Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 729
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 648
Момичета и дядо хаджия, Wink смятам да не пускам анкета за имената, тъй като ще трябва да сложа има-няма 20 за момиче и 20 за момче.
Ако искате давайте предложения за имена, а аз ще го добавям към списъка от Радика. И накрая, който познае - ще черпи! Grin

Анкета за пола искате ли? Пускана ли е?

п.с. Аз съм много отворена на приказки, но не знам дали може да се редактира темата и да се пусне анкета....

# 301
  • Мнения: 1 130
Аз си мисля за Мери или Александър....

# 302
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Лелеее Леее какво мазнене ще пада а уж Меган не е от най-мазнещите се.😊
Момиче ще е според мен.

Ето още няколко приятни снимки на Ан.



# 303
  • Мнения: 3 867
Момиче - Емили; Виктория. Като второ име ще сложат Даяна.
Момче - Филип; Алекзандър. Като второ име ще сложат Хенри.

# 304
  • Мнения: X
Аз съм сигурна, че ще е момиче. Залагам на Ан или Виктория.

# 305
  • Мнения: X
Аз смятам, че името ще е Филип за момче. Филип няма внук-съименник, а доколкото знам Хари много го обичал и държал на него.
Маргарет или Ан за момиче. Ще почетат прапралелята или пралелята съответно.
Смятам също така, че ще са близнаци - момче и момиче.
Така ми се дава отгоре, ще видим Stuck Out Tongue Winking Eye

# 306
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Анкета за пола искате ли? Пускана ли е?

п.с. Аз съм много отворена на приказки, но не знам дали може да се редактира темата и да се пусне анкета....

Да, пускана е. В някоя от темите от миналата година, след тази анкета дойде идеята за имената.

Модератор може да ти помогне да пуснеш анкета, но преди време това срещна отпор от някои съфорумки. Може сега да са премислили Grinning

Редактирам се:
Намерих я (тъй като не са запазени линковете към старите теми, та се позабавих)
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 11:12 от Радика

# 307
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
Едва ли ще са близнаци, макар че ще стоят сладко. За име - не мисля, че биха дублирали като първо име все още жив член на семейството. Нещо Алис, Маргарет, Едуард....

# 308
  • Мнения: 5 671
И аз залагам за име:Виктория за момиче и Филип за момче. Не ми се вярва да има близнаци.

# 309
  • Мнения: 1 454
Мегън ще има момиче- Елизабет Дориа, така мисля!

# 310
  • Мнения: 6 084
Тъй като и двамата демонстрират желание за разчупване на кралските традиции залагам на момиче с първо име което не е заимствано от кралското радословно дърво. За второто Даяна или Елизабет. Като допускам първото име да звучи повече като американско.

# 311
  • Мнения: X
От толкова обсъждане тая нощ сънувах, че е родила момче. Голям смях - беше го загърнала в една пелена и каза, че ще го отвие на първата му годинка. Laughing Изтрещях вече.

# 312
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
От толкова обсъждане тая нощ сънувах, че е родила момче. Голям смях - беше го загърнала в една пелена и каза, че ще го отвие на първата му годинка. Laughing Изтрещях вече.
Ти пък 🤣 недей разочарова така чакащите я да го мъкне навсякъде и да им го навира "младенеца".
Алис много ми харесва но мисля че ще е по модерно името.

# 313
  • Мнения: 9 648
Елизабет Даяна са вторите имена на Шарлот. Не мисля, че ще ги повторят.

Радика, благодаря. В такъв случай без анкета. Замо залози. Вадете пачките. 😂

Аз друго си мисля. Дано на Меган не й се наложи секцио. По принцип англичани и американци са доста за натюр раждане, но понякога ситуацията го налага.
Та дано не се налага, че тогава каква помия ще се излее върху майката бедна ни е фантазията.

# 314
  • Мнения: 6 084
Всъщност на нейната възраст и първо раждане е рисково и е много вероятно директно да са я насочили към секцио, но не са длъжни да уведомяват никой по какъв начин е родено детето.

Общи условия

Активация на акаунт