Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 736
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 122
Полага им се, защото са working royals, работят. И ще са такива поне докато Джорджи и Шарлът не пораснат. Особено пък когато Чарлс стане крал, братята и сестра му едва ли ще бъдат толкова ангажирани. Основно ще е неговото семейство - синовете и снахите.

И двете семейства се издържат от Корнуолското имение, както неведнъж сме коментирали...
Само престолонаследниците имат право на household, другите също имат хора, които работят за тях, но са малко, по-евтини и не се наричат household. Нали като излезе новината, че се разделят семействата предимно пишеше кой служител при кое семейство отива, аз друг тип новина не съм срещала. Затова, защото е скъпо, ще бъдат споделяни с другите кралски членове, които нямат такива.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?

# 242
  • Мнения: 4 122
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?

Някъде да съм написала, че съм сигурна? Фенките на Рейчъл за пореден път изопачавате думите ми, защото изглежда нямате логичен отговор. И не говорех само за Инстаграм, а като цяло.

# 243
  • Мнения: 3 096
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?

Може да гледа на боб жената...

Знаете, че Мегън не ми е симпатична, но пък нещата, които се пишат напоследък в темата са... Особено мненията на ТиноТино... Пък как щяла да си влачи детето навсякъде, пък как нямало да роди престолонаследник, пък как отвличала вниманието от Кейт и Уилям. Мога само да се плесна по челото. Едно е да се обсъжда нещо, което е запечатано на снимка, на видео, да си споделиш мнението, съвсем друго е да пишеш такива глупости, изсмукани от пръстите. И това "Рейчъл" какво? Трябва да е обидно ли е? Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 9 648
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?
Според теб ЕЖК не е достатъчно надеждна? Засрами се! Grin

Инстаграм дискусията е култова!

Аз нямам личен Инстаграм. Отварям през служебния. Колко роял съм? 🤔

# 245
  • Мнения: 9 680
Скрит текст:
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?
Според теб ЕЖК не е достатъчно надеждна? Засрами се! Grin

Инстаграм дискусията е култова!

Аз нямам личен Инстаграм. Отварям през служебния. Колко роял съм? 🤔
Zero Simple Smile

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Засрамвам се! Особено , че се занимавам с някакви измислени драми, ми не се хвана да свърша нещо полезно!
Тино, аз отдавна съм написала какво мисля за Мегън.

# 247
  • Мнения: 6 873
Аз, ако съм Кейт, ще се радвам, че цялото внимание (негативно включително) е насочено към Мегън, когато аз се появя някъде отзивите са добри, а иначе си гледам децата и мъжа и в точи момент съм в кралско семейство, но разполагам с лично пространство. Като чуя, че Хари и Мегън имат честта да имат личен инстаграм (уау!), ще си го преместя от единия крачол в другия.

# 248
  • Мнения: 4 122
Може ли да попитам как точно сме сигурни, че Уилям и Кейт не са искали общ Инстаграм с Хари, но са се примирявали?

Може да гледа на боб жената...

Знаете, че Мегън не ми е симпатична, но пък нещата, които се пишат напоследък в темата са... Особено мненията на ТиноТино... Пък как щяла да си влачи детето навсякъде, пък как нямало да роди престолонаследник, пък как отвличала вниманието от Кейт и Уилям. Мога само да се плесна по челото. Едно е да се обсъжда нещо, което е запечатано на снимка, на видео, да си споделиш мнението, съвсем друго е да пишеш такива глупости, изсмукани от пръстите. И това "Рейчъл" какво? Трябва да е обидно ли е? Rolling Eyes
Ами дай тогава тема за разговор, която е документирана чрез снимки или видео? Защо да не би детето на Рейчъл да е престолонаследник? Лъжа ли е? Или, че Кейт и Уилям са на заден план в момента? Не мога да я наричам Рейчъл ли? Не си харесва името, но така се казва. То уж и с произхода си се гордее, но крие един от основните външни белези на афроамериканците- къдравата коса.

# 249
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Всеки може да изглежда и използва което си име поиска, много известни личности са познати често не с истинските им имена.

И на теб какво точно ти пречи кой е по коментиран в момента, Кейт да не ти е лична приятелка, че чак толкова се тръшкаш  Grinning

# 250
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
То уж и с произхода си се гордее, но крие един от основните външни белези на афроамериканците- къдравата коса.
И си избелва лицето! Имаше едни снимки след сватбата ... майко била ... няколко тона по-светла пудра.

На мене точно тенът й ме кефи, а тя се избелва и прилича на клоун. И тая изправена коса! Не разбирам защо. Аз ако имах такава къдрава коса, никога нямаше да се докосна до преса за изправяне.

# 251
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046

Елена да я бяха кръстили нямаше да сгрешат. 😄
Много се дразнех в началото, как някои неща се изсмукват от пръстите само за да я очернят ама вече ми е смешно..Много много смешно...
И това непрекъснато съпоставяне с Кейт е абсурдно.
Нищо общо нямат,няма и да имат. Кейт е бъдещата кралица.Жената до бъдещия крал...
Ще са интересни сега  още няколко годинки докато няма раздвижване по другите етажи.После краля и кралицата и новите млади принцове и принцеса ще са по интересни за обсъждане.
Най-интересна ще ми е Шарлот.Такъв заряд има в това дете, че много ми се искаше да я видя нея кралица.


 

# 252
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Най-интересна ще ми е Шарлот.Такъв заряд има в това дете, че много ми се искаше да я видя нея кралица. 

Grinning И на мен! Тя е копие на баба си Бети. Но май няма да се случи тя да е кралица.

# 253
  • Торонто
  • Мнения: 837
Откъде разбра, че не си харесва името? Като актриса някой съветник е решил, че Мегън Маркъл звучи по cool от Рейчъл Маркъл. Еми така си е.
Оттогава я знаят така всички. Е сега като се взеха с принца да стане пак изведнъж Рейчъл ли?

# 254
  • Мнения: 3 096
И като няма да ражда престолонаследник, какво? Да не ражда изобщо ли? По каква скала измери, че Кейт и Уилям са на заден план? Някои хора са с доста богато въображение Joy Гледа обикновен кон, а вижда розов еднорог и криле Joy

Общи условия

Активация на акаунт