Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 705
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 388

Принц Хенри Чарлс Албърт Дейвид Маунтбатън-Уиндзор, херцог на Съсекс,
 известен още като принц Хари*
и съпругата му херцогиня на Съсекс, родена Рейчъл Меган Маркъл в Африка..

# 496
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Уили, Кейт и децата ще ходят в Норфолк за ваканцията, с хеликоптер...

https://www.instagram.com/p/Bv1k7CPlm8x/?utm_source=ig_share_she … hid=1bzdmp1y8s9u2

Беатрис винаги е била свръх окорена! Интересно ще ми бъде нейна сватба Simple Smile

Април се оказва натоварва - Новото бебе, рд на баба и рд на Луи Simple Smile

Аз залагам 15 Април за Мегън, мисля бях казала момиче в анкетата преди, сега отново мисля момиче...

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 21:12 от bubanka

# 497
  • Мнения: 4 119
benitabeni, инфото ти е грешно, можеше да прочетеш първо. Пише, че са били вече там и щом Уилям е засечен в Кенсингтън, значи вече са се прибрали, но не пише, че точно тогава са се прибрали. А повечето кралски особи
 посещават Кенсингтън с хеликоптер, също така като имат събития в някой далечен град ползват хеликоптер. Понеже хората, докато се разхождат в парка и виждат кой каца или излита от двореца служителите са посадили някакви дръвчета, които ще скрият скоро гледката.
Илейн, не мисля, че Пенка има общо с който и да е било от кралското семейство, наричаш я Пепа, защото не си виждала как е официално записана. Беше казано, че майка му искала да е наричан така, защото е дете, но той не е, а уж е зрял мъж вече.
 От тази гледна точка може първите две имена на бебето да са типично кралски, но третото да е Ейми и така да стане известно детето, аз не бих го наричала Ейми, защото не ме кефи името.

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 09:59 от TinoTino

# 498
  • Мнения: 9 616
Скрит текст:
Принц Хенри Чарлс Албърт Дейвид Маунтбатън-Уиндзор, херцог на Съсекс,
 известен още като принц Хари*
и съпругата му херцогиня на Съсекс, родена Рейчъл Меган Маркъл в Африка..
Ето това се нарича отговорен потребител! Показно как трябва да пишем имената! Bowtie
Само не искам да пишем за испанските кралски особи, че те са с 30 имена и ще остареем, докато прочетем поста. Grin
Не бях виждала тази снимка на Херцог и Херцогиня Съсекс. Тук си личи колко по-слабичка е била. 

# 499
  • Мнения: 4 119
Мнението на един специалист по език на тялото относно последната изява на Уилям и Хенри заедно - https://www.thesun.co.uk/fabulous/8803269/prince-william-harry-f … -language-expert/

# 500
  • Мнения: 3 630
Скрит текст:
Скрит текст:
Принц Хенри Чарлс Албърт Дейвид Маунтбатън-Уиндзор, херцог на Съсекс,
 известен още като принц Хари*
и съпругата му херцогиня на Съсекс, родена Рейчъл Меган Маркъл в Африка..
Ето това се нарича отговорен потребител! Показно как трябва да пишем имената! Bowtie
Само не искам да пишем за испанските кралски особи, че те са с 30 имена и ще остареем, докато прочетем поста. Grin
Не бях виждала тази снимка на Херцог и Херцогиня Съсекс. Тук си личи колко по-слабичка е била. 
Като виден буквояд да кажа, че трябва една запетайка след рожденото име на Нейно кралско височество, че така излиза, че е родена в Африка. Представете си драмата тогава. Innocent
Иначе снимките май никой не ги беше виждал. Публикувани са в новия инстаграм. Слагат проследяваща каишка на слона. Или по-скоро Мегън я  слага, а Хари само се държи за нея.

Prince Harry’s long time commitment to this cause as well as a glimpse into the work he and The Duchess of Sussex did in 2017.
Their Royal Highnesses travelled to Botswana to assist Dr. Mike Chase of Elephants Without Borders in equipping a bull elephant with a satellite collar.
Approximately 100 elephants are poached/killed every day for their ivory tusks.
Using satellite technology allows conservationists to track their critical migratory patterns and to protect them and the local communities from human wildlife conflict.
The elephant pictured was sedated for just 10 minutes before he was up and back with his herd. Tracking his movements has allowed conservationists to better protect him and other elephants and ensure heightened protection for these beautiful creatures moving forward.

https://www.instagram.com/p/Bv2HM4mBGT8/

# 501
  • Мнения: 4 076
Мнението на един специалист по език на тялото относно последната изява на Уилям и Хенри заедно - https://www.thesun.co.uk/fabulous/8803269/prince-william-harry-f … -language-expert/
И на мен ми се струва така,въпреки,че си знаят задълженията пред камера.
Това е съвсем нормално да се случи във всяко семейство в началото,когато влезе нов член,особено жена,после нещата по един или друг начин се уталожват.Братята са изглеждали винаги много близки и пак ще намерят път един към друг,ще се постигне някакво равновесие.А и хората омекват с годините,стават по-зрели и различното вече не ги дразни,по-скоро ги освежава.Това,което ги разделя сега,след години може да ги събира.Но иска много време.
Това,което се вижда засега у Съсекчетата,е една забавна двойка,противоречива,обединила комплексите си,подкрепяща се,в която водеща е жената.Подходящи като двойка засега,но не особено подходящи за кралска двойка.Затова и Уилям се коси,щото фирмата е негова,а малкият се дърви,тъй като няма сериозни ангажименти като брат си и иска да се забавлява...

# 502
  • Мнения: 9 616
Специално на това събитие са се наредили изключително правилно - най-важните лица - Сър Дейвид А. и бъдещия крал на Англия са в средата. По-младите ги "придружават" от двете страни. Не върви Сър да е най- в края някак си...
Не знам колко е експерт експертът, но и не знам защо очаква братята, мъже към 40г, да се държат любвеобилно на работното си място!? Да се прегърнат и да си кажат "Брато, да дойдеш до вкъщи за някой урок по сменяне на памперси?".
Официално събитие - излизат и си изпълняват ролята. Толкоз. Къде пак намесват жените им...

# 503
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Сега се зачетох по-подробно в последните дискусии за Мегън, Хари и местенето, отделянето и решението на баба...
доколкото разбирам Хари и Мегън искат да се отделят, защото искат да живеят “по-спокойно”, не като преките наследници на трона. До някъде ги разбирам, но пък и те се възползват от титлите си, така че е 50/50 работата. От друга страна баба е казала не - Хари като син/брат на бъдещия крал е част от кралското семейство и всичко ще минава през Бъкингам. Чарли бил уж на страна на майка си...

https://apple.news/A9m_ACf-bQD60oz3MbLfUQA

# 504
  • Мнения: X
Дано не е вярно, че са разпъркали гърнетата, или ако е вярно, дано се разберат, защото е мега тъпо братя, които са били винаги толкова близки в отношенията си, да се карат заради жената на единия.

# 505
  • Мнения: 10 388
Цитат
Ето това се нарича отговорен потребител! Показно как трябва да пишем имената!
Nature Sparkles След като близо 3 стр. се изказват мнения с какво име да се обръщаме към височествата
рожденни или както те са решили,кое е кралско ,кое обикновено ,кое  просто ,реших да им напиша
официалните имена и кой както иска така да ги нарича според личното си предпочитание
 след като фигурира в официално представеното..
къде точка ,къде запетая, къде нищо е без голямо значение при писане във форум/ в случая с Африка не съм сложила запетая защото пред този  предлог  не е нужно, няма да сменям българската граматика за да не се обиди* американката, афро американката или британската херцогиня/  и е грозно да докладваш
на модератор да изтрие нечие мнение защото на теб* не ти харесва - с това любимците няма да станат
нито по-умни ,нито по-красиви ,нито по - обичани..приказката за главата  и задните части на щрауса всеки я знае..
лично аз  повечето пъти пиша без никакви препинателни знаци  във форума защото така ми харесва
но знам кое изречение е просто и кое сложно и къде и защо се слага запетая..Smile

Цитат
Като виден буквояд да кажа, че трябва една запетайка след рожденото име на Нейно кралско височество, че така излиза, че е родена в Африка. Представете си драмата тогава.

..нормално е Уилям и Хари  като големи мъже  със семейства и все повече отговорности
да не са постоянно заедно и всеки да има собствен дом и лично пространство както
Чарлс, Андрю  и Едуард.

# 506
  • София
  • Мнения: 7 854
Мнението на един специалист по език на тялото относно последната изява на Уилям и Хенри заедно - https://www.thesun.co.uk/fabulous/8803269/prince-william-harry-f … -language-expert/
Ами този явно е точно толкова експерт по езика на тялото, колкото аз съм пилот на свръхзвуков самолет.

Били слезнали от една кола, ама видите ли се ръкували поотделно. Е ... как едини човек да се ръкува едновременно с двама. Естествено, че първо ще е Уйлям, а след това Хенри спазвайки протокола.

Били седяли от двете страни на баща си. Ами така е. Има си протокол в кралското семейство където пише, кой, кога и къде седи.

Не се гледали усмихнато. Еми не са отишли на обща семейна фотосесия, а на официално мероприятие и там няма място за фамилиарничене.

Отново търсене на теле под вола и то много неуспешно.

# 507
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Няма нужда от експерт по езика на тялото 😂.
Треторазрядна актриса, на която и липсват първите 7 години и която не блести с особено ценни качества, влиза в едно от най-влиятелните семейства в света и се държи все едно им прави голямааааа услуга.
И какво, очаквате да я уважават и заобичат?
Никой не може да я понася сред аристократите, но са доста добре възпитани за да и го покажат 😅.
Някой неща просто се случват, не е нужно да се парадира.

# 508
  • Мнения: X
И аз щяха да напиша, че няма нужда да си експерт по езика на тялото. Айде от една снимка да се заблудиш, от втора, ама те тези неща отдавна се коментират вече. Вчера гледам заглавна страница на списание- 'Войната на двамата братя".  И без да сме експерти по езика на тялото все пак всички сме си направили някакви изводи от това, че на 95% от снимките Максима и Вилем-Александър са нахилени като репи, а на 99% от снимките си Шарлен монакска се е надула катооо... и аз не знам какво, а имаше и снимки дето Албер ѝ върти показалец...

# 509
  • София
  • Мнения: 9 950
Дано не е вярно, че са разпъркали гърнетата, или ако е вярно, дано се разберат, защото е мега тъпо братя, които са били винаги толкова близки в отношенията си, да се карат заради жената на единия.

Ооо има и други теории, вчера прочетох статия, където отново се споменава евентуалната афера на Уилям със съседката Роуз...та имаше преположения, че Уили със сигурност бил споделил на Хари!, пък той му се сърдел един вид, щото заради подобни изпълнения детството им било съсипано Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт