Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 572
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 47 901
Залаганията за подобни неща май са традиция за английските аристократи, още от времето на клубовете и т.н. Иначе са си странни Simple Smile

# 586
  • Мнения: 9 556
Абсолютно! Най-се смях на драмата с количката. Бабата не щяла нам си каква количка, все едно Баба няма друга работа и ѝ е от първостепенна важност да си пробута и количката, и собственоръчно изплетените терлички.
"Вземи, баба, тоя елек! Преждата е от разплетените терлици на дядо Филип! Два номера по-голям съм го направила, та да го носи по-дълго! Как така не го искаш? С тая влага при нас не може без елек! Ама не ми разправяй как било в Калифорния! Вие младите все много знаете! На кого решихте да кръстите детето? Моля!? Как така на оназ дето ни посрами! Ти луда ли си на свекърва си да го кръстиш? Моля, резервен план на майка ти? Не, не, ще ни се смеят комшиите! Я го кръсти на мен да си нямаме ядове! Къде ще раждаш? Айде сега претенции, баба ти все така е раждала! И къде е мъжът ти? Защо не е присъства на този разговор! Аааа играе си със сестрата на съседката Роуз. Добре, моето момиче, мъжете са такива. Ти да го слушаш и да му готвиш! Е, от време на време да го стягаш, че той моя внук малко серсемин си пада. Поне от как е с теб не си е показвал дупето публично. Айде сега, качвай се частния хеликоптер, мини да заредиш гориво с парите на данъкоплатеца и се прибирай .... и на излизане разкарай тез ръце от корема, ей, не се научи 'начииии! Тц тц тц!"
______________

От последните страници ми станаха ясни две неща за Меган:
1. Ако кръсти детето си с традиционно име - долна подмазвачка.
2. Ако избере "американско" име - наглее и се прави на интересна.
Joy Joy Joy

# 587
  • Мнения: 6 213
Щом са толкова изрядни английските журналисти, да считаме и Роузи за факт.

# 588
  • Мнения: 21 266
Много ще е забавно негърчето Даяна. 

Ми тя Даяна нямаше нищо против  цветнокожите хора. Сигурация не би възразила.

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 7 205

______________

От последните страници ми станаха ясни две неща за Меган:
1. Ако кръсти детето си с традиционно име - долна подмазвачка.
2. Ако избере "американско" име - наглее и се прави на интересна.
Joy Joy Joy

Дали да ни и подшушнем да пусне тема с анкета в  Имена.

# 590
  • Мнения: X
Щом са толкова изрядни английските журналисти, да считаме и Роузи за факт.

Роузи не дойте от журналята, а беше плод на фантазиите на някакъв трол в туитър, който се занимава с това да измисля жълтини за известните.

Ако искате, въобще да не ги обсъждаме, щом говорим за непотвърдени неща, да идват модовете и да затриват темата, и да се свършва.

Ми тя Даяна нямаше нищо против  цветнокожите хора. Сигурация не би възразила.

Да, тя затова като се разведе е заряза всичките си патронажи.

# 591
  • Мнения: 4 116
Четох предишни теми, в които се е коментирало евентуалното име на Шарлот и там 95% от хората бяхте против името Даяна за първо, поради много причини, но щом е за Съсексови изглежда тези причини вече не важат.
А IceQueen я бива доста в преиначаването на факти, с цел защита на Меган. Има доста кралски имена, които не са подмазвачески, защото никой от семейството не ги носи в момента - Виктория, Мери, Александра и други.

# 592
  • Бургас
  • Мнения: 7 205
Александра и Мери са имена на кралица Елизабет

# 593
  • София
  • Мнения: 10 234
Бе все е виновна едната, а добра другата.
Иначе си ги представям след два месеца Меган и Кейт в някоя малка заличка в някой от дворците, седнали сами по женски, смучейки джин с тоник и оплюващи де що мъже има, деца, бебета и царствени роднини.

# 594
  • На топло
  • Мнения: 4 130
И аз разбрах нещо от последните страници 😜:
Мегън е преродената майка Тереза, НО старата (баба Бети) е наредила да го играе нагла и меркантилна за да блесне още повече перфектното семейство на бъдещия крал Уилям 😅.
И не на последно място, да държи златния корем 😉. Така едни я плюят, другите я съжаляват...важното е да създава димна завеса пред истинските проблеми.
Направо любовен хорър с елементи на политическа драма!

# 595
  • Мнения: 4 116
Александра и Мери са имена на кралица Елизабет
Ами ето, нали евентуално искат да я уважат, могат да го направят и без да я кръстят едно към едно с първото име на Кралицата. А и аз говорех за първите имена на кралските особи, то е ясно, че с толкова много имена следващите се повтарят.

# 596
  • Мнения: 4 076
"Вземи, баба, тоя елек! Преждата е от разплетените терлици на дядо Филип..."
Благодаря,добре се посмях Smile

Роуз не е лошо име и добре стои в безкрайната върволица от имена,дето малкото ще получи.
Преди да прочета биографията на Елизабет Тейлър не знаех,че има второ име Роузмънд,ми не е лошо според мен.Има много и красиви комбинации,няма да го кръстят Пенка...всъщност,Пенелоуп не е зле...бе ще се справят някак.


Иначе си ги представям след два месеца Меган и Кейт в някоя малка заличка в някой от дворците, седнали сами по женски, смучейки джин с тоник и оплюващи де що мъже има, деца, бебета и царствени роднини.
И да димят като комини в стаичка за пушене.
Това е много вероятно,ако двата брака оцелеят.Но ще е след мноооого години.

# 597
  • София
  • Мнения: 10 234
А защо все женски имена спрягате?

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 7 205
Коя е тая Роуз?

Щото сме сигурни,че е момиче

# 599
  • Мнения: 9 556
Съседка на Уилям и Кейт, с която Уилям изневерявал. Хари разбрал и затова се сърдел на Уили на последното събитие....

Спрягат се повече женски имена, защото има повече база за драпане и скандали. Wink То на свекървата ли, на майката, ама и бабата е много властна(буквално), дали не на нея.
Мъжките са скучи - няма съспенс там. Wink

Общи условия

Активация на акаунт