Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 766
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 4 076
Тая кралска диета голям купон.Едва ме навихте,от мен да мине,няма да се цепя от колектива...кога почваме?
Харесва ми идеята аз сама да реша кога да приключа с живота си-спирам диетата и до две години изчезвам и то в съня си,нали така беше с бабето...
Значи никога не съм била женена,щом не съм замервала съкровището с обувки,ботуши,цвички и пр.Или просто са ми били скъпи Grinning
Далеч и свободни от дворцовите задължения,но с всички привилегии и екстри,е идеалната позиция.Ако Мегън и Хари го постигнат,ги признавам за най-велики.Пък нека Уилям и Кейт се потят под тежката кралска корона.

# 1 516
  • Мнения: 10 399
Nature Sparkles Хари се е влюбил, а Баба е видяла изгодата за Короната..

# 1 517
  • Мнения: X
И в този ред на мисли,чакам утре да видим бебчо колко е пораснал.

Луи ли имаш предвид?
И аз чакам да го видя, но дали ще го покажат на самия ден? Предполагам, че след това ще публикуват семейни снимки.
Хари беше и е толкова влюбен и това така си личи, че не знам кой откъде може да си изсмуче теорията, че няма любов от негова страна, а само корист.

# 1 518
  • Мнения: X
Според мен Хари е супер влюбен.

# 1 519
  • Мнения: 8 803
Nature Sparkles Хари се е влюбил, а Баба е видяла изгодата за Короната..

Абсолютно!

Не разбрах за каква свобода далече от двореца става дума, но с всички екстри като за кралски особи далече от Лондон и Холивуд.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Не мисля, че тези двамата ще се преместят в Африка за постоянно, ако за това става въпрос. Африка си е диво място, откъдето да го погледнеш и не е за постоянно за хора, на които им се иска да живеят в центъра на събитията. Но може на колониите да е отредено специално място в бъдеще, още не се знае какво точно е замислено.
Далечните очаквания са, че някой ден кралският двор на Англия ще се премести другаде, когато настъпят неизменните климатични промени и Острова стане пак необитаемо място. Това е в далечно бъдеще, но подготовката вече може да тече, така се твърди. За ново място обаче се сочат някои части на Азия. Затова изведнъж Китай стана толкова важен за външната политика. Ще бъде могъщ съсед, какъвто те не са имали до сега. Не знам доколко е вярно, но едно е несъмнено, при тях ходовете се мислят за много поколения напред, не за десетилетия. А привикването към промените е бавен процес и той трябва да започне много рано. Затова и този хахо Хари го оставиха да вземе жена с такъв произход. Както и Уилито взе жена без аристократично потекло. Изгодно за короната е може би всичко, което се случва, както пише горе.
Не знам за каква корист може да става дума относно този смешко Хари. Момчето си е улаво, затова опря до треторазрядната актриса, но новоизпечената херцогиня определено не е безкористна. Ще я употребят обаче по предназначение, в двора са по-умни от нея със сигурност.

# 1 520
  • София
  • Мнения: 9 966
Аз пък някъде бях чела опровержение на тази статия за алкохола. Не било вярно. Smile

Между другото си има официално опровержение, че Хари и Мегън щели да възпитават детето “gender fluid“.


https://www.independent.co.uk/life-style/meghan-markle-prince-ha … ace-a8804296.html

Аз лично въобще не вярвам на жълтите медии. Толкова са изсмукани всички тези “новини“, толкова е раздуто и измислено всичко, че няма на къде. Дори не вярвам, че винаги в една лъжа има капка истина. Истината обикновено е коренно различна от това, което пишат платените драскачи.

Да, опровергаха за алкохола...обаче пък звучи добре, ние да си се придържаме. То кой ли вярва на официална информация - само ни замазват очите, друго си е жълтурите, поне са интересни Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 15:09 от Lana

# 1 521
# 1 522
  • София
  • Мнения: 12 399
Малко снимки от неделната служба. Според "експерти" по езика на тялото (брей, каква професия) Хари е отбягвал Уилям и не е искал да комуникира с него.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 1 523
  • Мнения: 10 399
Nature Sparkles От много време за първи път ми хареса Хари вчера Hands V

# 1 524
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
На нищо не вярвам, ако не е официално потвърдено със съобщение  или ако не съм го чула от устата на кралските особи лично.

Ау, много си демоде! Grinning
Трябва само на най-долнопробните жълтури да се вярва, и то колкото е по-кофти новината - толкоз по-добре!

# 1 525
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055
И в този ред на мисли,чакам утре да видим бебчо колко е пораснал.

Луи ли имаш предвид?
И аз чакам да го видя, но дали ще го покажат на самия ден? Предполагам, че след това ще публикуват семейни снимки.
Хари беше и е толкова влюбен и това така си личи, че не знам кой откъде може да си изсмуче теорията, че няма любов от негова страна, а само корист.

Да. Обикновено пускат снимка в чест на празника направена около годината.Шарлот я беше снимала Кейт.
Хари ми се струва напълнял в бузите.
Радика, признавам си без бой,че съм скучна.😄 Друго си е баба да ми го каже седнала пред масичката с чай(уиски)и сладки,как да повярвам на някакви си вестници и то жълтеникави 😄.

# 1 526
  • София
  • Мнения: 9 966

Е сега вече стана заплетено Joy
Обаче казват "бъдещите планове са спекулативни на този етап", съвсем ни държат в напрежение.

# 1 527
  • Мнения: 2 452
Да пишеше че това не било точно опровержение. Сега пък чета че всъщност не Мегън Маркъл и Кейт Мидълтън имали проблем а е между двамата братя. Уилям се дразнел че Хари и Мегън печелят твърде много популярност и търсел начин да ги разкара възможно най-далеч. Интересно какво ще стане.
Между другото къде са Чарлз и Камила нямаше ги на рд на Баба?

# 1 528
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Хубаво е като идея да изпратят Хари на друг континент. Но реално погледнато ще струва много скъпо. В Африка има прекрасна природа и за богатите е рай. От друга страна, в днешно време всички тези екзотични и райски местенца са много опасни.
Цената, която плащат да охраняват семейството в момента, на друг континент, ще скочи стократно.
 

# 1 529
  • Мнения: 3 907
11 любопитни факта за кралица Елизабет II

https://www.facebook.com/momichetataotgrada/videos/324944948203676?sfns=mo

Общи условия

Активация на акаунт