Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 735
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 578
Май разбрах откъде Меган се е запалила по актьорството.😁 Някой гледа ли Елън?Гостуваше и Ед О'Нийл, актьора от Женени с деца, който играеше бащата- Ал Бънди,та стана дума за Мегън и той каза, че си я спомня от сета на сериала.Баща и е бил оператор и я е водил с него,когато е била на 8-9.Била с ученическата си униформа от католическото училище.Интересно ми стана, не знаех, че баща и е се занимавал с това.

# 271
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Есме, тя самата го е казвала че заради постоянното ходене на площадката на "Женени с деца" се е запалила по киното.Имаше интервю някъде.
Fenris благодаря за инфото.
Ще прочета за принцеса Ингри.

Така помислих че за моя пост се говори защото Welt написа че в този ред на мисли не иска да вижда Шарлот кралица.


# 272
  • Мнения: 6 873
Есме, тя самата го е казвала че заради постоянното ходене на площадката на "Женени с деца" се е запалила по киното.Имаше интервю някъде.
Fenris благодаря за инфото.
Ще прочета за принцеса Ингри.

Така помислих че за моя пост се говори защото Welt написа че в този ред на мисли не иска да вижда Шарлот кралица.
Не, daviz, извинявай, просто така ми протече мисълта.
Джорджи, ако го открадне някоя американка за Америка, няма даже да е прецедент. Ще трябва да измисли нещо по-екстравагантно. Joy

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 13:27 от Welt

# 273
# 274
  • Торонто
  • Мнения: 837
Да, баща й е бил осветителен директор преди да се пенсионира, даже е печелил Emi award..

# 275
  • Мнения: 626
А, супер е това интервю! Гледах го! Изглежда несигурна? Едно и също ли сме гледали? Точно тук е просто супер. По-интересното е обаче за какво говори. Simple Smile И аз не го знаех, но се оказа, че една нейна реакция като дете на една реклама на Проктър и Гембъл за препарат за миене на чинии, е била променена заради нея! Заради нейната реакция. В рекламата се е казвало, че с този препарат жените ще постигнат незнам си какви успехи в кухнята. И някакви нейни съученици казали  - ами така е, на жените мястото е в кухнята. Тогава тя пише на Проктър и Гембъл, че не е съгласна рекламата за звучи по този начин. И те наистина я променят. Заменят “жените“ с “хората“. Simple Smile
Ако намеря видеото ще го сложа...

# 276
  • Мнения: 8 578
Есме, тя самата го е казвала че заради постоянното ходене на площадката на "Женени с деца" се е запалила по киното.Имаше интервю някъде.
Fenris благодаря за инфото.
Ще прочета за принцеса Ингри.

Така помислих че за моя пост се говори защото Welt написа че в този ред на мисли не иска да вижда Шарлот кралица.



Ха-ха пропуснала съм го значи.
И баща и печелил Еми.Хм, а аз си мислех, че е почнала съвсем от нулата, когато е решила да става актриса.

# 277
# 278
  • Мнения: 3 630
...А, супер е това интервю! Гледах го! Изглежда несигурна? Едно и също ли сме гледали? Точно тук е просто супер. По-интересното е обаче за какво говори. Simple Smile И аз не го знаех, но се оказа, че една нейна реакция като дете на една реклама на Проктър и Гембъл за препарат за миене на чинии, е била променена заради нея! ...
Ще се разплача, препарати, чинии, феминизъм...Обаче все още не е придобила английския акцент, милата.

# 279
  • На топло
  • Мнения: 4 130
М..да, от малка се е бутала. Но в живота не става само с бутане и наглост...
Особено сега, когато всички твои крачки и действия се следят от милиони очи.
С една дума, не съм впечатлена от интервюто на Мегън.

# 280
  • Мнения: 626
...А, супер е това интервю! Гледах го! Изглежда несигурна? Едно и също ли сме гледали? Точно тук е просто супер. По-интересното е обаче за какво говори. Simple Smile И аз не го знаех, но се оказа, че една нейна реакция като дете на една реклама на Проктър и Гембъл за препарат за миене на чинии, е била променена заради нея! ...
Ще се разплача, препарати, чинии, феминизъм...Обаче все още не е придобила английския акцент, милата.

Мравчице, недей плака! Ето ти утешителна снимка с твоята любимка!  Роклята наистина ми харесва!

 

# 281
  • Мнения: 337
Рания




Виктория и Даниел



Карл






Относно залозите за името на бебето на Съсекс - ако е момиче Елизабет, ако е момче Филип или Артър

# 282
  • София
  • Мнения: 9 963
Ако е момиче, само да не е Даяна!

# 283
  • Мнения: 3 630
...Мравчице, недей плака! Ето ти утешителна снимка с твоята любимка!  Роклята наистина ми харесва!  
Това беше иронично, надявам се Innocent
Толкова ми е любимка, колкото и меланираната Мона, но поне покрай посещението й в Лондон разширих някои хоризонти.
http://glasove.com/categories/glasovete-vi-vizhdam/news/hoakin-s … ryt-na-svetlinata

# 284
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Леле, реших, че новото кралско бебе се е родило, а то спор - била ли е еротичен модел, не е ли била майка му, класа има ли Кейт или не, дали е заведена в специален колеж, че да си хване принц и така 20 страници глупости и конспирации...
Летисия е страхотна на последната снимка, както и Рания - много интересен тоалет има тя.
Хари е невероятен детишар, това момче има страхотно сърце. Дано всичко е наред с детето им и да си се радват на спокоен живот. Такова щастие излъчва лицето му, все едно най-накрая се е успокоил.

Общи условия

Активация на акаунт