Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 708
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Дали са принцове или принцеси няма значение. Те си остават внуци правнуци на кралица, внуци на бъдещ крал и тн. Когато дойде време Уилям и Джордж да управляват ще ги канят само по сватби,кръщенета и погребения

# 616
  • Мнения: 1 782
да ръсиш злоба за едно неродено дете за мен е безумие.
До момента не съм видяла някой да "ръси злоба" за нероденото дете, но може би съм пропуснала някой изтрит коментар. А че майка му ще го бута навсякъде (ако това за теб е било злобеенето...) - и аз съм на това мнение.
Аз пък за друго се чудя - дали набързо ще забременее пак?

# 617
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Леле, като видях толкова мнения, реших, че бебето се е родило Grinning

Моето мнение е, че ще е момче (вече съм го казвала), Мегън много се разхубави Blush

Момче - Джеймс;  Момиче - Елън (звездите ми го говорят Stuck Out Tongue Winking Eye )

# 618
  • Мнения: 12 662
А защо набързо забременя ?

# 619
  • Мнения: X
Възможно е да изчакат. Те нямат задължение да произведат an heir and a spare, тъй че може дълго време да са си само с едно.

# 620
  • Мнения: 4 119
да ръсиш злоба за едно неродено дете за мен е безумие.
До момента не съм видяла някой да "ръси злоба" за нероденото дете, но може би съм пропуснала някой изтрит коментар. А че майка му ще го бута навсякъде (ако това за теб е било злобеенето...) - и аз съм на това мнение.
Аз пък за друго се чудя - дали набързо ще забременее пак?
Четох една статия, че задължително трябва да изчакат 1 година, заради възрастта, на която ражда първото. А пък преди месец имаше интервю с астроложката/врачката на Даяна, която каза, че ще имат 3 деца, ще се възпитават по различен начин и ще имат арт професии. https://m.fakti.bg/life/364768-asnovidka-hari-i-megan-shte-imat-tri-deca

# 621
  • Мнения: X
Е, поне едно сигурно ще стане актьор като мама.

А това с трите деца не е без основание - първо това и после близнаци инвитро и ето ти ги.

# 622
  • Мнения: 1 782
Четох една статия, че задължително трябва да изчакат 1 година, заради възрастта, на която ражда първото.
Със забременяване или с раждане? Ако е с ново раждане - като нищо може да забременее пак 4-5 месеца след като е родила първото. 

# 623
  • Мнения: 3 630
Имам известия от три теми, в които пиша, и 67 нови отговора в тази. Викам си, тръгнаха към Линдо, пък то името все още било.

* Имената са само момичешки, защото Нейно кралско височество, като видна феминистка, ще отглежда момиче, без значение биологичния пол. (Това го пишеше в таблоидите, да се приема с щипка недоверие).

* Ако се следват настоящите правила, не би трябвало да е принц/принцеса. И да, вероятната му роля ще бъде да присъства на сватби и погребения.

* Нейно кралско височество не говори директно с таблоидите, но го прави чрез посредници. Учила се е от най-добрите. Новият  инстаграм тъче образът, който искат да виждаме. Поне по 1 пост на ден. Нелсън Мандела и природата ...
https://www.instagram.com/p/Bv6lhNrBGQ9/

# 624
  • Мнения: 4 119
Четох една статия, че задължително трябва да изчакат 1 година, заради възрастта, на която ражда първото.
Със забременяване или с раждане? Ако е с ново раждане - като нищо може да забременее пак 4-5 месеца след като е родила първото. 
Със забременяването тоест, ако ще ражда още, ще е на около 40. Аз си мисля, че и Кейт ще роди още едно, но след 3-4 години

# 625
  • Мнения: 16 871
Кити на последната снимка е страхотна 😍

# 626
  • Мнения: 885
Е, поне едно сигурно ще стане актьор като мама.

А това с трите деца не е без основание - първо това и после близнаци инвитро и ето ти ги.
А може да прилича на тате! Rolling Eyes

Затова говорех, като казах, че има злобни коментари - то не го наричаха "нещото", то не беше "детето на Мегън", сега вече се знае и , че ще е  актьор като нея. И все на нея се приписват всички черти, които ще притежава детенце. И те все са отрицателни. А ако то като порасне е мило, добро и възпитано, занимава се с благотворителни каузи, а децата на Кейт и Уилям станат глезени лигльовци?
Пак ще кажа - това дете си има и баща. А ако прилича на родата от страната на бащата какво правим?

# 627
  • Мнения: 430
Серина Уилямс разкри без да иска пола на бебето на Меган и Хари
https://jenata.blitz.bg/mama-i-bebe/serina-uilyams-razkri-bez-da … amp;cache=nocache

# 628
  • Мнения: 885
Сигурно ли е , че ще е черно като се роди?
Освен това говорех за черти на характера, а не като външен вид.

# 629
  • Мнения: 15 459
Изпуснах цялата тема и затова не знам дали е коментирано това преместване на Хари и Меган

https://life.dir.bg/zvezdi/prints-hari-i-megan-se-premestiha-vav-frogmor-kotidzh

Интересно място са им дали - на мен лекичко ми изглежда, като някаква вила, където са заточени. Дали сами са си го избрали или баба ги е пратила там?

Общи условия

Активация на акаунт