Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 776
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 632
Много сте ми интересни - никой от двореца не е казал. Ми да спрем темата тогава.
Доста хора забравят, че темата се казва "Кралски работи и клюки".


ПР в действие:
https://www.instagram.com/p/Bv1iWokBv1l/

# 361
  • Мнения: 12 662
Предполагам, никой от нас не е близък до двореца, четем и коментираме жълтурите.

# 362
  • Мнения: 2 452
Абе хората трябва да си продават вестниците много ясно а Мегън е гореща тема така че нормално.

# 363
  • Мнения: 10 399
Nature Sparkles Не разбирам какво му харесаха.. за 1 час близо 152 хил...Thinking

# 364
  • Мнения: 4 125
Нали можело само потвърдени новини да се пускат, ами ето, аз ви нося една- от днес Съсексови вече живеят във Фрогмор Котидж, преместването се е случило с известно забавяне поради капризите на Госпожата. И щом не може да се пускат клюки, защо не се промени името на темата? Потвърдени кралски новини.

# 365
  • Мнения: 3 632
Nature Sparkles Не разбирам какво му харесаха.. за 1 час близо 152 хил...Thinking
Бразилските тролове харесват...

# 366
  • Мнения: 10 399
Nature Sparkles Кой трябва да ги потвърди новините за Меган - модератор или някой от темата който е вътре в нещата..
херцогинята дали готви още на Хари или го е оставила на прислугата..обаче искам истината.Joy

# 367
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Много сте ми интересни - никой от двореца не е казал. Ми да спрем темата тогава.
Що да я спираме?
Ти да не би да имаш доказателства, че точно някой от двореца е казал нещо. Толкова много неща се казваха от „източник от двореца“, които после се оказаха пълна лъжа.

То пък и да е казал, дали ще си признае, че го е направил?

# 368
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Много правилно от страна на кралицата. Мегън очевидно е решила да нарушава колкото се може повече кралски етикети, това едва ли се харесва на кралицата. Неприязънта към Мегън расте и ми се струва, че ако тя не се усети навреме, това ще й създаде конфликт с мъжа й.
Вие сериозно ли повярвахте на лелята на приятелката на стринката на балдъзата на Станка от Горно нанадолнище която е сем'найста братовчедка на пра-пра чичото на кралицата пред която Станка кралицата е споделила тайно на ушенце,че е забранила снахата да ползва определени бижута,пък Хенри се разсърдил и ядосал и разочаровал и притеснил.
И понеже на Хенри нищо не му се отказва баба сега е в размисъл дали да не отмени собствената си забрана със съобщение в българските сайтове.🙄🙄🙄🙄

Сериозно ли вярвате че такива неща дори да са факт ще се пишат и съобщават в такива сайтове?

# 369
  • Мнения: 12 662
Ама разбира се.

# 370
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Много хубаво правят, че не и дават на Мегън семейните кралски бижута 😂
Голям кеф.
Не знам дали някой от двореца се е раздрънкал или пресата си пише статии по картинки 😅
Но след сватбата да сте я виждали да се фръцка с някоя от скъпоценните тиари?
Тц...

# 371
  • Мнения: 9 652
Клюките са, ок, момичета. Странна е последващата реакция в стил "хак да й е на наглата черн(ица) Рейчъл!" и приемането за чиста монета на всичко написано.

Аз не харесвам арабските принцеси и обикновено спирам с кратък коментар и толкоз.

Излишна е такава жлъч към непознати жени от чужди държави.

# 372
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Чак пък жлъч....
Най-гозният коментар беше за семейството на Уилям....обаче почитателките на Мегън тогава се направиха на приятно разсеяни.

# 373
  • Мнения: 6 873
Айс, кой въобще е спомена цвета на кожата и в последните страници? Трябва ли хората непременно да не харесват наглата черна Рейчъл, не може ли да е просто наглата Рейчъл?
Все повече се убеждавам, че някои груби коментари се толерират, а други се приемът като расизъм, т.е. веднага се придават някакви черти на написали те ги.

# 374
  • Мнения: 337



Тоалет Мери

Гащеризон Max Mara
Клъч Bottega Veneta
Скрит текст:



Пола Valentino
Ботуши Aquazzura
Обеци Ole Lynggaard

Скрит текст:




Мисля, че името "Рейчъл" е къде къде по-обидно от Мегън. Казвам го от гледна точка на значението им.

Общи условия

Активация на акаунт