Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 781
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Може да е австралийската...

# 1 276
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Лицето й е по - остро, защото е по - слаба. Ще й се счупят краката, само корем наля.
Хич не е само корем, а и гръб и дупе бая наля. Структура, к'во да пра'иш.

И аз имам чувството че Мегън е бременна от 100 години, Кейт някак между другото ги раждаше.

# 1 277
  • Мнения: X
Кейт ги раждаше между другото, защото никога не са се фокусирали толкова на бременността и, както и защото по-малко и личеше. Ако прегръщаше корем и тя от третия месец - и нея щяхме да я.мислим за бременна цяла година.

# 1 278
  • Мнения: 6 290
Или защото всички й се бяха наситили вече като кралска снаха без корем. И хейтовете ги е отнесла много по-рано

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 08:12 от second

# 1 279
  • София
  • Мнения: 10 325
Да. Тя достатъчно беше Уейти Кейти. Сега народът си търси друго забавление.

# 1 280
  • Мнения: 12 662
Определено не си виреше корема навсякъде.

# 1 281
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Аз пък си мислих, че Събитието ще е днес Simple Smile

# 1 282
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аз пък си мислих, че Събитието ще е днес Simple Smile

Може и да познаеш:

https://www.instagram.com/p/BwZzjlbAZoX/?utm_source=ig_share_she … hid=1p7giza72iz9o

Чак се чудя на тази обсебеност... тва да седиш и снимаш пред къщата на хората...

# 1 283
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Според мен ще е утре.Меган го е планувала специално един ден преди един на  баба да се роди.😁

# 1 284
  • Мнения: 31 172
Днес няма да е мисля. Разпети Петък е за католиците.
Те са протестанти, но все пак.

# 1 285
  • Мнения: X
А според мен ще е точно на рождения дена на Бабет. А това, че се пада и техния Великден, още по на сметка.

# 1 286
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Моето предположение бе свързано с това, че ще се наредят рождени дни през два дни - бебето - баба - Луи.

# 1 287
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Или баба-Луи-новото бебе Joy

# 1 288
  • Мнения: 9 652
В последните дни на бремеността, най-гадният въпрос е "Още ли не си родила?".
Раждалите знаят за какво говоря! Joy Иска ти се да хванеш най-близкия остър предмет и да намушкаш питащия.  Joy

Хайде, Меги, давай! Пролетта ще стане лято!

# 1 289
  • Мнения: 4 125
 Ако роди в неделя, а и както се говори, че ще е домашно раждане, защото все още няма болница, която дава признаци, че ще там, то в същото време цялото кралското семейство ще е в Уиндзор за Великденска служба+ РД-то на Бабет. И на метри до тях да се появи бебето.Доста знаково.А възможно ли е например да роди на 20-ти, но да го запишат на 21-ви?

Общи условия

Активация на акаунт