Мечтая си ...

  • 2 405
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 732
За какво точно свързано с колите си мечтаете?
Да притежавате даден автомобил, да покарате определен автомобил, да имате финансова възможност да си купите нова кола или летни гуми (много различни и интересни хора пишем тук, не всички богати или знаещи), да се научите как се тръгва от баир или се взима ляв завой?

Темата е мечтателна с цел взаимопомощ.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Мечтая си за чисто нова кола. Да имам възможност да си избера цвят и екстри.
Винаги съм карала втора ръка коли, искам веднъж поне да мога да си купя нова.

# 2
  • Мнения: 113
И аз си мечтая за нова кола от магазина! Мечтая за една Шкода Октавия, като смятам тази си мечта за реалистична. В най-смелите си мечти, мечтая и за много по висок клас автомобил, но мисля, че там няма как да се получат нещата Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 2 050
Мечтая си да взема да карам. Имам книжка от доста години, преди карах изключително рядко извънградско, сега и толкова не се наемам. Съвсем съм загубила увереност, пък с деца си е необходимост. Все се каня просто да изкарам някакви часове с инструктор и все не остава време (оправдание винаги ще намеря Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 327
Мечтая си за Audi Allroad и се надявам този месец да ни се сбъдне мечтата.

# 5
  • Мнения: 15 454
Мечтая си за това. Но само да я покарам, защото е много ниска за нашите пътища и бронята ще замине за отрицателно време

Скрит текст:




Иначе си мечтая за това. Пак само да го покарам, че с тези мръсни пътища кабриото не става.

Скрит текст:


Отскоро си мечтая и за това. Но още не са го пуснали и не съм го виждала на живо Simple Smile

Скрит текст:



# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Мечтая си за чисто нова кола. Да имам възможност да си избера цвят и екстри.
Винаги съм карала втора ръка коли, искам веднъж поне да мога да си купя нова.

Самоцитирам се, за да кажа, че точно месец и седмица след този пост изкарах от салона чисто новата си кола! Мечтите се сбъдват, хора!

# 7
  • Мнения: 15 454
Мечтая си за чисто нова кола. Да имам възможност да си избера цвят и екстри.
Винаги съм карала втора ръка коли, искам веднъж поне да мога да си купя нова.

Самоцитирам се, за да кажа, че точно месец и седмица след този пост изкарах от салона чисто новата си кола! Мечтите се сбъдват, хора!

Ееее, супер. Айде да ти е честита. Леко и безаварийно шофиране ти пожелавам. Каква кола взе, ако не е тайна?

# 8
  • Мнения: 3 732
Какво е усещането, Тарталета?

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Рено Каптур дизел
Скрит текст:

Усещането е несравнимо с нищо друго досега. Всяко ново преживяване си има своята красота.

# 10
  • Мнения: 15 454
Ееее супер браво. Много е хубава. със здраве да си я караш и много да й се радваш Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 576
И аз мечтая за нещо новичко. Не да е скъпо, колкото просто новичко, но аз да й сваля найлоните. Гледам ютюб чат пат и какво нещо е стандарта на живот. 16-17-18 годишни първите им коли са такива, че сигурно аз никога няма да мога да си позволя да карам такова нещо. И за тях е евтино и старо (а е примерно на 4-5г)

# 12
  • Мнения: X
Понеже тук много хора си мечтаят за нова кола. Аз два пъти съм подкарвал кола от магазина, служебна, чувството не е кой знае какво. Не може да се сравни с първото ми изпреварване да речем.

Преди година си взех кола от магазина лична,  но не беше напълно нова, на 1 година, на половин цена от чисто нова.

Аз си мечтая да имам Пасат, сега имам Голф и нескромно казано ми е малко, малък. Един мощен Пасат за това си мечтая. Комби с теглич. Да можем цялото семейство вътре да ср разположим. Много обичам да карам и жената и децат ми да спят. Това е върхът на удоволствието за мен. Всички спят, всички знаят че с теб са н сигурно място, и са заспали, и ти носиш отговорност да се събудят като стигнете. Велико чувство. Едва ли мога да се сетя за нещо по мъжествено.

# 13
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
За кола не мечтая... Като ме предаде настоящата, ще си купя друга. Не претендирам за кола, все още с найлони по седалките. Не.
Аз си мечтая за хубава спретната къщурка със зелено дворче. И да е само моя.
И за един конкретен мъж, чаровник, мечтая.
Ех, мечти...

