Търся книга

  • 3 729
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 56
Здравейте, не знам дали това е за тази тема, но търся една книга, която бях чела преди време, но не мога да си спомня името. Разказва се за есно момиче- (16г-17г.) и най- добрия приятел на брат й. В началото на книгата те не се харесват особено, но той всяка нощ остава да спи в леглото й и така след известно време се събират. Другото което помня е, че бащата на момичето й е посягал и се опитваше да го нарави отново някъде към края на книгата. Много ще съм благодарна ако някой знае как се казва. Благодаря предварително! Heart

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте, търся детски книги от поредицата "Открий тайната" на Олга Уласевич. "Светът около нас", "Моето семейство", "Внимавайте, деца!", "От мишле до мече", "Моят ден", "Щастливи празници"," Кой живее в облачето?" Изчерпани са в големите вериги книжарници, от издателството споделиха, че нямат информация за преиздаване. Имаме една от тях в наследство, много ни харесва, постоянно я четем. Желая да открия и останалите. Благодаря предварително!

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте, търся книгата на Леми Килмистър "Моята история" на
хартиен носител. Simple Smile
И аз я търся, независимо от формата.
Gocheva27@gmail.com

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся да закупя книгата на Никълъс Спаркс "Пристан за двама". Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт