Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 696
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 1 401
Е, как, нали според теорията на конспирацията баба Бети отдавна е мъртва и я замества двойник. Само дето според същата теория трябваше миналия септември да обявят смъртта й, а не се случи такова събитие Joy

И другата версия - че е рептил Smile

# 1 486
  • Мнения: X
С втората версия съм чувала, че и англичаните се шегуват Nerd

# 1 487
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тц ... това бебе не се роди и това си е! Явно ще си има самостоятелен рожден ден детето.

# 1 488
  • Мнения: 2 807
Мисля си, че вече е родила. Голямо чакане му ударихме.

# 1 489
  • Мнения: 6 266
Тц ... това бебе не се роди и това си е! Явно ще си има самостоятелен рожден ден детето.
Всеки си има самостоятелен, негов си рожден ден, Елеонора. Много преигравате вече с тия неща.
Иначе ако погледнеш реално, при това население на планетата, НИКОЙ няма самостоятелен-все някъде някой се е родил дори абсолютно в същия час!

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 09:17 от second

# 1 490
  • Мнения: 4 958

Здравейте,
Ето и една симпатична снимка на принцеса Даяна, която среща Роуланд Аткинсън, тогава играещ в "Злостър Черното влечуго", 1984

# 1 491
  • Мнения: 6 266
Злостър е уникален филм😂
Онзи ден говорех на сина ми за него и се оказа че дори той е гледал части от него, не знам как го е намерил:-)

# 1 492
  • Мнения: 4 958
До колкото си спомням единият герой беше Едмунд(!?) Херцог на Единбург Joy

# 1 493
  • Мнения: 6 266
Ново пет :
Prince William reportedly wants the Duke and Duchess of Sussex to go overseas and ensure that he and wife Kate Middleton stay in the spotlight.

За мен точно това изречение звучи много вярно- даже нашата си тук буря в чаша вода (тема) е показател-харесвани или оплювани, те са в устите на хората, а не предсказуемите и захаросани Кейти и Уили. Но overseas само ще засилят интереса още според мен.

https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/entertainment/princ … overseas-feud.amp

# 1 494
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Може да са й сменяли кръвта на бабет, колко му е 20тина банки. Според мен и ставите са й сменяни, няма как да е без бастун иначе. Храната е ясна, но получават и топ медицински услуги и иновации. Но най-вече си е ген. Вижте, че й майка й добута 100г, че и отгоре.

# 1 495
  • Мнения: 321
По повод новините за възможно установяване на Хари и Меган в Африка и аз да споделя инфо, което може би ще е интересно на някои от вас: 
https://www.youtube.com/watch?v=u3p8SrD26Xo  "Проф. Румен Гечев: Този Брекзит на Великобритания е подготвен много отдавна".
Около 18.30 мин. проф. Гечев казва, че в статистиката на външноикономическите отношения последните 15 г., примерно структура и посока на внос и износ, на стоки, на услуги и инвестиции, има недвусмислени данни, особено през последните 10 г., че Великобритания като че ли пренастройва икономиката си към отношения основно с бившите си колонии. 
Спомням си, че имаше период от историята, в който Великобритания беше в "блестяща изолация".
Тук има много по-компетентни от мен и ще ми бъде интересно да прочета тяхното мнение, дали това не е подготовка за следващия период на такава "блестяща изолация" или двете неща нямат нищо общо.
Споделила бях миналото лято информация от британски форуми, че баба искала да възложи на Хари разни неща, свързани с Африка. Сега това се потвърждава от статии в медиите. Явно сред глупостите, които се пишат, има и неща, които след време се оказват вярни.

# 1 496
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Нямам време да го гледам клипа, но принципно Брекзит си е отдавна планиран ход. Напускат потъващия кораб и си подреждат пешките на шах-матната дъска.
Забелязахте ли, че веднага след референдума Уилям и Кейт бяха в Канада и Индия. Май ходиха и до Австралия, но не съм 100% сигурна. Помня много добре снимките от Канада и коментарите в немската преса, че започват да си подреждат нещата веднага.

# 1 497
  • Мнения: 4 076
Ново пет :
Prince William reportedly wants the Duke and Duchess of Sussex to go overseas and ensure that he and wife Kate Middleton stay in the spotlight.
За мен точно това изречение звучи много вярно- даже нашата си тук буря в чаша вода (тема) е показател-харесвани или оплювани, те са в устите на хората, а не предсказуемите и захаросани Кейти и Уили. Но overseas само ще засилят интереса още според мен.
https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/entertainment/princ … overseas-feud.amp
Предсказуеми са длъжни да бъдат,а точно захаросани не са.По-скоро са като войници винаги на пост и умората започва да им личи,но се държат на положение.
Последното нещо,според мен,е Уилям да иска повече прожектори към семейството си.По-скоро си почиват,докато по-младите поемат "дежурството".Братята открай време си обичат Африка,няма да живеят из пустините,разбира се,Мегън си има корени и местните ще я припознаят,така че са идеалните посланици на УК там след Брекзита.При тамошните по-свободни нрави и двамата Съсекс ще се вихрят както им харесва.Идеята е блестяща.

# 1 498
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
По голяма глупост от тази Уилям да праща двамата някъде за да са те с Кейт под светлините на прожекторите не бях чела.
Първо пишат че Меган искала да се отдели възможно най-бързо в собствена къща,после пък че ги натирили.
Склонна съм да повярвам че те самите искат да живеят някъде другаде защото се вижда че винаги когато са далеч от Англия на посещение разцъфват и лицата им придобиват друго изражение.
Това е най-доброто решение за всички и според мен.
Но на жълтите истории няма как да повярвам защото те самите си противоречат и всеки ден излиза нова различна история и версия казано от "приближен" на едните и на другите.

# 1 499
  • Мнения: 10 388
Nature Sparkles Естествено че гените са от значение но и специалната диета* също..
доколкото знам и майка и се придържаше към нея докато закръгли 100..
после я спря и за година/две се спомина..Joy
Кралската диета**

Общи условия

Активация на акаунт