# 14
  • София
  • Мнения: 4 705
Да живедм само тримата ,да си обзаведем къщата и да си купя лаптоп,който да ми е с кухнята и да си готвя манджите упътвайки се от него
Каквото ми потрябва да го има в хладилника ,за да не търча до магазина всеки ден
За второ дете момиче
(Това за лаптопа може да ви се стори тъпо и смешно ,но малкиге неща ме радват )

# 15
  • Мнения: 2 478
Dentscho, много ме изкефи поста ти Simple Smile. Хаха, евала. Първо, за колите, точно така се прави - фирмена нова, за да се чистят данъци, ясно, оперативният лизинг и т.н.
Лична - точно така. Чисто нова никога, защото за 1г., както казваш й пада цената с 50% и т.н. Еми, нормално да ти е малък Голфът, защо нескромно да е Simple Smile. Супер е Пасатора. И аз много го харесвам, особено най-новият е жесток.
Разбирам за чувството, и аз обичам да возя и да усещаш, че носиш отговорност Wink.

Aurora Borealis , и аз съм практичен и така разсъждавам в момента за личната си машина - като ме предаде, ще се вземе нова, но не нова с найлони, поради много причини.
Относно мъжете - има ни, оглеждай се по-обстойно и заговаряй. Аз така процедирам Satisfied .

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 02:34 от FragranceFanatic

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Понеже тук много хора си мечтаят за нова кола. Аз два пъти съм подкарвал кола от магазина, служебна, чувството не е кой знае какво. Не може да се сравни с първото ми изпреварване да речем.


Много ясно, че не е нищо особено като е служебна! На кого изобщо му дреме за служебната кола?! И аз съм поръчвала и вадила от салон служебни коли, едната беше доста висок клас, ама минало, заминало, даже не се сещам да съм изпитала някакво чувство, просто част от служебните задължения. Но ако изкараш собствената си чисто нова кола от магазина, ела ми кажи, че не е кой знае какво чувството!

# 17
  • Мнения: 2 998
Dentscho
Лична - точно така. Чисто нова никога, защото за 1г., както казваш й пада цената с 50% и т.н.
Дрън, дрън! За минус 50% след една година може само да си мечтаете.

Това е моята нова мечта.
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 2 478
YouDontOwnMe,

Я, имаме още една фенка на Алфа Wink.

Аз си падам по Giulia, също червена, но по-тъмно. Тъмно синьо също й отива  Crazy  Heart Eyes .

Ok, не се хващай буквално за цифрите. 25-30% да са Simple Smile .

Един познат си взе Audi S7 чисто ново преди около 2м. Спуква го от каране, не слиза, обикаля региона - Сърбия, Гърция и т.н. Направил й е вече над 10 000 км. Колкото и да я пази, още мирише на найлоните и "новото" и с това каране, няма да струва еди колко си догодина по това време Simple Smile.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 02:29 от FragranceFanatic

# 19
  • Мнения: 15 454
Охоооо и аз да се запиша във фен клуба на Алфа Ромео. Много ги харесвам, макар, че съм карала само една такава и тя беше доста стара. Тази, която сте качили е върховна. И предишния им СУВ е много красив, но този новия направо избива рибата

Чисто нова кола и от мен твърдо НЕ! Точно, защото им пада цената. Гледам да е на поне 2 години. Карам около 4 - 5 години /рядко са 5/ и я сменям. Не държа да махам найлони - това ми е най-малкия проблем, при условие, че цената е съвсем различна от тази в магазина

# 20
  • Мнения: 2 998
Аз си падам по Giulia, също червена, но по-тъмно. Тъмно синьо също й отива  Crazy  Heart Eyes .
Да Джулията е хубава, но аз не си падам по седани. Ако направят нова Джулиета ще е чудесно, но за сега няма такива изгледи.

# 21
  • Мнения: 553
Няма да сте и Фенове на Алфата , ако ви се наложи да я разглобите.

# 22
  • Мнения: 2 998
Ние за това пишем за нови.

# 23
  • Мнения: 553
Те и новите ще станат стари след време хе-хе.
Не съм целяла да обидя никого!
Сега по темата...
Моите мечти не са чак толкова огромни, а в рамките на нормалното. Никога не съм искала ламбогини или бугати.
Като по-малка ( сега съм на 24 ) си мечтах за мини купър.
Преди две години ми подариха такъв като за първа кола.
След това обаче започнах да си мечтая за джип на БМВ , ако може да е с светла кожа,навигация .. бла..бла и си го купих наскоро.
После се замислих, че като още по-малка си мечтах да имам кабриолет и наскоро пак си взех един за себе си, ей тъй , да си го имам Grinning
До момента съм си изпълнявала май всички мечти почти сама...Но има една за която, ще трябва да поработя усърдно малко повече време за да си я купя и да мога да я нарека и нея "Моята сбъдната мечта"
Снимков материал на сегашната сбъдната мечта и след нея следващата мечта, която се надявам също да си я сбъдна сама.


Следваща мечта :

Послепис : Много ми се иска да си взема пак мини купър...най-обикновенничък .. ей тъй за да си го гледам с радост и да си спомням за стария.

# 24
  • Мнения: 2 478
Дам, всеки с "мечтите" и филмите си Simple Smile.

Нагледал съм се на кифли в такива коли, които не знаят какво да правят с тях.

Видя ли нещо подобно, два крака в готовност за спиране и/или маневриране, че кой знае какво зяпа в телефона и слуша в слушалките. Нито гледа огледала, нито нищо. Мисли си, че колата сама кара, нали има там безброй електроники, следящи пътя и всичко.

Мини купър за 22-24 годишна девойка е екстра и би й отивал, да. Вече дали си струва - кефът цена няма.

Аз сега гледам в mobile.de има няколко изключителни екземпляра, за карачи и ценители на легендарни двигатели, а именно Busso 3.2, 250 коня на Alfa 156 GTA. Това е един от двигателите с най-хубав звук, а удоволствието от шофирането е несравнимо с много по-нови коли. Разбира се, това не е кола за "българските" пътища, и човек би си направил "харакири", но отново - кефът цена - няма. Такива коли в България да има няколко, трябва да проуча, че само 22 000, ако не се лъжа са произведени, и който мине някъде с такава, ще го гледат, като извънземно, дори тези с "премиумите".
Нали по повод - кефът цена - няма Wink.

Джипове единствено бих оправдал, ако се гледа сигурност, защото при евентуални ПТП-та, ясно е - големият  мачка малкия и все пак е по-сигурно. Джип също ще взема, като имам деца и семейство. Ще е Volvo XC90. Немски "премиуми" неща.

За всички останали случаи да се бутам в града с "камион", мерси. За мен златната среда е компактен седан. Има и спортни такива Wink. И пак зависи за какво говорим и колко коли може да си позволи и има домакинството, и/или бизнесът. Който има фирми, ясно е - има  една ежедневка градска малка, да се бута и ръчка там, без да се мисли, и един хубав седан или джип за дълги пътувания.

Sivomishle, що не вземеш да "просветлиш" наборките си какво трябва да "работят", за да си "купят" премиуми, че и да ги поддържат спокойно, че нали знаеш - не е само "сипвам и карам". Ама разбрах, де, първата ти е "подарена".
Нали знаеш, че в България "на заплатка", няма как студентка, щото си в такава възраст, да кара такива коли, ако не са на някой и/или някой не й я е подарил, и/или не е "от бранша" Satisfied .

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 22:54 от FragranceFanatic

# 25
  • Мнения: 2 998
Sivomishle, що не вземеш да "просветлиш" наборките си какво трябва да "работят", за да си "купят" премиуми, че и да ги поддържат спокойно, че нали знаеш - не е само "сипвам и карам". Ама разбрах, де, първата ти е "подарена".
Нали знаеш, че в България "на заплатка", няма как студентка, щото си в такава възраст, да кара такива коли, ако не са на някой и/или някой не й я е подарил, и/или не е "от бранша" Satisfied .
Хайде сега. Такива Х3-ки има и по 10000лв, което не е чак толкова недостижимо "на заплатка".  Само не знам защо снимката на екстериора е на F25, а на интериора е Е83.

# 26
  • Мнения: 553
В бързината съм качила различни . Да точно така е83 е.
Не съм от бранша. Сама съм си го купила и никой не ми го е подарил. И да точно около 10000лв струват.
Първата ми бе подарена от майка ми, тъй като от доста време я бях харесала ( споменах по-горе)
Имам си детенце на 4годинки и джипа за мен е идеален за семейна кола. Разработвам няколко интернет сайта,ако се чудиш от къде са ми парите.Не живея на заплатка и не работя за някого. Познавам много мои наборки, които карат по-бързи и нови коли, отново подарък от родителите им.
Благодаря за бързото заключение каква съм FragranceFanatic, но явно сте се объркали. За следващата мечта ще се трудим задно със мъжът до мен и един ден ще си я гледам и нея до другите.
А колкото тези произведени 22К , повярвай ми - гледат ги само тези хора, които разбират от алфи. А те са малко.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 06:25 от sivomishle

# 27
  • Мнения: 15 454
А, ако колата/джипа е подарен от съпруга, с който сте женени от години и имате 2 - 3 деца това каква жена те прави?

Иначе G класа за жена и на мен ми е смешно. S класа също.

# 28
  • Мнения: 2 998
А, ако колата/джипа е подарен от съпруга, с който сте женени от години
Тогава си е заработван честно години наред.  Grinning

# 29
  • Мнения: 553
Не искам подаръци - затова казвам, че искам да работим заедно за да си я купим.
За мен не е смешно.Най-практичното и хубаво нещо си е джипа. А ако трябва да избирам лимозина въобще няма да е С-класа, а БМВ 730 например и нагоре.

# 30
  • Мнения: 2 998
Какво е нагоре?

# 31
  • Мнения: 553
В смисъл , че гледам двигателя да е тройка или над тройка.

# 32
  • Мнения: 2 998
Ясно. Аз помислих, че имаш предвид 7-ма серия и нагоре.

# 33
  • Мнения: 553
Аз осмица съм виждала (на живо) само в Холандия.Останаха ми очите.

# 34
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Точно днес си мечтая ... да карам Audi S8L , но не много бързо- 120-130, по права магистрала без нито една дупка Satisfied , да се свечерява вече, а аз да съм си пуснала силно музика, нещо ретро от сорта на Paradoxx или Sandstorm, а острани да има поля със слънчогледи, рапица и жито Yellow Heart Relieved

# 35
  • Мнения: 553
Това чак и на мен ми хареса, а мразя ауди хахаха Heart

# 36
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Това чак и на мен ми хареса, а мразя ауди хахаха Heart

Е, ти друго си представи, в мечтите всичко е позволено...да е удобно Smiley

# 37
  • Мнения: 553
Правилно!

# 38
  • Мнения: 2 478
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 18:57 от FragranceFanatic

# 39
  • Мнения: 553
Аз съм си страхливка 😄 повече от 190 -  не 🙄😄

# 40
  • Мнения: X
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение
.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue
Въобще не си прав, ама въобще 😁😀😀. https://www.youtube.com/watch?v=dfRzLJdGWK0

# 41
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Маги, имам един познат с S класа, наскоро си я взе.
Тези коли предразполагат към бавно шофиране и движение
.
Така че, напълно те разбирам.Smiley
Също още един, ама с S5 на Audi, чисто ново. Фен на Giulia на Alfa, иначе, и щеше да е единствената Quadrifoglio червена в BG, но имал връзки в Ауди, и му дали "неустоима" оферта. Специално ходил до Сърбия и минал през аутобан някакъв, без ограничение на скоростта и я "опънал" да й види възможностите. Вдигнал 270 км/ч и спрял, можела още. Аз му казах, че е "луд", но всеки си знае.

E, аз все още си падам по спoртни изпълнения и конкретни марки, но не карам с високи скорости, може би защото сме в България и нямаме условия, а и имам силно чувство за самосъхранение. Само един път на Хемус леко се отпуснах и "пръжнах" моята до 160, което нищо не е, но си карам 110-140 иначе.Stuck Out Tongue
Въобще не си прав, ама въобще 😁😀😀. https://www.youtube.com/watch?v=dfRzLJdGWK0

Е, това е далеч от мечтите ме, поради простата причина,че ще ме е шубе Confused
Аз на ММ му мрънкам като вдигне над 160 на магистралата, какво остава за такива скорости като за формула едно ...б ез мен в колата, който иска да се трепе-прав му път Joy

# 42
  • Мнения: 2 478
Истината е, че на Запад има аутобани с по 6 платна мазен път, дисциплинирани шофьори, и може да се кара бързо. Реално, за мен също е много рисково, и сякаш не бих вдигал чак 300, абсурдно ми звучи.

# 43
  • Мнения: X
Истината е, че на Запад има аутобани с по 6 платна мазен път, дисциплинирани шофьори, и може да се кара бързо. Реално, за мен също е много рисково, и сякаш не бих вдигал чак 300, абсурдно ми звучи.
Не е толкова страшно. С постнатата по-горе кола не се усещат.

# 44
  • Мнения: 2 478
Разбирам, ама какво правим, ако изкочи сърна или някакво камъче се "приплъзне", все пак са си пътища за обществено ползване, не затворени писти. Спирачен път "нямаш" при 300+.
Сякаш до 140-160 ми е "психологическата" граница.
Толкова и съм вдигал с Алфата, може и до 200 гаранция, но няма да рискувам никога.
Ясно, че няма как да я сравнявам с горните "изроди", но все пак. Щото пък тя е и кола, с която усещаш всичко по пътя.
Остави въртящия момент, конете и поколението машини.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 20:12 от FragranceFanatic

# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
160, повече нито искам, нито ще си позволя. Страх ме, въпреки че имам възможност да карам по прекрасни пътища. Нека, страх лозе пази!

# 46
  • Мнения: X
Разбирам, ама какво правим, ако изкочи сърна или някакво камъче се "приплъзне", все пак са си пътища за обществено ползване, не затворени писти. Спирачен път "нямаш" при 300+.
Сякаш до 140-160 ми е "психологическата" граница.
Толкова и съм вдигал с Алфата, може и до 200 гаранция, но няма да рискувам никога.
Ясно, че няма как да я сравнявам с горните "изроди", но все пак. Щото пък тя е и кола, с която усещаш всичко по пътя.
Остави въртящия момент, конете и поколението машини.
Ако изкочи сърна на магистралата и караш с 300 вероятно ще се мре. Като цяло в Германия редовно (когато трафика позволява) карат с над 180- 200, а не са редки случаите когато някой ще те подмине даже с 250-300. Също така там въпреки високите скорости жертвите процентно са по-малко от доста страни с ограничение на скоростта. Явно скоростта не е проблем. За камъчетата мисля, че не си прав. На магистралата няма зони с множество камъчета, а единично такова няма даже да го усетиш независимо дали караш със 150 или с 300. Също така ще спомена, че гореспомената кола движейки се с 200-220 е по-добре управляема и стабилна, отколкото алфата ти (и въобще този клас коли) със 150 км/ч. Разбира се да се кара продължително с 300 км/ч е рисковано и обикновено такива скорости се развиват за по-кратко време. Правиш си кефа и намаляваш 😄. П.П. Тарталета, 140-160 е нормална скорост за жена. Няма нужда от по-висока. Казвайки за жена имам предвид, че мъжете се увличаме по екстремни скорости и мощни коли. Това са нашите играчки. Жените си имате други интереси и забавления.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 12:14 от Анонимен

# 47
  • Мнения: 2 998
Също така ще спомена, че гореспомената кола движейки се с 200-220 е по-добре управляема и стабилна, отколкото алфата ти (и въобще този клас коли) със 150 км/ч.
Колата може и да е, но шофьорът не може да реагира така адекватно с 300км/ч както, ако кара с 150км/ч. Те за това много се мислят за безсмъртни.

# 48
  • Мнения: X
Също така ще спомена, че гореспомената кола движейки се с 200-220 е по-добре управляема и стабилна, отколкото алфата ти (и въобще този клас коли) със 150 км/ч.
Колата може и да е, но шофьорът не може да реагира така адекватно с 300км/ч както, ако кара с 150км/ч. Те за това много се мислят за безсмъртни.
То затова съм написал с 200-220 км/ч и, че с 300 е рисковано, и се вдигат за кратко на ненатоварен участък за да си направиш кефа.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 14:40 от Анонимен

# 49
  • Мнения: 15 454
Цитат
Също така там въпреки високите скорости жертвите процентно са по-малко от доста страни с ограничение на скоростта. Явно скоростта не е проблем.

Скороста и тук не би била проблем, ако магистралите бяха направени с повече и по-широки ленти, и ако половината виражи не бяха обратни. Но, тъй като се гледа да се пести от всичко, то лентите са доста по-тесни от техните, а това води до ограничаване на скоростта, за да не се стига до ПТП-та.

