Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 684
  • 2 315
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 629
Днес в Daily Mail има статия за забранените бижута, за Мегън, която няма да позира на стъпалата, защото противоречало на феминистките й възгледи и за новия жив плет, който трябва да скрие хеликоптерите на полянката.
Всичко това под апокалиптичните новини за Брекзит.
https://c-5uwzmx78pmca09x24qx2eliqtguiqtx2ekwx2ecs.g00.dailymail … iom_$/$/$/$/$/$/$
Това ми е любимата снимка на Диана.
Щом свекървата е казала да се носят чорапи - носят се чорапи.


По повод инстаграмската драма, ограбиха горкия човек и сигурно Меган е виновна  Joy https://www.bbc.co.uk/news/newsbeat-47813521
Същият човек държи Sussexroyal и в Туитър. И там ще има драма...
https://twitter.com/Sussexroyal

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 15:19 от The ant is...

# 346
  • Мнения: 12 662
Новородената ли?
Страхотно име.
Me ли ще и викат или Gaini?


Джуди, това не е възможно,не го вярвам.Тази коварна и пресметлива жена да не подпише предбрачен договор..




Не, съществуващата.

# 347
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз гласувам за момиче - Виктория Даяна.
Кога трябва да роди, този месец ли?

# 348
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 197
Judy, отдавна не съм се хилила така в темата. Умрем за таквиз постове Sunglasses

Тримата от двора:

# 349
  • Мнения: X
Хубава Летисия от вчера:

Клъчът и обувките много ми харесват.

# 350
  • София
  • Мнения: 9 946
На мен и блузата, но не и панталонът. Блузатата е от прословутата великденска меса миналата година Simple Smile

Ох, забравих - снимката на Даяна от изписването на Уилям с чорапките е голям моден гаф...

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 16:35 от Lana

# 351
  • Мнения: 5 234
С "Me-gain " какъв смисъл се влага?

# 352
  • Мнения: 4 378
Много правилно от страна на кралицата. Мегън очевидно е решила да нарушава колкото се може повече кралски етикети, това едва ли се харесва на кралицата. Неприязънта към Мегън расте и ми се струва, че ако тя не се усети навреме, това ще й създаде конфликт с мъжа й.

# 353
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
С "Me-gain " какъв смисъл се влага?

Може би „аз печеля”.
Тъпо е.

# 354
  • Мнения: 9 612
Новината сигурно пак е от "източник от двореца"? Joy
Нормално е Кейт и Меган да носят различни бижута.
Да, бижутата са наследствени, но живите носители не си ги менкат.
Даяна, Сара, Софи, принцеса Ан са носили различни, нищо че бижутата са били "на Двора".

Кралицата да си стяга персонала. Много плямпат. Да се учи от Меган. Нали последната много ги командори! Joy

# 355
  • Мнения: 4 378
Сега като се замисля на Мегън й липсва едно много важно качество, за да е уважавана и добре приета част от кралското семейство. А именно скромност. И такт. Този върл феминизъм, който я тресе, ще й докара само проблеми и конфликти не само с придворните и служителите, но и с новите роднини.

# 356
  • София
  • Мнения: 7 851
Новината сигурно пак е от "източник от двореца"? Joy
...
Амчи как иначе. То сто на сто никой от двореца нищо не е казвал, ама това са подробности.

# 357
  • Мнения: 12 662
Много сте ми интересни - никой от двореца не е казал. Ми да спрем темата тогава.

# 358
  • Мнения: 1 782
Този върл феминизъм, който я тресе
Е тя сега почти никакви права няма, та не знам какво се пъне още с това.
Носи скъпи дрехи, маха с ръчичка и води тъпи разговори. Мечтата на всяка феминистка. Grinning

# 359
  • София
  • Мнения: 7 851
Много сте ми интересни - никой от двореца не е казал. Ми да спрем темата тогава.
Що да я спираме?
Ти да не би да имаш доказателства, че точно някой от двореца е казал нещо. Толкова много неща се казваха от „източник от двореца“, които после се оказаха пълна лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт