Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 722
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 119
Ако имаше новини около Кейт, с удоволствие бих ги коментирала, но няма. Джордж и Шарлот са във ваканция и тя затова няма ангажименти в последните 2 седмици. Даже и жълтурите не могат да измислят новини за нея, предпочита спокойствието, а не светлините на прожекторите. Въпрос на избор. Има само една доста пикантна клюка за Кейт и Уилям- че Уилям и е изневерил с нейна приятелка и те двете не общуват вече.
И мисля, че това толериране на Рейчъл от хората с власт в кралското семейство трябва да спре. Жена на шестия за трона, а получава много повече от Уилям и Кейт. Те никога не са имали собствен Инстаграм. Бременният гардероб на Рейчъл е много по-скъп от този на Кейт с бременността с Джордж, а и с другите деца.Винаги Хари е бил пришит към тях и губят от това в момента

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 14:19 от TinoTino

# 211
  • Мнения: 4 378
Уилям изневерил на Кейт с нейна приятелка? Това е пикантно, ако е истина, но истина ли е?

# 212
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Жена на седмия за трона, ...
Не е ли шести?

# 213
  • Мнения: 12 662
Коя е Рейчъл?

# 214
  • Мнения: 4 119
Уилям изневерил на Кейт с нейна приятелка? Това е пикантно, ако е истина, но истина ли е?
Откъде да знам дали е истина? Имаше статии в таблоидите преди седмица някъде.
И си мисля, че най-добрия ход на Кейт и Уилям и техния щаб в момента е да обявят посещение на няколко страни с трите деца, както имаше такова с Джордж и Шарлот

# 215
  • Мнения: 10 390
Уилям изневерил на Кейт с нейна приятелка? Това е пикантно, ако е истина, но истина ли е?
Nature Sparkles Мисля че не е истина,иначе приятелката* отдавна да се е поФалила..Joy

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Рейчъл е първото име на Мегън - Рейчъл Мегън Маркъл. Не знам защо, обаче Тино не обясни за коя говори

# 217
  • Мнения: X
Ставаше въпрос за Роуз Ханбъри, която е жена на някакъв маркиз. С мъжа и имали имение близо до Кенсингтън и Уилям и Кейт са им гостували 2 или 3 пъти от сватбата през 2011, където са се запознали двете жени. Двете не са близки, даже май са объркали тази с истинската най-добра приятелка на Кейт, която е и кръстница на едно от децата. Всичко тръгна от Туитър. Този, който го написа е известен с това, че си умира да поства измислици, за да прави драма и да се говори.

# 218
  • Мнения: 4 119
Рейчъл е първото име на Мегън - Рейчъл Мегън Маркъл. Не знам защо, обаче Тино не обясни за коя говори
За нея, няма друга Рейчъл в кралските семейства. Вече ще я наричам така, нали това си и е името.
Поредният реверанс спрямо нея, никоя друга не я наричат с второто и име, то и Кейт е Елизабет, но никой не я нарича така.

# 219
  • Мнения: 2 452
Знаете ли напоследък коментирате как Хари и жена му с детето са едва ли не десета дупка на кавала защото има много преди тях за наследяване но не бива да се забравя че 2-рия 3-тия четвъртия и петия за наследяване са едно семейство което пътува заедно на почивки така че недай си боже при някакво нещастие като автомобилна катастрофа или пък самолетна нещата драматично се промянат затова  не бива човек никога да казва за някой че едва ли не той е никой и децата му не са важни, защото в крайна сметка никога не се знае. Изобщо не пожелавам такава трагедия само си размишлявам.
Доколкото знам престолонаследника и следващия за наследяване винаги трябва да пътуват отделно точно поради такава възможност но за следващите мисля че не е така иначе Уилям никъде няма да може да пътува заедно със семейството си.

# 220
  • Мнения: 9 617
... Жена на шестия за трона, а получава много повече от Уилям и Кейт. Те никога не са имали собствен Инстаграм...
Оу, май Год! Ето това се нарича ужас! Горката Кейт сигурно си е изгризала ноктите от яд, че няма Инстаграм!
Joy Joy Joy Joy Joy

п.с. Ако имат интриги, то в техния свят са на съвсем друго ниво - колко замъка ще получат, колко прислуга, какви титли ще имат, какви бижута ще наследят или ще оставят в завещание....

# 221
  • Мнения: 4 119
Знаете ли напоследък коментирате как Хари и жена му с детето са едва ли не десета дупка на кавала защото има много преди тях за наследяване но не бива да се забравя че 2-рия 3-тия четвъртия и петия за наследяване са едно семейство което пътува заедно на почивки така че недай си боже при някакво нещастие като автомобилна катастрофа или пък самолетна нещата драматично се промянат затова  не бива човек никога да казва за някой че едва ли не той е никой и децата му не са важни, защото в крайна сметка никога не се знае. Изобщо не пожелавам такава трагедия само си размишлявам.
Доколкото знам престолонаследника и следващия за наследяване винаги трябва да пътуват отделно точно поради такава възможност но за следващите мисля че не е така иначе Уилям никъде няма да може да пътува заедно със семейството си.
Че то от тази гледна точка има по-голям шанс да се случи на Съсексови, недай си Боже, защото пътуват винаги заедно, а и не е толкова затегната охраната

# 222
  • Мнения: 3 630
Една друга Рейчъл се чуди, защо Рейчъл Мегън Маркъл не използва цялото си име:
https://www.vulture.com/2018/05/why-does-meghan-markle-go-by-meg … ad-of-rachel.html
Забавно е.

И "писмата", с които баба дава съгласие за сватбите.
http://static2.thisisinsider.com/image/5aac1ef3f115e975318b45f3- … e%20middleton.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dc_wCvNX4AAONsL.jpg

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 15:23 от The ant is...

# 223
  • София
  • Мнения: 9 950
Те никога не са имали собствен Инстаграм.

А този да не би да е мой https://www.instagram.com/kensingtonroyal/?hl=en

# 224
  • Мнения: 4 378
Тия ''писма'' значи. Кейт се нарича our trusty and well-beloved, a Мегън нищо, само името. Дали разликата е защото Уилям е престолонаследника, а Хари не?

Общи условия

Активация на акаунт