Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 686
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 4 119
Изтекли са снимки на Принц Луи, но аз не съм сигурна дали е той - https://www.instagram.com/p/Bwj7S5hHJ7t/ Май не са официални. Сигурно са снимките, които трябваше да бъдат пуснати утре. Не намирам публикация на някой официален профил с тези снимки, май е станал гаф или са хакери. Пуснати са от руски профили, другите потребители молят да бъдат изтрити.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 17:57 от TinoTino

# 1 531
  • София
  • Мнения: 23 072
Това сладурче толкова прилича на Джорджи, че трябва да е баш Луи. Blush

# 1 532
  • Мнения: X
Точно на Луи прилича.

# 1 533
  • Мнения: X
На мен ми прилича на Шарлот, особено в устата.

# 1 534
  • Мнения: 4 119
  Семеен ден на Уесексови в Уиндзор и яздеща Кралица - https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6946855/Edward-Sophie … ndsor-castle.html

# 1 535
# 1 536
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
На Луи, очите му бе бяха ли в друг цвят?

# 1 537
  • Мнения: 1 666
Това сладурче най-малко прилича на другите двама.

# 1 538
  • Мнения: X
И много прилича на майка си.

# 1 539
  • Мнения: 6 261
Много ми е интересно как “изтичат” снимки.
Особено ако да са лично правени.
(Тва ако беше нещо съсекско щяхте досега да сте я разкъсали че търси популярност и ала бала)

# 1 540
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Малкият принц,голямо сладурче❤️
Хубави дечица са.
Дори да не са принцове и принцеса пак биха ми били симпатични.
Кофти е това с изтичането на информация.
Ще ми е интересно да сменят снимките щом тези са изтекли.






# 1 541
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
А забелязахте ли, че Беатрис не направи реверанс към кралицата? Всички се поклониха без нея и мъжът до нея. Няколко пъти връщах клипчето, за да съм сигурна. Идеи защо е така?

# 1 542
  • Мнения: 4 119
Много ми е интересно как “изтичат” снимки.
Особено ако да са лично правени.
(Тва ако беше нещо съсекско щяхте досега да сте я разкъсали че търси популярност и ала бала)
Снимките са били качени в един сайт, имало е ембарго над тях и тази вечер ще станат отворени за споделяне.Не знам как руснаците са се добрали до тях, но пък ако не ги изтрият има възможност да им бъдат изтрити профилите в Инстаграм. А и тези снимки не са все още "гръмнали". Малко хора са ги видяли, а и качили, после на своя воля ги трият, защото е неуважително.
Сега пишат, че били откраднати, а и е пределно ясно, че не са пуснати умишлено от семейството, с това лого на някакъв сайт или каквото е .

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 19:58 от TinoTino

# 1 543
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 198
Един тест (на руски) по случай РД на Елизабет ІІ
Кой от британският кралски двор сте?



И две-три  гиф-чета за принцеса Ана като малка -





# 1 544
  • Мнения: X
В коментарите имаше предложение, че са изтекли, защото е трябвало да станат налични за широката публика в определено време, но не са взели предвид часовата разлика. Не бих се учудила да е поради недоглеждане.

Общи условия

Активация на акаунт