Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 714
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 660
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Супер е сладурска Шарлът Simple Smile и братята също Simple Smile

Това пускано ли е, не помня:

https://www.instagram.com/p/BvupqWxFt56/?utm_source=ig_share_she … hid=1s85s93smd9qo

# 661
  • Мнения: 16 871
Бениии, 30 страници имаше за фалшивия корем на тия снимки Joy пак ще избухне темата Joy

# 662
  • Мнения: 2 807
Най-малкото детенце почти не съм го виждала. Много е пораснал.

# 663
  • Мнения: X
Скоро ще има ли някакво официално събитие, че да видим Луи? Нещо по повод рождения ден на баба? Той е почти на 1, сигурно доста се е променил, или още повече е заприличал на Кейт.

# 664
  • Мнения: 4 119
Скоро ще има ли някакво официално събитие, че да видим Луи? Нещо по повод рождения ден на баба? Той е почти на 1, сигурно доста се е променил, или още повече е заприличал на Кейт.
Трябва да пуснат снимки за първия му рожден ден.

# 665
  • София
  • Мнения: 7 854
Луи ще стане голям хулиган. Grinning

# 666
  • Мнения: 1 199
Луи ще стане голям хулиган. Grinning
Според мен ще е тарикат.

# 667
  • Мнения: 6 269
Пффф че те Кета и Уил не са оставили едно свободно име на другите. Че то не беше Чарлс,Даянс, Артър..от залаганията сигурно няма непокрито..

# 668
  • Мнения: 8 474
Ух, какви са несъобразителни, пък тези Уил и Кейт, бе...не се ли сети поне Уили, че има брат и за него няма да остане име. Наредил най-нахално по три имена на децата си, тц тц...

# 669
  • Мнения: 4 378
Много се смях преди време като прочетох статия, където Уилям описва баща си какъв чудесен и ангажиран дядо бил - как лазил по колене на пода да си играе с внуците, плезил се и правил смешни физиономии. Опитах се да си го визуализирам Чарлз да прави тия неща, но не можах, прекалено скован ми се стори, ама ако е вярно е много забавна картинка Simple Smile

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Може пък и да е забавен принц Чарлз с децата и внуците. Ето тук има снимка как разсмива Уилям на една фотосесия

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 21:26 от lina_bs

# 671
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много се смях преди време като прочетох статия, където Уилям описва баща си какъв чудесен и ангажиран дядо бил - как лазил по колене на пода да си играе с внуците, плезил се и правил смешни физиономии. Опитах се да си го визуализирам Чарлз да прави тия неща, но не можах, прекалено скован ми се стори, ама ако е вярно е много забавна картинка Simple Smile

Grinning Grinning Grinning

Я го вижте Луи, как си играе с лицето му:

# 672
  • Мнения: 4 378
Сещам се и една друга статия, където Уилям пак хвалеше баща си, че ги подкрепял много с Хари да се оженят по любов, защото самият той знаел от опит колко е неприятно да не се ожениш за този или тази, която обичаш. В това отношение се замислих какви ли са им наистина отношенията Децата-Чарлз-Камила при условие, че заради Камила се е съсипал брака между Даяна и Чарлз. Дали момчетата я обвиняват или са им простили, защото са разбрали, че се обичат.

# 673
  • Мнения: 968
Мегън си е 100% мулатка, кой може да го отрече това???? Това не я прави човек "друга (втора)" класа, поведението й е кофти и от там тези коментари.....

# 674
  • Мнения: 9 617
Много се смях преди време като прочетох статия, където Уилям описва баща си какъв чудесен и ангажиран дядо бил - как лазил по колене на пода да си играе с внуците, плезил се и правил смешни физиономии. Опитах се да си го визуализирам Чарлз да прави тия неща, но не можах, прекалено скован ми се стори, ама ако е вярно е много забавна картинка Simple Smile
O, aз съм убедена, че в личния си живот са съвсем нормални хора. Сигурна съм, че Чарлз обича децата и внуците си, че играе с тях, че се гонят из стаите (с внуците). Сигурна съм, че Кейт е подскачала от радост и гордост при първото зъбче и при първото "Агууу ма-ма". Дори за Елизабет II ... може да не е плела шушони, но със сигурност е водила внучетата си за ръчичка из коридорите на Бъкингам и им е разказвала "Виж, това е пра/пра/пра дядо ти Крал.... , постигнал такива и такива неща".
Зад блясъка и скъпите дрехи, извън светкавиците на фотографите, на свежата Уиндзорска трева, според мен се разхождат и живеят съвсем нормални хора с нормални чувства.

Общи условия

Активация на акаунт