Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 763
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 510
  • На топло
  • Мнения: 4 130
 Аферата на Уилям със съседката Роуз..
😂😂😂 Това е толкова изсмукано от пръстите, че хората вече започват да говорят, че е подхвърлено на пресата от Меган и новитя и ПР.
Човекът толкова лесно ще захвърли короната, 3-те си деца и жена, заради едното чу....не.

🤔

# 511
  • София
  • Мнения: 7 871
Няма нужда от експерт по езика на тялото 😂.
Треторазрядна актриса, на която и липсват първите 7 години и която не блести с особено ценни качества, влиза в едно от най-влиятелните семейства в света и се държи все едно им прави голямааааа услуга.
И какво, очаквате да я уважават и заобичат?
Никой не може да я понася сред аристократите, но са доста добре възпитани за да и го покажат 😅.
Някой неща просто се случват, не е нужно да се парадира.
Ти въобще прочете ли за какво става дума?

# 512
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
😂😂😂 Това е толкова изсмукано от пръстите, че хората вече започват да говорят, че е подхвърлено на пресата от Меган и новитя и ПР.
Човекът толкова лесно ще захвърли короната, 3-те си деца и жена, заради едното чу....не.

И то със съседката точно!  newsm78

# 513
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Факт, че възпитаението и манталитетът те правят съответният човек. Филмът “усещане” не е популярен много, Та и за това доста хора се обиждат когато им кажат да го “гледат”...

Ако изобщо има разрив на отношения било сега или в бъдеще между братята, най-вероятно Хари и Мегън ще отидат да живеят извън Англия. Просто няма как да стане хем да са си кралски особи, хем да живеят като обикновени хора. Ролята на Хари е като поддържаща за Уили - и двамата го знаят. Ако Мегън не е искала да играе тази роля, да се е отказвала преди това. Сега ще играе по правилата или ще става храна за медиите, които мн добре я използват, за да отвличат вниманието...

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 16:14 от benitabeni

# 514
  • Мнения: 9 652
Да и*ч***ш някоя съвсем не е равно на захвърляне на короната. Wink Дори до скоро е било престиж да имаш безброй любовници.
Харесвам и Кейт и Уилям и им пожелавам безоблачен личен живот.

Хари и Меган могат да си живеят спокойно в Англия и като "обикновени", само да го пожелаят. Wink
Андрю, Ан и Едуард далеч не държат ръката на Чарлз при всяко появяване на последния.

# 515
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Хари и Меган могат да си живеят спокойно в Англия и като "обикновени", само да го пожелаят. Wink

Да, но очевидно не желаят и искат хем хай левъл ройълтис, хем обикновени хора...



# 516
  • Мнения: 4 076
Къде се е чуло и видяло неизвестна актриса да не мечтае да е принцеса???За Хари не знам колко иска да живее като "обикновен" човек и доколко изобщо е запознат с живота на обикновените хора от златната си клетка.Но Мегън да се откаже да е дукеса и да води скромен провинциален живот някъде извън УК??Абсурд.

Що се отнася до евентуална изневяра на Уилям,или дори на Кейт,приемам го съвсем спокойно.Хора сме всички,те включително.

# 517
  • София
  • Мнения: 9 966
Аферата на Уилям със съседката Роуз..
😂😂😂 Това е толкова изсмукано от пръстите, че хората вече започват да говорят, че е подхвърлено на пресата от Меган и новитя и ПР.
Човекът толкова лесно ще захвърли короната, 3-те си деца и жена, заради едното чу....не.

🤔
С болдната част съм съгласна, но как пък за всичко би трябвало да е виновна Мегън, умът ми не го побира...тази жена е страхотна, толкова неща измисля да сътвори едновременно, само и само да е в устата на хората и да дразни кралското си семйство...шапка ѝ свалям!

# 518
  • Мнения: X
 То може да се окаже, че и Хари хич не понася обикновения живот. Едно е да гледаш от лъскавия си прозорец простолюдието, докато всичко ти е подредено, съвсем друго да станеш част от него.

# 519
  • USA
  • Мнения: 7 292
Какво му е на името Рейчъл всъщност? Старичко си е,но звучи ок,особено на фона на Епъл,Сейнт,Норт,Сури,Мури и ей такива..

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 21:15 от bubanka

# 520
  • Мнения: X
Каквото и да е името Рейчъл - нейно си е, така че всеки може да я нарича така.

# 521
  • Мнения: 2 751
Четейки темата оставам с впечатлението, че Мегън само природни катаклизми  все още не е успяла да провокира. Аз пък си мисля, че във Фирмата всичко, което се прави и публикува изобщо не е случайно. Намирам за доста вероятно чрез Съсексови, умишлено да използват шумотевицата около тях, именно за засилване симпатиите към бъдещата кралска двойка, а защо не й медийното им спокойствие.  Красиви, умни, работливи, че и пестеливи...не като оная презокеанска ламя.

# 522
  • Мнения: X
Ахаха презокеанска ламя много ми хареса Joy

# 523
  • Мнения: 4 380
И аз залагам на момиче. За име не знам, но ще има или Елизабет, или Даяна в името. Или и двете.

# 524
  • Мнения: X
И в името на Шарлот присъстват Елизабет и Даяна. Мегън или ще нарече детето (ако е момиче) с едно от тези двете като първо, или въобще ще ги отхвърли. Това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт