Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 740
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: X
Според мен си съсипва визията с това изправяне, за бабешкия кок с път по средата да не говорим. Мислех, че никой не ходи вече така.

# 1 171
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да, Мегън с пусната коса и на една страна (не на път) е най-хубава. Нямам идея кой я съветва за тези бабешки кокове и вчесана косата на път. Освен това не виждам голяма разлика с предишните й снимки и сега, и да е пипала носа е минимално и добре направено. Не се е избелвала според мен.

# 1 172
  • Мнения: X
Мегън има доста светъл цвят на кожата, не се избелва и според мен.
Аз я харесвам всякак: и на кок, и с пусната коса. Не е точно красива, но е фина и чаровна.
Бабешки кокове носят повечето кралски особи. Ако не носеше кокове, а беше на пружинки щяхте да я изгризете до кокал тук.
В сравнение с преди има разлика, защото е по-млада и някак по-пухкава в лице. Но това се случва и с други жени. По-назад коментирахме Мери Датска, при която е същото.


Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 08:33 от Анонимен

# 1 173
  • Мнения: X
Хубаво е, че в темата редовно ми се напомня какво щях да направя ако нещо си, че нямаше да се ориентирам. Пет пъти казах, че предпочитам къдравата коса, но не.

# 1 174
  • Мнения: 4 076
Хубаво е, че в темата редовно ми се казва какво щях да направя ако, че нямаше да се ориентирам. Пет пъти казах, че предпочитам къдравата коса, но не.
И мен това ме учудва.
Петдесет пъти повече предпочитам добре оформена,гъста къдрава коса.Която,ако сте забелязали,идва на мода и няма да си тръгне скоро.Създава чувство за автентичност,здраве,енергия и красив ороел около лицето,за разлика от рядка,посипана с олио косица,смотана в кокче,любимата прическа на Меги и вероятно идеята й за бяла кралска особа.
Цветът на кожата й зависи от фдт,който използва.Когато е с непокривен,се виждат лунички,слети в петна,и мътен мургав тен като цяло.За мен кожата й не е силната й страна.
Може да бъде разпозната на по-младите си снимки,но според мен е имала корекции.
Дали ми харесва...миловидна,нищо повече или по-малко.Все пак за да впечатли кралския ерген,когото всяка девойка се старае да впечатли,тя е била интересна и различна.Най-вероятно идва от характера и енергията й,т.е.чар и присъствие и пред което на колко години,откъде е е и как изглежда ,няма никакво значение.Напълно допускам при близко познанство тя да е по-приятна и интересна от праволинейната цял живот и добре осигурена Кейт,но това няма как да знаем.
Обаче да си изкривя душата и да я нарека кралица на красотата и стила,няма как да стане.Стига ни едно бионсе.

# 1 175
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Помните ли Мохамед Пети, който беше крал/султан на Малайзия (сега си е само султан на Келантан), когато се ожени за руска кралица на красотата (Воеводина) и скоропостижно се разведе?
Е, сега брат му ще се жени тия дни също за чужденка - шведката София-Луиза Йохансон (Sofie Louise Johansson). София вече е приела исляма и носи името Сафия.



За младоженеца се носели не много приятни слухове, защото никога и никъде не са го виждали с жена. Оказва се, че любовта между двамата има 10-годишна история и се е развивала от разстояние.
Младоженците са помолили подаръците за сватбата да се даряват в паричен вид в местен детски дом и в обществото на Червения полумесец.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 10:01 от Радика

# 1 176
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Помните ли Мохамед Пети, който беше султан на Келантан, когато се ожени за руска кралица на красотата (Воеводина) и скоропостижно се разведе?

Видях снимки, но в момента не мога да търся, че тя е бременна.
За развода не се знае със сигурност.
(на сплетника имаше някакви статии, но не съм ги чела)

# 1 177
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Видях снимки, но в момента не мога да търся, че тя е бременна.
За развода не се знае със сигурност.
(на сплетника имаше някакви статии, но не съм ги чела)

Мислех, че са се развели, но си права - в Сплетника има статия, че са я видели бременна в някакъв магазин
Снимки:
Скрит текст:



# 1 178
  • Мнения: X
Хубаво е, че в темата редовно ми се напомня какво щях да направя ако нещо си, че нямаше да се ориентирам. Пет пъти казах, че предпочитам къдравата коса, но не.
Нито съм те прочела, нито съм разбрала какво е точно твоето мнение. Но щом се разпознаваш в написаното в поста ми - добре. Mask

Максима от вчера:



Много е стилна и винаги усмихната. Харесва ми, че прическата и е някак небрежна в повечето случаи, но това и отива. Ето една кралица, която не ходи с кокове въобще.

# 1 179
  • София
  • Мнения: 7 868
Само на мен ли ми се струва, че Уйлям като млад имаше почти правоъгълно лице, а сега някак си ми стои като овално. Или бъркам.

# 1 180
  • Мнения: 39 299
Той тогава и повече коса имаше. Kissing Heart

# 1 181
  • Мнения: 3 906
Княгиня Мириам - съпругата на покойния княз Кардам, ще представи в България бижута от авторските си колeкции на ексклузивна изложба:

https://life.dir.bg/moda/knyaginya-miriam-predstavya-avtorskite- … zhuta-v-balgariya

80% залог, че новото кралско бебе ще носи името Даяна:

https://life.dir.bg/zvezdi/80-zalagat-che-novoto-kralsko-bebe-sh … e-se-kazva-dayana

# 1 182
  • Мнения: X
Само на мен ли ми се струва, че Уйлям като млад имаше почти правоъгълно лице, а сега някак си ми стои като овално. Или бъркам.

Дядо, Хаджия, обикновено кат остарееш, лицето ти придобива един по-отпуснат вид. Не е вече съвсем млад левент, дето режеше стъкло с челюстта си.


И аз това предполагам, ама накрая ще вземе да е момченце.

# 1 183
  • Мнения: 6 873

Хубава жена.
Моля, не възприемайте поста ми като расистки, понеже замисълът наистина не е такъв, но... Каква ли е тази любов за която приемаш исляма и си скриваш косата/лицето и приемаш, че мъжът има някаква по-важна роля. Сигурно голяма, но имам чувството, че като отидеш в такава държава все едно се отказваш от свободата и личната ти автономия. Не знам дали никога не съм била толкова влюбена, възможно е, но ми се струва ужасно сложно решение.

Много ми харесва тоалета на Максима.

Името Грейс много ми харесва, най-вече заради значението, но и заради Грейс Кели може би.
Статията в Дир като цяло намирам за доста тъпа. Хем залагат, че ще е Даяна, хем "Има голям шанс обаче, ако бебето е момиченце, Даяна да е средното му наименование". Все едно нищо не казват, направо да си бяха спестили усилията.
Тук Мегън е много сладка. Не съм и фен, мястото и поведението и в британското семейство ми е малко нелепо, както и излъчването в повечето случаи, но е била сладурана. Косата и в този клип е страхотна.

# 1 184
  • Мнения: 1 405
Готина е тук.....като е естествена и не гледа като божа кравичка Stuck Out Tongue Winking Eye
Затова главно не я харесвам, този фалшив поглед, откакто е с Хари, ми е неприятен.

Общи условия

Активация на акаунт