Но и аз не бих си позволила да карам с толкова висока сторост, без значение колко ми е бърза колата. Дори и на аутобан

# 50
  • Мнения: X
Пак повтарям, че високите скорости са за мъжете, за да се порадват на играчките си. Няма смисъл жена да кара с над 150-160 км/ч, особено с неподходящ за целта автомобил. Mercedes s 63 amg, Audi s8 и много други автомобили от висок ценови клас са несравнимо по-стабилни от масовия среден клас Опел, Рено, Кия и т.н.

# 51
  • Мнения: 553
Моляяя, най-любимото ми нещо в света са колите ми и съм си жена! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 478
NikoT, съгласен съм за анализа ти за скоростите и колите. Все пак са различни поколения, десетилетие ги дели, няма как да се сравняват, окачване, тампони, гуми, аеродинамика и т.н. Естествено, че описаните ти модели са по-стабилни и лягат по-добре сигурно и от Giulia, доста по-големи са. Но, ако трябва да избирам, искам Quadrifoglio.
Или айде, може и Veloce TI, червена. Не ми трябват чак 500-600 коня за универсална кола.  Sunglasses
Въпреки че, ако трябва да говоря от сърце, искам 156 GTA 3.2 V6 Busso след моята, и тогава да скоча на Giulia. Wink
Но, както е тръгнало май ще си я карам, че не се знае как ще се развият нещата по-натам, а запазени бройки все по-трудно ще се намират.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 18:17 от FragranceFanatic

# 53
  • Мнения: X
https://www.youtube.com/watch?v=dfRzLJdGWK0

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 22:44 от Анонимен

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!

# 55
  • Мнения: X
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!
Не знаех, че хората, които си купуват коли като тези от клипчето по-горе нямат глави на раменете. Обикновено е точно обратното.

# 56
  • Мнения: 553
Една кола не е нужно да я имаш като играчка. Да имаш кола и да купиш такава стойностна, е нещо което ти е необходимост. Освен това, за мен най-важното е една кола да е сигурна и надеждна на пътя.
Всеки със разбиранията си. Има хора, които казват : Ще си купя Опел Корса от 1995та година за 1000лева и ще си я карам нея колкото издържи и после ще взема друга и така цял живот една и съща въртележка. Аз не искам да карам кола, докато "издържи", аз искам да карам кола, в която ще съм спокойна за себе си и за семейството ми вътре, което пътува с мен. Било то до чужбина или за мляко до магазина.

# 57
  • Мнения: X
В случая коментирахме S63 AMG. С около 600 кончета е достатъчно мощна за да изпитва човек удоволствие от шофирането, а същевременно е една от най-сигурните коли в света. За комфорта на дълъг път въобще няма нужда да отварям дума. С две думи универсална и страхотна кола.

# 58
  • Мнения: 553
Все пак е "S", а не "А" - това говори само по себе си.

# 59
  • Мнения: X
Интервюто цялото е интересно, но в 11:30-та минута и в последната минута става дума за мъжките играчки. https://www.youtube.com/watch?v=SS8vhi8Novw

# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!
Не знаех, че хората, които си купуват коли като тези от клипчето по-горе нямат глави на раменете. Обикновено е точно обратното.

Мне, имах предвид тези, които имат колите си за играчки, вдигат 300 км/ч за единия адреналин и застрашават хора около себе си!
Сигурна, скъпа и мощна кола може да се кара и без да се правиш на интересен да снимаш километража с над 220!
Това имам предвид, очевидно не е станало ясно.

# 61
  • Мнения: X
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!
Не знаех, че хората, които си купуват коли като тези от клипчето по-горе нямат глави на раменете. Обикновено е точно обратното.

Мне, имах предвид тези, които имат колите си за играчки, вдигат 300 км/ч за единия адреналин и застрашават хора около себе си!
Сигурна, скъпа и мощна кола може да се кара и без да се правиш на интересен да снимаш километража с над 220!
Това имам предвид, очевидно не е станало ясно.
Както вече казах в Германия редовно карат с 250-300, че и нагоре км/ч, а човека, който е карал с най-висока скорост сред хората, които лично познавам е швед със собствена клиника. Вдигал е над 350 км/ч. Забавно е, че обявяваш хора спасили стотици човешки животи, че нямат глава на раменете. Странна си.

# 62
  • Мнения: 553
Щом е позволено по аутобана , нека да карат и със 400км в час.
А и тяхните пътища и коли нямат ниииииищо общо с нашите тук.

Общи условия

Активация на акаунт