Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 782
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 47 981
Ама двоен е аршина, защото едно е бъдещ крал и кралица, съвсем друго Хари и Мегън. Да, свикнали сме да свързваме Уилям и Хари покрай смъртта на майка им, и защото са ни набори, ама аршина е двоен. Няма как.
И да, имиджа, който градят двете е различен, нормално е. Обаче при Мегън има разминаване на думи и дела и е странно Simple Smile Забавлява, най-малкото. Щото не съм британка. Ако бях, щях да съм по-наясно и с парите и може би щях и да беснея

# 451
  • Мнения: 4 076
Като чета коментарите на англичаните,са бесни,че финансират почивките на тия плужеци.
Обаче не са бесни,когато заради нечия тяхна сватба,влизат милиони в хазната им.
Да се изяснят и ако не им отърва,да ги обрекзитят и тях.
Аз съм на принципа Меги,Кети и всички по веригата да харчат колкото може повече държавни пари.А дано им светне на данъкоплатците,че монархията е несъвместима с 21 в.

# 452
  • София
  • Мнения: 5 959
Много се задълбавате.  Wink Смятам да остана на ниво тоалети, визия и поведение. С интерес ще следя какъв ще е полът на бебето, как ще го кръстят, с какви дрехи ще го гласят и къде ще го мъкне майка му  Laughing Обаче ми е все тая чии пари харчат и какви послания излъчват. Да му мислят британците, дето им плащат масрафа.

# 453
  • Мнения: 2 452
Аз доколкото съм запозната без претенции че знам цялата история знам че земята във Великобритания е на Кралицата разбирай живееш си в някаква къща но земята не е твоя и айде утре искаш да и кажеш бай на Кралицата и ще ти предостави сметката да си платиш за земята. Има и освободени земи мисля на разни лордове и ала бала но повечето е на Кралицата. Така че са сложни тези взаимоотношения между поданиците и короната. Някой ако е по-запознат да вземе отношение.
Редактирам се явно не притежават повечето но притежават доста така че не са хрантутници на данъкоплатците а са рентиери.

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 19:01 от Niss

# 454
  • Мнения: X
Не знам как ще го обличат новото бебе, ама дано не е с ония костюмчета на Джорджи, че все едно гледам детенце от началото на 20-ти век. Шарлът пък май не сме я виждали с панталони, даже и на папарашки снимки и все с някакви роклички тип престилка.

# 455
  • Мнения: 626
Много се задълбавате.  Wink Смятам да остана на ниво тоалети, визия и поведение. С интерес ще следя какъв ще е полът на бебето, как ще го кръстят, с какви дрехи ще го гласят и къде ще го мъкне майка му  Laughing Обаче ми е все тая чии пари харчат и какви послания излъчват. Да му мислят британците, дето им плащат масрафа.

И аз така. Грам не ме интересува кой какви пари харчи и от кой джоб ги взима. Има си данъкоплатци, те да му мислят искат ли монархия, не искат ли, и ако не им изнася да я разкарат и толкоз. Ама чак статии да чета по въпроса кой с какъв самолет пътувал, и на каква почивка отишъл и с чии пари, че и да коментирам, че и отношение да взимам, пък и да осъждам този или онзи... ами, не, мерси. Не е моя работа.  Глупаво и дребнаво ми се вижда. Предпочитам да гледам красиви тоалети.

# 456
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

И Мегън ...

Тя сама си изгради този кофти имидж на най-дразнеща персона.

Мене ме е яд за Хари. Тази и него го бута в категорията "a big joke".

# 457
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
От личен опит - купуваш си къща (не съм, учила съм право тук), сградата е твоя, земята, на която е построена е твоя, но само повърхността... ако намериш злато, диаманти, нефт, съкровище - принадлежи на Короната. Това е Английско общо право, часта с пропъртитата и договорните условия за покупко-продажба....
(За Оз)

# 458
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297

И Мегън ...

Тя сама си изгради този кофти имидж на най-дразнеща персона.

Мене ме е яд за Хари. Тази и него го бута в категорията "a big joke".

Хари отдавна сам се набутва там, преди Меган Simple Smile един мъж на място прави така, че да не изглежда по този начин в очите на хората.

# 459
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хари отдавна сам се набутва там, преди Меган Simple Smile един мъж на място прави така, че да не изглежда по този начин в очите на хората.
Да, права си! Сега като се замисля ... той май и преди нея се излагаше и демонстрираше простотия. Особено снимките в наци-стил! Ужас и безумие.

# 460
  • Мнения: X
От личен опит - купуваш си къща (не съм, учила съм право тук), сградата е твоя, земята, на която е построена е твоя, но само повърхността... ако намериш злато, диаманти, нефт, съкровище - принадлежи на Короната. Това е Английско общо право, часта с пропъртитата и договорните условия за покупко-продажба....
(За Оз)


И в България е така.

# 461
  • София
  • Мнения: 12 401
Хари сега ми се струва много стегнат и обран, преди си беше лекенце. Падаше пиян-залян, по гол задник.

# 462
  • Мнения: X
Хари сега ми се струва много стегнат и обран, преди си беше лекенце. Падаше пиян-залян, по гол задник.
И сега би го правил, ама жена му ще ходи да го прибира и няма как. Но пък след десетина години знае ли човек...

# 463
  • София
  • Мнения: 12 401
Беатрис на вечеря с гаджето
Скрит текст:
мале..
Скрит текст:

# 464
  • Мнения: 6 873
Как може някой винаги да е толкова ококорен? Joy

Общи условия

Активация на акаунт