Спане на бебе на 1 годинка

  • 1 001
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте мами, какъв е режима на спане на вашите бебета на 1 год.
Мойто не иска да заспива следобяд от 2 до 4 часа и е голям рев! Не знам какво да го правя. Иначе се събужда към 6ч сутрин за мляко, после заспива до към 8,9ч различно. След това си дремва от 10:30- 11:45. И после следобяд не иска да спи. А по принцеп си спеше от 2 до 4

# 1
  • Мнения: 7 775
Как така не знаеш какво да го правиш? Играй с детето, изведи го на разходка, почети му, толкова много неща можеш да правиш с бебето си. Ще спи като му се спи. Да не е машина да спи по график.

# 2
  • Мнения: 892
Според мен е твърде кратък интервалът от 11:45 до 2. Няма как да се умори за два часа и да му се доспи. Моите стават 6:30-7, после лягат към 10-10:30 за час, час и половина. И после заспиват към 4. Много активни бебета са и не застават на едно място, играят, гонят се, пълзят, излизаме навън и тн., уморяват се и тогава ги слагам да спят. На година и два месеца са, но сами си направиха този режим от няколко месеца.

# 3
  • Мнения: 994
Моето дете  на 1 г. спеше до  8:30ч. най късно - после закуска, приготвяне към 10 и 30 ч. разходка към 12:30 ч. обяд  и лягане. Според мен трябва да махнеш спането преди обяд, излизайте по това време или го занимавай с нещо. Дай му обяда и го сложи по рано да спи.

# 4
  • Мнения: 683
И според мен е много малък интервалът 11.45-14.00, а на година вече не са съвсем бебета. Синът ми е на 9 месеца и въпреки, че е поспалив спи преди обяд и после към 16. От написаното не разбирам дали реве, защото е кисел или защото опитваш да го приспиваш, но ако няма признаци, че ми се спи не го насилвай.

# 5
  • Мнения: 46 438
И моето дете беше така на тази възраст. Не разбирам какъв е проблемът. Въобще не ме интересуваше колко е часът, като иска да спи, спи, като иска да яде, яде. В крайна сметка нямат никакви важни срещи, та да внимават колко е часът Simple Smile остави детето да си поживее още малко, скоро ще тръгне на градина, училище, после работа, все ще го гледа този часовник.

# 6
  • Мнения: 1 418
Нямам идея кога спи моята...спи когато си искс 😊Просто й падат батериите и заспива...2 часа дневен сън им стигат и 11ч нощен...
Като не иска да спи детето значи не му се спи ..

# 7
  • Мнения: 4 660
От няколко дена става около 7 и ляга около 12 , което е идеалния вариант за мен и спи около 3 часа.

Общи условия

Активация на акаунт