Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 760
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 632
Знаете ли напоследък коментирате как Хари и жена му с детето са едва ли не десета дупка на кавала защото има много преди тях за наследяване но не бива да се забравя че 2-рия 3-тия четвъртия и петия за наследяване са едно семейство което пътува заедно на почивки така че недай си боже при някакво нещастие като автомобилна катастрофа или пък самолетна нещата драматично се промянат затова  не бива човек никога да казва за някой че едва ли не той е никой и децата му не са важни, защото в крайна сметка никога не се знае. Изобщо не пожелавам такава трагедия само си размишлявам.
...
И размишлявайки пожелавате смъртта на цяло семейство, за да може меланираната Мона да седне на трона?

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Летисия

# 257
  • Мнения: 6 873
Знаете ли напоследък коментирате как Хари и жена му с детето са едва ли не десета дупка на кавала защото има много преди тях за наследяване но не бива да се забравя че 2-рия 3-тия четвъртия и петия за наследяване са едно семейство което пътува заедно на почивки така че недай си боже при някакво нещастие като автомобилна катастрофа или пък самолетна нещата драматично се промянат затова  не бива човек никога да казва за някой че едва ли не той е никой и децата му не са важни, защото в крайна сметка никога не се знае. Изобщо не пожелавам такава трагедия само си размишлявам.
...
И размишлявайки пожелавате смъртта на цяло семейство, за да може меланираната Мона да седне на трона?

И на мен ми се струват грубички тези размишления дори и да не са пожелания. Иначе, когато детето на Мегън и Хари се нарече "онова нещо" (май така беше), се скочи веднага как и кой можел да говори такива неща.
В същия ред на мисли - аз не искам да видя Шарлот кралица.
Летисия пак е много елегантна!

# 258
  • Мнения: 885
Забелязвам! Въобще не те интересува Мегън, затова на предната страница, че и на тази, си писала през пост!


Чети! Децата на Мегън не ме интересуват. Те са точно никакви. А тя е съпруга на Хари. За нея ще си пиша, колкото си искам.
Детето само на Меган ли е? Явно е станало чрез непорочно зачатие и Хари няма никакво участие. Което пък обяснява защо Мегън се държи като Дева Мария носеща Исус! Smile

# 259
  • Мнения: 3 632
То уж и с произхода си се гордее, но крие един от основните външни белези на афроамериканците- къдравата коса.
И си избелва лицето! Имаше едни снимки след сватбата ... майко била ... няколко тона по-светла пудра.

На мене точно тенът й ме кефи, а тя се избелва и прилича на клоун. И тая изправена коса! Не разбирам защо. Аз ако имах такава къдрава коса, никога нямаше да се докосна до преса за изправяне.
При нея проблемът е, че не е нито риба, нито рак.
Твърде бяла за едните и доста тъмна за другите.
В моделските снимки от 2003 е с изправена коса.
Има интервю за Elle от 2015 или 2016 (със сигурност преди Хари), което е доста показателно за несигурността й.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 20:35 от The ant is...

# 260
  • Мнения: 8 475
Скрит текст:
Знаете ли напоследък коментирате как Хари и жена му с детето са едва ли не десета дупка на кавала защото има много преди тях за наследяване но не бива да се забравя че 2-рия 3-тия четвъртия и петия за наследяване са едно семейство което пътува заедно на почивки така че недай си боже при някакво нещастие като автомобилна катастрофа или пък самолетна нещата драматично се промянат затова  не бива човек никога да казва за някой че едва ли не той е никой и децата му не са важни, защото в крайна сметка никога не се знае. Изобщо не пожелавам такава трагедия само си размишлявам.
...
И размишлявайки пожелавате смъртта на цяло семейство, за да може меланираната Мона да седне на трона?

И на мен ми се струват грубички тези размишления дори и да не са пожелания. Иначе, когато детето на Мегън и Хари се нарече "онова нещо" (май така беше), се скочи веднага как и кой можел да говори такива неща.
В същия ред на мисли - аз не искам да видя Шарлот кралица.
Летисия пак е много елегантна!
И на мен тези полети на фантазията ми дойдоха прекалено зловещи и груби. ooooh! Реално никой не е застрахован от подобна съдба, така че защо изобщо се коментари ...

