Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 774
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 6 290
Жалко че няма бутони unlike

# 1 366
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Е ние си нямаме точно идея как се държи с тях, не може да се вярва на всичко написано, да не говорим, че много хора обичат да трупат девиденти от скандали и скалъпени новини.

Сега попаднах на този филм по телвизията The Royal Family: Scandals at the Palace, но ме оставиха да гледам само пет минути Simple Smile даваха за Андрю нещо, ще видя кога го повтарят.

# 1 367
  • Мнения: 8 578
Едва ли е груба със служителите си.
И за мен не се вписва на 100%, но чак като карикатура не я виждам. Трябва и още време да свикне, сигурно  и майчинството ще я промени.

# 1 368
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Трябва и още време да свикне, сигурно  и майчинството ще я промени.
С какво да свикне и колко време й трябва. Ако имаше поне малко мозък, щеше да знае, че е най-удачно да "keep a low profile".

# 1 369
  • Мнения: 8 578
И аз не знам. 😂 Не разбирам от дукестване. В моята глава да си промениш живота изцяло - нова държава, порядки, семейство, задължения и т.н., си е дълъг процес и издънките по пътя са неизбежни. Сетих се за надписите по бананите - това си беше голяма глупост. 😂 Надявам се от този тип грешки да не прави вече. Другото се преживява.

# 1 370
  • Мнения: 19 687
Btw, снимките не отразяват добре Меган. В кадрите от клипа ми беше неотразима и това ме изненада. Обикновено хората излизат по-зле в "движение", а при нея е обратното.

# 1 371
  • Мнения: X
Цялото представяне на Меган като лошата новодошла, която едва ли не разбутва монархията ми е смешно вече. Кой знае какво не е направила. Това, че стилът и не е съвсем както трябва и ръцете все не знае къде да си сложи е поправимо. А и да не го оправи, голяма работа. 😅
Аз не мисля, че някой я представя като разбутваща монархията. По-скоро е карикатура, която няма място в монархията. А и тя много им помага де!

Лошото е, че е и карикатура на феминизма. Не знам, кое е по-зле.

Ако искаше да е донякъде адекватна, тя трябваше да направи всичко възможно, за да избегне каквито и да е било компромати. По-добре да си мълчи и да не се показва много-много, да не бие на очи и да се държи мило с абсолютно всички ..., особено с домашните помощници и служителите около нея.
Че тя не е допускала абсолютно никакви компромати, нито пък е направила една грешна стъпка, откакто стана съпруга на принца. За нея е известно, че винаги се държи мило с всички, а тъпотиите за раздор с Кейт са толкова абсурдни, че е невероятно колко хора се хващат, жадни за скандали и пикантерии. По този повод един от кралските биографи коментира, че се очакваше медиите да им измислят скандал, защ. хората искат да четат това, но реално двете нямат какво да делят, плюс това става дума за две зрели, интелигентни и ерудирани жени, които са пределно наясно с ролята си и я взимат присърце. Същата работа и с напускането на пилота - пак скалъпени клюки и сплетни за занимавка на простолюдието да примлясква доволно, че и роялите били ограничени като тях... Е, не стоят точно така нещата в случая

# 1 372
  • Мнения: 3 632
https://pbs.twimg.com/media/D4oWjAEW4AIZrlQ.jpg:large

До утре може и да не е новина, но сега изглежда интересно.
Пращат ги в Африка...

# 1 373
# 1 374
  • Мнения: 2 182
Уилям много прилича на майка си, но Хари е същински любимец на медиите също като нея.
Като се почне от пиянските запои, оргиите, нацистките изцепки.. та стигнеш до жена му и нероденото му (а може и вече родено) дете.
Всяка стъпка, жест, новина.. всичко е под лупа.

А това за Африка веднага ще бъде определено като заточение на принца и своенравната му съпруга, прикрито като хуманитарна и благотворителна дейност.
Пък може да излезе истина, знае ли човек.
Няма дим без огън.

# 1 375
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Баба удари 93, като я гледам поне още толкова може Simple Smile

Внучките й:
https://www.instagram.com/p/BwcLPOGhp2F/?utm_source=ig_share_she … hid=16xr7q8hzdpp1

# 1 376
  • Мнения: 13 188
Добре, че са бабини внучки, че иначе не са хич хубави. Зара най-симпатична ми се струва. Последното детенце е взело на чичо си ужасните пръстета.

# 1 377
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
От едно стори в Инстаграм излиза, написано е, че трябва да роди 29-5, как и докатките от Чарли, който щял да пътува до Германия на 7-ми и искал да бъде в УК като се роди... Та, новият ми залог е 25

# 1 378
  • Мнения: 10 399

Днес е хубав празник,да бъдем усмихнати и позитивни..Hands Ok Hand
все си мисля че бебето ще се роди днес и ще е хубав подарък* за РД на Баба*Flowers Four Leaf Clover

Balloon

# 1 379
  • Мнения: 8 803

Леле, не може да е истина Shocked Тази жена е невероятно грозна, цялата в огромни кафяви лунички, навсякъде по лицето, като кукувиче яйце е нашарена ooooh! Не знам ако беше рижава как щяха да изглеждат луничките на снежно бялата й кожа, каквато имат рижите, но на силно пигментирана стоят ужасно. Този така наречен принц сигурно е кьорав Shocked Или е една голяма измама тази "сватба", за да потикнат плебса към смесени бракове. Направо не ми го побира ума newsm78

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 13:42 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт