Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 13

  • 44 461
  • 932
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 438
Добре дошли в новата тема
car003

Шофьорските курсове включват 40 часа теоретично обучение и 31 часа практическо обучение.
Изпити - вътрешен по теория (листовки), вътрешен кормуване и външни пред ДАИ - листовки и кормуване

Изисквания за записване:
- Да сте навършили 17г. и 9 месеца
- Диплома и копие за завършено минимум основно образование
- Лична карта и копие
- Снимка паспортен формат

Необходими документи за издаване на шофьорска книжка:
- Документ за самоличност
- Диплома за минимум основно образование - оригинал и 2 копия
- Удостоверение за завършен курс по БЧК (47лв) оригинал и копие
- Медицинско удостоверение
- Документ за платени такси (за обикновена поръчка-31лв)

Листовки онлайн: https://www.avtoizpit.com/  На този линк може също и да проверите резултатите си от теоретичния изпит като въведете номера на баркода от картончето, което са ви дали на изпита

Закон за движение по пътищата: http://www.listovki-kat.com/zdp

Всички автошколи в България и техните изпитни протоколи: http://avtoinstruktor.bg/


Предишната тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=951786

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 12:17 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 916
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.

# 2
  • Мнения: 42
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Успех ти пожелавам Hug

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 5 334
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Стискам палци! Hands V Времето е хубаво вече, всичко ще е наред! Innocent
В София караш, нали? В кой район?

Аз изкарах БЧК-то вчера, и във вторник, живот и здраве, отивам в КАТ да подавам документите. Hands Raised Hands

# 5
  • Мнения: 274
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Не знам как е сега, но аз карах курса през 2004-та. С теорията нямах проблеми, но преди кормуването инструкторката ме посъветва: "Ти не караш лошо, но не си идеален шофьор. Ако реши, изпитващият винаги може да се заяде и да те скъса. Конкретно този взема, ако му дадеш. Моят съвет е да му оставиш €50 преди изпита, за да нямаш проблеми. Аз лично нямам интерес да ти го казвам, защото ще получа още пари, ако те скъсат и си платиш допълнителни часове. Но те съветвам чисто по приятелски.". Аз я послушах, оставих му €100 и след това, просто заради експеримента, подкарах с 80 в града Simple Smile Изпитващият само се усмихна и попита:
- Знаеш ли колко е позволената максимална скорост?
- Знам, 50 - отговорих му.
- Достатъчно, вземаш изпита - кимна той.

В никакъв случай не съветвам никого да нарушава правилата. Аз самият като шофьор не го правя, поне в града. Но, както гласи старата българска поговорка, "Блага сума железни врати отваря!" Grinning Така че - по-добре се посъветвайте с инструкторите си, те знаят как да си вземете кормуването от първи път.

# 6
  • Мнения: 916
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Стискам палци! Hands V Времето е хубаво вече, всичко ще е наред! Innocent
В София караш, нали? В кой район?

Аз изкарах БЧК-то вчера, и във вторник, живот и здраве, отивам в КАТ да подавам документите. Hands Raised Hands

От Русе съм, тука карах Simple Smile успешно го взех вчера изпита. При мен мина доста бързо и лесно, докато при момичето след мен, изпитващия я прокара през всяко 1 кръгово тук, през международното и я въртеше ( но го взе и тя) .

# 7
  • Мнения: 42
Честито Teddy Bear.На мен тепърва ми предстои външен изпит на листовки Tired Face  Sweat Smile

# 8
  • Мнения: 916
Честито Teddy Bear.На мен тепърва ми предстои външен изпит на листовки Tired Face  Sweat Smile

Благодаря! Утре съм на БЧК ис лед това мога да подавам документи Simple Smile. Успех и на теб

# 9
  • Мнения: 3 044
Вчера изкарах външния изпит по листовки. Учудващо го аce-нах с 0 грешки Scream

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 21:32 от FlameV

# 10
  • София
  • Мнения: 5 334
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Стискам палци! Hands V Времето е хубаво вече, всичко ще е наред! Innocent
В София караш, нали? В кой район?

Аз изкарах БЧК-то вчера, и във вторник, живот и здраве, отивам в КАТ да подавам документите. Hands Raised Hands

От Русе съм, тука карах Simple Smile успешно го взех вчера изпита. При мен мина доста бързо и лесно, докато при момичето след мен, изпитващия я прокара през всяко 1 кръгово тук, през международното и я въртеше ( но го взе и тя) .
Бравооооооо! Много се радвам! Heart
Аз днес подадох документите за книжка - след 3 часа и нещо висене в КАТ, чакам с нетърпение да я хвана тая книжка в ръцете си. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 11
  • Мнения: 916
Днес изкарах и БЧК-то, но ще отида другата седмица да подавам документи.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 328
Успех на всички! На мен ми остана кормуване - външен изпит . Бях скъсана 1 път, на 1ви Април ми е 2рото явяване.
Стискам палци! Hands V Времето е хубаво вече, всичко ще е наред! Innocent
В София караш,
Бравооооооо! Много се радвам! Heart
Аз днес подадох документите за книжка - след 3 часа и нещо висене в КАТ, чакам с нетърпение да я хвана тая книжка в ръцете си. Stuck Out Tongue Winking Eye
Хаха,аз като си взех книжката няколко дена постоянно я вадех от портмонето да си я гледкам.Не можех да повярвам,че наистина съм я взела след толкова премеждия.

# 13
  • Мнения: 109
От вчера официално имам шофьорска книжка. Много е сюблимен момента в който я държиш в ръце.Вече осъзнах, че всичко е в мойте ръце, курса беше лесната част. Карах на полигон вчера, за да свикна с нашата кола, днеска малко в градско,но мъжа ми няма да ме остави да карам скоро сама притеснява се и от факта че съм бременна в 6ти месец просто картинка 😁🤪. Той не е привърженик на стикерите за млад шофьор и се чудя дали да взимам

# 14
  • София
  • Мнения: 5 334
От вчера официално имам шофьорска книжка. Много е сюблимен момента в който я държиш в ръце.Вече осъзнах, че всичко е в мойте ръце, курса беше лесната част. Карах на полигон вчера, за да свикна с нашата кола, днеска малко в градско,но мъжа ми няма да ме остави да карам скоро сама притеснява се и от факта че съм бременна в 6ти месец просто картинка 😁🤪. Той не е привърженик на стикерите за млад шофьор и се чудя дали да взимам
Честито! Heart Аз също вече се снабдих с документа, преди няколко дни. Оттогава, всеки ден си гледам книжката и не мога да повярвам, че вече я имам.
Още нямам автомобил, побърквам се от търсене и гледане и проучване. Pensive

Общи условия

Активация на акаунт