Мечтая си ...

  • 2 389
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 998
Какво е нагоре?

# 31
  • Мнения: 552
В смисъл , че гледам двигателя да е тройка или над тройка.

# 32
  • Мнения: 2 998
Ясно. Аз помислих, че имаш предвид 7-ма серия и нагоре.

# 33
  • Мнения: 552
Аз осмица съм виждала (на живо) само в Холандия.Останаха ми очите.

# 34
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Точно днес си мечтая ... да карам Audi S8L , но не много бързо- 120-130, по права магистрала без нито една дупка Satisfied , да се свечерява вече, а аз да съм си пуснала силно музика, нещо ретро от сорта на Paradoxx или Sandstorm, а острани да има поля със слънчогледи, рапица и жито Yellow Heart Relieved

# 35
  • Мнения: 552
Това чак и на мен ми хареса, а мразя ауди хахаха Heart

# 36
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Това чак и на мен ми хареса, а мразя ауди хахаха Heart

Е, ти друго си представи, в мечтите всичко е позволено...да е удобно Smiley

# 37
  • Мнения: 552
Правилно!

# 38
  • Мнения: 2 478
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 18:57 от FragranceFanatic

# 39
  • Мнения: 552
Аз съм си страхливка 😄 повече от 190 -  не 🙄😄

# 40
  • Мнения: X
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение
.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue
Въобще не си прав, ама въобще 😁😀😀. https://www.youtube.com/watch?v=dfRzLJdGWK0

# 41
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение
.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue
Въобще не си прав, ама въобще 😁😀😀. https://www.youtube.com/watch?v=dfRzLJdGWK0

Е, това е далеч от мечтите ме, поради простата причина,че ще ме е шубе Confused
Аз на ММ му мрънкам като вдигне над 160 на магистралата, какво остава за такива скорости като за формула едно ...б ез мен в колата, който иска да се трепе-прав му път Joy

# 42
  • Мнения: 2 478
Истината е, че на Запад има аутобани с по 6 платна мазен път, дисциплинирани шофьори, и може да се кара бързо. Реално, за мен също е много рисково, и сякаш не бих вдигал чак 300, абсурдно ми звучи.

# 43
  • Мнения: X
Истината е, че на Запад има аутобани с по 6 платна мазен път, дисциплинирани шофьори, и може да се кара бързо. Реално, за мен също е много рисково, и сякаш не бих вдигал чак 300, абсурдно ми звучи.
Не е толкова страшно. С постнатата по-горе кола не се усещат.

# 44
  • Мнения: 2 478
Разбирам, ама какво правим, ако изкочи сърна или някакво камъче се "приплъзне", все пак са си пътища за обществено ползване, не затворени писти. Спирачен път "нямаш" при 300+.
Сякаш до 140-160 ми е "психологическата" граница.
Толкова и съм вдигал с Алфата, може и до 200 гаранция, но няма да рискувам никога.
Ясно, че няма как да я сравнявам с горните "изроди", но все пак. Щото пък тя е и кола, с която усещаш всичко по пътя.
Остави въртящия момент, конете и поколението машини.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 20:12 от FragranceFanatic

Общи условия

Активация на акаунт