Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 285
Непокорна, честито! Мисля, че 2-3 дни трябва да минат, ако си взела и БЧК. Но пак питай в школата.
Аз отидох да подам документи на следващия ден след БЧК нали имах в мен всичко необходимо,не ме върнаха...

# 286
  • 1st floor
По-скоро колко време след изпита по кормуване стига информацията до КАТ? Защото аз БЧК в началото на септември минах. Simple Smile
Медицинското важи или един месец, или шест. Навсякъде различно ви казват. По-скоро шест, защото нямало промяна в закона. Аз даже пращах имейл на КАТ, но не получих отговор. Simple Smile)))

# 287
  • гр. София
Непокорна, за 3 работни дни стига информацията до КАТ. Аз в четвъртък взех кормуването и ми казаха за по-сигурно да ида в сряда другата седмица. Пуснах я бърза поръчка. На листчето датата беше след около 3-4 работни дни.

# 288
  • София
Здравейте! Някой да знае колко време е валидно медицинското? Thinking Grin
5 години. Но за всеки случай звънни в БЧК и питай.
Оф, Божке, аз чета “медицинско”, и си мисля за курса за първа помощ. Трябва ми почивка. Grinning
Медицинското е валидно 6 месеца.

# 289
  • 1st floor
Виждам, че ще дублирам поста, което е в разрез с правилата, нооо...мина много време, а тук не пише никой. Та, имам нов въпрос.  Laughing Взех си книжката и забелязах, че на талона ми пише 39 точки. На този на щерката е задраскано 39 и пишеше по-малка цифра. Някъде бях чела, че новите водачи започват с по-малко през първите две години. На вашите талони поправено ли е или не? newsm78

# 290
  • гр. София
Виждам, че ще дублирам поста, което е в разрез с правилата, нооо...мина много време, а тук не пише никой. Та, имам нов въпрос.  Laughing Взех си книжката и забелязах, че на талона ми пише 39 точки. На този на щерката е задраскано 39 и пишеше по-малка цифра. Някъде бях чела, че новите водачи започват с по-малко през първите две години. На вашите талони поправено ли е или не? newsm78
На моя е задраскано числото 39 и пише 26. Първите две години имаме 26 точки. Simple Smile

# 291
  • 1st floor
Явно са пропуснали да го задраскат. Mr. Green

# 292
  • Костенец
И на моя не е задраскано,пише си 39т.

# 293
  • София
Ако книжката ви е издадена след юни 2017-та, трябва да е задраскано и да е с 26 точки. Hands V
Но, ако случайно на самия син талон не е задраскано, то със сигурност в системата на КАТ е отбелязано. Nerd

# 294
  • Young and beautiful.
Книжката ми е от ноември 2017 и си пише 26т. Нищо не ми е задраскано. В този ред на мисли трябва ли да ходя за нов талон или да си карам с този?

# 295
  • София
Книжката ми е от ноември 2017 и си пише 26т. Нищо не ми е задраскано. В този ред на мисли трябва ли да ходя за нов талон или да си карам с този?
Трябва да е или написано направо 26т., или, ако пише 39т., те да са задраскани и с химикал да пише 26т. Така че, в твоя случай, всичко е наред.

# 296
  • 1st floor
Добре, а дъщерята трябва ли да ходи да го сменя след две години, като е задраскано?

# 297
  • София
Здравейте!Търся шофьорски курсове в София със автомобили комби,бихте ли ме насочили за такива школи?Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт