Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 733
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 122
Е, поне едно сигурно ще стане актьор като мама.

А това с трите деца не е без основание - първо това и после близнаци инвитро и ето ти ги.
А може да прилича на тате! Rolling Eyes

Затова говорех, като казах, че има злобни коментари - то не го наричаха "нещото", то не беше "детето на Мегън", сега вече се знае и , че ще е  актьор като нея. И все на нея се приписват всички черти, които ще притежава детенце. И те все са отрицателни. А ако то като порасне е мило, добро и възпитано, занимава се с благотворителни каузи, а децата на Кейт и Уилям станат глезени лигльовци?
Пак ще кажа - това дете си има и баща. А ако прилича на родата от страната на бащата какво правим?
Че то Хари си е типичния глезен лигльо, но не виждам да има критика към него, даже се приема за положително качество. Та какво, ако Шарлот и Луи станат такива? С Джордж няма да стане със сигурност. А може и точно това да е целта - всички виждат колко са различни Уилям и Хенри, Уилям и Кейт може да искат да възпитават децата си по един и същ начин, да няма излагации, както се получи, заради 2-та типа възпитание към принцовете.

# 631
  • Мнения: 3 630
Изпуснах цялата тема и затова не знам дали е коментирано това преместване на Хари и Меган
https://life.dir.bg/zvezdi/prints-hari-i-megan-se-premestiha-vav-frogmor-kotidzh
Интересно място са им дали - на мен лекичко ми изглежда, като някаква вила, където са заточени. Дали сами са си го избрали или баба ги е пратила там?
И двете тълкувания са възможни.
Искали са в имението, баба е казала - в къщата на прислугата. С гледка към гроба на Уолис, херцогиня на Уиндзор, два пъти развеждана американка. Баба има чувство за хумор, чалко черно, но все пак чувство за хумор.
Меджу другото, Уолис не е била нейно кралско височество, въпреки желанието на бившия крал.

# 632
  • Мнения: 4 076
Сигурно ли е , че ще е черно като се роди?
По-скоро не.Негърчетата се раждат доста бели,по-късно почерняват.Освен това майката е мулатка,така че шансът за типични негроидни черти е малък.

# 633
  • Мнения: 885
С Джордж няма да стане със сигурност.
 

И какво му е сигурното, че няма да е келеш? Защото е първороден? Защото е престолонаследник?

# 634
  • Мнения: 6 873
За мен има грешка във възпитанието на двамата мъже даже ако се абстрахирам от това, че са принцове. Не може да се възпитават две деца толкова различно и едното да е всеобщия любимец, понеже е бил дете, когато е загубил майка си. Според мен така си се е запазила ситуацията, дори от това се вижда, че за никой друг в семейството не се използва галено име като официално. Дори и да не беше Негово Кралско Височество принц Хенри (не знам какво следва от името му), а да беше Хари, син на стругар и продавачка, изцепки по гол задника и снимки с нацистка униформа са недопустими. Или поне мен са не възпитали така, макар да не съм ни принцеса, ни херцогиня. Така че не бих го свързвала с различните житейски роли. Първо се възпитават достойни хора и чак после принцове.

# 635
  • Мнения: 1 782
Затова говорех, като казах, че има злобни коментари - то не го наричаха "нещото", то не беше "детето на Мегън", сега вече се знае и , че ще е  актьор като нея. И все на нея се приписват всички черти, които ще притежава детенце. И те все са отрицателни. А ако то като порасне е мило, добро и възпитано, занимава се с благотворителни каузи, а децата на Кейт и Уилям станат глезени лигльовци?
Пак ще кажа - това дете си има и баща. А ако прилича на родата от страната на бащата какво правим?
Водещата в двойката е Мегън и заради това се оприличава на нея.
А какви точно черти да вземе от баща си? Аз лично от него никакви по-характерни "черти" не съм видяла.
Лигаво дете, на което всички се радваха като се плези на камерата. Не съм чула да е завършил някакво престижно образование, въпреки възможностите им. Маминото синче, което всички съжаляват и до днес, тъй като загубил майка си рано. Доста изцепки имаше, които му се простиха.  Та мен ако питаш - май по-добре от майка си да вземе чертите. Grinning
А че ще се занимава с благотворителни каузи - ще се занимава. Нали и той/тя ще бъде работник във Фирмата.

# 636
  • Мнения: 4 378
В документалния филм ''Войната на принцесите'' или как беше името, нещо подобно за конфликта между Кейт и Мегън, една журналистка каза, че източниците им са от Кенгсингтън палас и че няма как да кажат кои са, защото ще ги уволнят. Но били недоволни служители, които не искали нещата да остават прикрити и искали обществеността да знае какво става зад кулисите. Като например когато Мегън разплакала Кейт на пробата на шаферски рокли. Кейт не харесала роклята на Шарлът или нещо в този дух и Мегън казала нещо, което разстроило Кейт. Та уж какъв скандал станал Мегън да разплаква бъдещата кралица. 

# 637
  • Мнения: 15 512
Затова говорех, като казах, че има злобни коментари - то не го наричаха "нещото", то не беше "детето на Мегън", сега вече се знае и , че ще е  актьор като нея. И все на нея се приписват всички черти, които ще притежава детенце. И те все са отрицателни. А ако то като порасне е мило, добро и възпитано, занимава се с благотворителни каузи, а децата на Кейт и Уилям станат глезени лигльовци?
Пак ще кажа - това дете си има и баща. А ако прилича на родата от страната на бащата какво правим?


Няма никакво значение чии деца ще бъдат възпитани и културни, и кои ще са лигави. Всички ще правят едно и също - ще се занимават с благотворителност и ще махат с ръка по събития.

# 638
  • Мнения: 1 782
Та уж какъв скандал станал Мегън да разплаква бъдещата кралица. 
Това за мен е доста преувеличено. Дори и да не е била съгласна - съмнявам се Кейт да се е разплакала... и то пък точно пред Меги. Все пак не е на 5. Simple Smile

# 639
  • Мнения: 4 378
Е, било е скоро след раждането, може хормоните да са й подействали. Аз поне три-четири месеца след всяко раждане бях емоционална развалина и ревях за най-малкото Flushed

# 640
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
И според мен едва ли ще реве заради една рокля... ако изобщо е имало конфликт, бих казала, че е било поредното нещо, с което Кейт не е била съгласна и си е замълчала... на това се вика бърн аут - седиш, трупаш, докато в един момент не ти избият чивиите от нещо дребно... защото тези общества първо са затворени (говоря за кралските), второ са възпитани да не си казват директно мнението, с цел да не обидят отсрещната страна... Мегън не е възпитана в британските ценности и става конфликт в един момент, но съм убедена че и самата Мегън не се чувства комфортно, защото не знае как да се държи в такива среди, няма го това лицемерно възпитание...

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Хари е завършил военна академия .
Тя и Шарлот се търкаля по земята , не искайки да се качи в някакъв въртолет, дъщерята на принцеса Маделайн лежа на пода по време на кръщенето на сестра си. Голям праз,че Хари се бил оплезлил като дете

# 642
  • Мнения: 885
Скрит текст:
Затова говорех, като казах, че има злобни коментари - то не го наричаха "нещото", то не беше "детето на Мегън", сега вече се знае и , че ще е  актьор като нея. И все на нея се приписват всички черти, които ще притежава детенце. И те все са отрицателни. А ако то като порасне е мило, добро и възпитано, занимава се с благотворителни каузи, а децата на Кейт и Уилям станат глезени лигльовци?
Пак ще кажа - това дете си има и баща. А ако прилича на родата от страната на бащата какво правим?


Няма никакво значение чии деца ще бъдат възпитани и културни, и кои ще са лигави. Всички ще правят едно и също - ще се занимават с благотворителност и ще махат с ръка по събития.
Написах го, защото ми е странно още отсега да се дават определения какви ще бъдат малки деца или в случая Нероден Петко.

# 643
  • Мнения: 3 630
Хари е завършил военна академия ...
Като някои богаташки глезльвци, Хенри го изпратиха в армията, за да се научи на дисциплина и да спрат изцепките му из Лас Вегас.

# 644
  • София
  • Мнения: 10 320
А Уилям къде и какво е завършил? Сейнт Андрюс, ама какво?

Общи условия

Активация на акаунт