ХУбава е Летисия. Тя е с обувките от аржентинската среща, и там, както и тук ми изглеждат като износени или изцапани отпред... Joy знам че не са де  Laughing

# 261
  • Мнения: X
Е сегаааа, може Джорджи да избяга с 200 от кралското семейство и Шарлот да седне на престола. Би било интересно. Иначе онова с евентуалната смърт на всички наследници преди Хари е меко казано зловещо.

# 262
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Между другото, името на героинята, която играеше Мегън в Костюмари се казваше Рейчъл Зейн. Не ме питайте от къде знам, бая сезони изгледах, още преди да се загаджи с Хари 😜 😂
Не е необходимо да си ройъл или известна личност, за да си промениш името, поне в Англия, може и в Щатите да я има тази традиция. Нали им дават по 2-3 и N на брой първи имена 😜 Мой шеф го знаех с години под името Тревър, a във фейсбук ми се появи с името Джон. Първоначално помислих, че това е негов брат близнак 😂 Дъщерята и тя по документи е с едно име, обаче си е направила съкращение на това име и го изписва по определен начин и всички, включително и учителите, се обръщат така към нея. Аз бях шокирана колко лесно, неофициално успя да се прекръсти детето ми!

# 263
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Моето желание Шарлот да стане кралица, не е за да замени брат си поради каквато и да е било причина.Имах предвид, че щеше да ми е интересно тя да е първата се родила точно такава каквато е и да и се пада по право да наследи трона от баща си.Нито за миг не съм си помисляла друго,ако така сте ме разбрали.

# 264
  • Мнения: 626

Цитат
Има интервю за Elle от 2015 или 2016 (със сигурност преди Хари), което е доста показателно за несигурността й.

Кое е това интервю, би ли ни го показала?

Точно тези дни се загледах в Ютуб на разни интервюта на Мегън, много отпреди Хари. Някой бяха във връзка с Костюмари. Признавам си, че бях много приятно изненадана от Меги. Справяше се чудесно пред камера, има самообладание, знае как бързо и точно да отговори на въпросите. Въобще излъчва сигурност и добро владеене.

Сега разбирам още повече колко ѝ е трудно в кралският дворец на Англия! Тя е типичната калифорнийка, с типичното за този щат поведение. И добра актриса да си, пак няма да ти помогне много, ако от лежерната и топла Калифорния попаднеш в студената, изтъкана от железни традиции Англия, и то в кралският дворец! Въпреки всичко смятам, че ще се научи какво и как да прави. Освен това смятам, че и с Хари много си пасват и ще бъдат добро семейство. Много искам вече да видя детенцето! Simple Smile  Давайте да залагаме за имена!

# 265
  • Мнения: X
Аз залагам за Даяна.

# 266
# 267
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Аз го бях пускала, но ето и официалните залози за името Simple Smile

https://m.ladbrokes.com/en-gb/#!/event_details/227563428

# 268
  • Мнения: 4 380
Моето желание Шарлот да стане кралица, не е за да замени брат си поради каквато и да е било причина.Имах предвид, че щеше да ми е интересно тя да е първата се родила точно такава каквато е и да и се пада по право да наследи трона от баща си.Нито за миг не съм си помисляла друго,ако така сте ме разбрали.


Норвежката принцеса Ингри Александра е така. Първото дете, момиче и бъдеща кралица след баща си Хокон, който има кака Марта Луисе, която заради пола си не наследява трона преди него.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 21:17 от Fenris

# 269
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Моето желание Шарлот да стане кралица, не е за да замени брат си поради каквато и да е било причина.Имах предвид, че щеше да ми е интересно тя да е първата се родила точно такава каквато е и да и се пада по право да наследи трона от баща си.Нито за миг не съм си помисляла друго,ако така сте ме разбрали.


Не не, то не ставаше въпрос за твоя пост, а за друг.

Общи условия

Активация на акаунт