Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 762
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 632
Не знам. Внуците и двамата са "Our Most Dearly Beloved Grandson Prince...".

# 226
  • Мнения: X
По-скоро защото Кейт и Уилям ходеха години наред преди сватбата, а при Хари и Мегън нещата станаха много бързо.

# 227
  • Мнения: 4 124
Те никога не са имали собствен Инстаграм.

А този да не би да е мой https://www.instagram.com/kensingtonroyal/?hl=en
Не е бил никога само техен, беше и на Хари, после добавиха и Рейчъл.
Значи Съсексови вече имали нужда да са самостоятелни във всякакъв аспект, а Уилям и Кейт след сватбата- не. Хари беше плътно с тях почти навсякъде, за да не се чувства самотен и пренебрегнат, сега е обратното, но не виждам на Съсексови да им пука.
Но то на Хари още от малък му се е обръщало повече внимание, за да не се чувства пренебрегнат заради по-различния подход към Уилям, защото ще е бъдещ крал.
И на Даяна, и на Елизабет е бил любимото дете/внуче. Винаги дондуркан и гален с перо.

# 228
  • Мнения: 337
Кралицата от вчера. Страхотно синьо



Снимка от филм за кралското семейство.

https://www.thesun.ie/fabulous/3942991/meghan-markle-passionatel … nd-wedding-drama/


Мари от вчера


Рокля Goat
Обувки Jimmy Choo
Клъч Etui Bags
Скрит текст:


# 229
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Грей, ного хубави снимки Simple Smile страхотен син цвят на Кралицата.

Нормално е двете семейства да искат да са отделно във всякакъв аспект. И аз на тяхно място бих искала.

# 230
  • София
  • Мнения: 9 966
Те никога не са имали собствен Инстаграм.

А този да не би да е мой https://www.instagram.com/kensingtonroyal/?hl=en
Не е бил никога само техен, беше и на Хари, после добавиха и Рейчъл.
Значи Съсексови вече имали нужда да са самостоятелни във всякакъв аспект, а Уилям и Кейт след сватбата- не. Хари беше плътно с тях почти навсякъде, за да не се чувства самотен и пренебрегнат, сега е обратното, но не виждам на Съсексови да им пука.
Но то на Хари още от малък му се е обръщало повече внимание, за да не се чувства пренебрегнат заради по-различния подход към Уилям, защото ще е бъдещ крал.
И на Даяна, и на Елизабет е бил любимото дете/внуче. Винаги дондуркан и гален с перо.
Ми така е решила Кралицата! И?
Сега е само техен инстаграма, да си го ползват на воля.
Предполгам Рейчъл (на мен това име повече ми харесва) е виновна, че Хари е любимо дете/внуче, винаги дундуркан и гален с перо?

Клъчът на Мари много ми трябва Joy

# 231
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Бабето е смалила дължината на къдричките,много свежа така.
Мари много нежна.
И аз бих се(ги) отделила.Някак си не си представям брата на мм и жена му цял живот закачени за мен...Докато е сингъл няма проблем,разбирам че има нужда от подкрепа, но да има семейство и всички да са ми на главата в буквалния и преносен смисъл,не мерси.
В пъти по добре ще им е на всички да са разделени.
Ако си липсват ще си ходят на гости,но всеки да си знае мястото и семейството.

# 232
  • Мнения: 4 124
Не ме разбрахте, изглежда. И аз мисля, че трябва да са разделени. Уилям и Кейт може да са искали да не са скачени съдове с Хари 7 години, но не им е даден избор, а каквото искат Съсексови веднага се изпълнява. То и собствен household не им се полага, но го получиха.

# 233
  • Мнения: 2 452
а защо да не им се полага собствено имение къде го пише това.

# 234
  • Мнения: 4 124
а защо да не им се полага собствено имение къде го пише това.
Мисля, че под household се няма предвид имение, а офисите, хората, които работят с тях, защото в статията пишеше, че ще споделят хората си със другите членове на кралското семейство като Анн, Южени, Беатрис и други. Статията беше с някаква, която е специалист в протокола и кралските неща, но не мога да я намеря

# 235
  • Мнения: X
Household е т. нар. домакинство, което наистина включва доста неща. Отделно домакинство за младоженците предполага допълнителен разход за английския данъкоплатец.

Името Рейчъл ми харесва много повече от Мегън.

# 236
  • София
  • Мнения: 9 966
Полага им се, защото са working royals, работят. И ще са такива поне докато Джорджи и Шарлът не пораснат. Особено пък когато Чарлс стане крал, братята и сестра му едва ли ще бъдат толкова ангажирани. Основно ще е неговото семейство - синовете и снахите.

И двете семейства се издържат от Корнуолското имение, както неведнъж сме коментирали...

# 237
  • Мнения: 39 309
Че ако искам нещо и не ми го отпускат, защото не ми се полага, ще си го платя от джоба.

# 238
  • Мнения: X
Че ако искам нещо и не ми го отпускат, защото не ми се полага, ще си го платя от джоба.

Ти да, но в случая Хари е галеното дете, което получава всичко, което пожелае.

# 239
  • Мнения: 1 941
Забелязвам! Въобще не те интересува Мегън, затова на предната страница, че и на тази, си писала през пост!


Чети! Децата на Мегън не ме интересуват. Те са точно никакви. А тя е съпруга на Хари. За нея ще си пиша, колкото си искам.
Абе те и Йожени и Беатрис са "никакви", ама гледам, че ги коментират и ги знаят хората.

Общи условия

Активация на акаунт