Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 575
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 195
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ех ама с тая класа на Кейт направо преклявате всичките и снимки преди да се сгоди за Уилям си е направо едно обикновено момиче да не кажа че грам не ми хваща окото и никаква класа и стил не виждам, всичко в нея се променя слeд това.


Добре де ... на мене ми излъчва класа. Не задължавам никого да вижда същото.

Тя пък Мегън сякаш е била невероятна на млади години:

# 196
  • Мнения: 3 628
http://meghan-markle.org/gallery/thumbnails.php?album=139
Ей така се пробива с моделстване.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 7 207
Преводачка е била Силвия от Швеция

# 198
  • Мнения: 4 376
Ева Кръстева, продавачка в цветарски магазин за кралица Соня, защото са се запознали там, на работното й място. Ако се е занимавала с преводи като странично занимание, не знам.

И Кейт, и Мегън, са комънъри. Това е. Преди да се омъжи за Уилям, тя изглежда съвсем обикновено, но стайлинг и съвети преобразяват и грозното пате. Тя не че е била грозна преди това, но малко по-пълничка от сега и по-натурална, да го кажем така без грим и всичкото. Помня прословутата й снимка с белите корени на косата и критиката в британските медии, че не може да излиза навън без да си е боядисала косата и скрила прошарените корени. Wink

# 199
  • До морето
  • Мнения: 7 015
Това кофти снимки на Мегън ли трябва да са? И избра да сложиш нейна детска снимка? Изумявате ме просто.

Някой писа, че Кейт е родена с класа, друг показа, че ако има класа, то тя е придобита и трети се включи с детска снимка и довод "То пък таз е много убава!". Всеки е тръгнал от някъде- 8 години гадже и 8 години дукеса са далеч повече от няма и 3 години в кралското семейство. След 5 години ще видим колко са я шлифовали Мегито. Това, при положение,  че винаги трябва да ги сравняваме, нали?!?!

И аз смятам, че не е бременна. Тя и да може да забременява, защо й е да се пъне, като и без това си има цял набор от фалшиви кореми в различни размери, завещани от Кейт!!!! Трябва да им се избият парите!

# 200
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И избра да сложиш нейна детска снимка? Изумявате ме просто.

Сложих я заради снимката отдясно - първото, което излезе в гугъл беше.


И аз смятам, че не е бременна. Тя и да може да забременява, защо й е да се пъне, като и без това си има цял набор от фалшиви кореми в различни размери, завещани от Кейт!!!! Трябва да им се избият парите!

Тая шега вече се изтърка. Изобщо не ме интересува точно бременноста на Мегън, защото тя няма да ражда престолонаследник. И 10 да роди ... все тая. Нашите деца едва ли ще чуят за това поколение.

# 201
  • Мнения: X

Благодаря за отговора.
Никъде тук, обаче, не виждам да позира по бельо. Нито пък виждам нещо пошло. Позира с рокли и най-много с нещо като потник spaghetti straps.
Така че определено смятам, че модел на бельо не е била.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 15:07 от Анонимен

# 202
  • Мнения: 321

Майкъл Мидълтън, бащата на Кейт, не е случаен човек. Фамилията Мидълтън има членове в British royal family. Мидълтън е upper-middle class фемили в UK.
Изобщо не можем да сравняваме потеклото на Кейт и на Мегън ... доколкото това има значение в случая.

Въпросът е в това, че Кейт излъчва класа и е класически красива жена. За външния вид на другата вече съм се изказала.
Съгласна съм.
Намерих това, което вероятно някои са чели и го знаят:
https://www.edna.bg/izvestni/14-neshta-koito-ne-znaete-za-kejt-midyltyn-4641834
5. Кейт е роднина на американския президент Джордж Вашингтон
Тя и наследниците на първия американски президент са седми братовчеди по бащина линия.

И още: https://www.cbsnews.com/news/kate-middleton-has-famous-family-ties-in-america/
https://www.cheatsheet.com/entertainment/kate-middleton-related- … nce-william.html/

Добавям още един линк към статия, която ми се стори интересна, за който желае:
https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/kate-middleton/9747412/D … r-own-family.html
A previously unpublished side of the Duchess’ family tree has uncovered her link to William Petty FitzMaurice, the 1st Marquess of Lansdowne, who served as prime minister from 1782 to 1783 and is best remembered by historians for negotiating the end of the American War of Independence.
Mr Reed, 47, said: “Everyone has always made it clear Kate’s a commoner so when I saw one of her cousins had a title, I was surprised and intrigued.”

Може би не трябва да забравяме, че всичко, официално излязло за тях е това, което би им донесло по-добър имидж. А как е - много сме "дребни" (предварително се извинявам, ако засягам някой) за да ни уведомяват лично. Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 14:05 от s11s11

# 203
  • Мнения: 3 628
Не съм казвала, че е модел на бельо.
Това е моделската книга от 2003, която трябва да я "продаде".
За мен даденостите си ги има. Заедно с ужилените от оса устни и премрежения поглед.

# 204
  • Мнения: 4 376
Къде са снимките по бельо? Или потника с тънките презрамки се смята за бельо? Че то снимки по бански от плажа са по-разкриващи от това.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 7 207
Те и Хари и Мегън бяха супурнайсти братовчеди. То ако се разровите надълбоко, колко му е и вие да излезете роднини

# 206
  • Мнения: 6 843

Някой писа, че Кейт е родена с класа, друг показа, че ако има класа, то тя е придобита и трети се включи с детска снимка и довод "То пък таз е много убава!". Всеки е тръгнал от някъде- 8 години гадже и 8 години дукеса са далеч повече от няма и 3 години в кралското семейство. След 5 години ще видим колко са я шлифовали Мегито. Това, при положение,  че винаги трябва да ги сравняваме, нали?!?!

16 години не са като три, но и стилът и излъчването на една 37-годишна жена обикновено не са като на 25. На 20 търсим стил, на 40 не трябва ли вече да сме го намерили?

# 207
  • Мнения: X
Не съм казвала, че е модел на бельо.

Аз пък не съм казала, че ти си казала. Ти единствена потърси инфо, за да ми отговориш, за което ти благодаря.
По-нагоре група потребителки писаха, че е била модел на бельо. Обаче тя не е била. Това е.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 14:26 от Анонимен

# 208
  • Мнения: X
Няма лошо, че Мегън е била треторазрядна актриса, макар че в Америка повече я знаят като момиче на късмета (подобно на момите, които се въртяха около Къци). Лошо е, че почти година след сватбата все още се държи като такава. Може би като роди, че улегне и ще спре със шоуто, макар че тогава темата ще стане доста скучна. Joy

# 209
  • Мнения: 12 648
На мен пък са ми интересни тези снимки на Меган. Изобщо не прилича на сегашния модел. Голям път е извървяла.

Общи условия

Активация на акаунт