Лакове за нокти - 128

  • 44 715
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 025
Имам близо 50 листчета фолио и лепило, много добре ми се получава крайният резултат до момента с поставянето на топа. С обикновен ми се размазва, а с такъв на водна основа горе-долу се запазва ефекта от фолиото, но на следващия ден са се обелили връхчетата. И така си стоят в шкафа.

# 61
  • Мнения: 1 381
Мнооого любим лак. На дневна светлина е розово-червен. Интересен цвят.
Винаги ме спасява когато нямам муза и се чудя как да се лакирам. Simple Smile  Да ви споделя, моята кожа също е много суха.. не знам какво става.. зимата не ми беше такава. Какво е това чудо не знам. От седмица се мажа вечер с вазелин и ефекта е на лице. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 15 311
Бенчитa, имaш крaсиви нокти.

# 63
  • Мнения: 1 381
Благодаря! 😊 🤗

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз се чудя къде изчезна темата, а то имало нова!  Изпуснала съм ви! За съжаление никави грижи не полагам и това си личи... Ноктите не толкова, но ръцете като цяло не са ми били толкова зле дори през зимата! Свърши ми вълшебния крем на Rituals и се върнах в изходна позиция. Балсаместият му вариант явно ми идва лек. Ще пълня очи с пролетните ви маникюри! 💕

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
И аз в отбора със сухите ръце и кожички. От постоянната смяна на температурите ли е, мажа цял ден масла и кремове... след измиване няма и помен. Нагледно:



Освен сухи, кожите са и едни раздърпани, а аз никога не ги пипам... Close

# 66
  • Мнения: 13 082
Blue, а всъщност от къде се беше сдобила с кремчето на Rituals?

# 67
  • Мнения: 15 311
Ох, и мен ме мъчи тaзи смянa нa темперaтурите. Кожaтa нa ръцете ми е ужaсно сухa. Нa кокaлчетaтa чaк взе дa се цепи и стои еднa изпръхнaлa тaкaвa. Много гaдно. Кожичките около ноктите ми не сa твърди и не дрaскaт, зaщото aз почти нямaм, но и тaм стои изпръхнaло и не изглеждa естетично. Мaжa кремове, слaгaм и мaслa, но всичко е с ефект " ден до плaдне".

Пп Зa момичетaтa от Вaрнa, в мaгaзинa нa Мaрешки видях двa-три видa крем- бaлсaм PNP. Aко някой ги хaресвa може дa ги погледне. Някъде около 10лв. бяхa, aмa не помня точно и дa не ви излъжa.

# 68
  • Мнения: 13 082
Хубави ли са, Джасти? В кварталната аптека всеки път ги заглеждам, но никога не си взимам. Околко 8 лева май бяха при нас.

# 69
  • Мнения: 31 165
И моята кожа на ръцете е много суха в този период. Мажа здраво и пак.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Aria, от летище Отопени в Букурещ, терминал заминаващи (на пристигащи няма). Обиколихме сума ти летища после, е няма и няма! След това намерих във Варна (безмитен магазин на Морска гара) по-лекия вариант в бутилка с помпа (kitchen се води в сайта на Rituals), но не върши такава работа, както малката тубичка. Май ще трябва да пусна една поръчка от сайта на Rituals (мисля, че над 40 евро имаха БД).

# 71
  • Мнения: 1 928
Бенчита, кои са лаковете?

# 72
  • Мнения: 15 311
Aри, не съм ги ползвaлa, но съм челa хубaви мнения зa тях. Мaй оплaквaниятa бяхa сaмо, че помпичките им се прецaквaт по някое време и зaтруднявaт ползвaнето. Aмa кaто ги видях викaм дa споделя, може някое момиче дa искa дa ги пробвa.

# 73
  • Мнения: 13 082
Имам 3-4 крема за ръце, ама може и да ги пробвам. Моите са сухи, но признавам, че забравям да мажа редовно.

Blue, яснооо. Нещо неоткриваемо, ясно защо ме привлича. 😆 А имаш ли идея в коя чужбина се продава свободно? Все някой ще намеря да ми прати. 😁

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да, вижте в безмитния във Варна за балсамите нa Rituals. От сайта им преди доставката над 60 евро беше безплатна. Аз имам червения и е разкошен. Прави ръцете като копринени. Открих обаче, че с този Ейвънски крем има почти същия ефект. Усеща се по-мазен и моментално заглажда и омекотява сухите участъци. Освен това ухае като една стара спряна лимитка Таитиян с кокос. Разкошен аромат и без химически привкус. Има парафин в него, но е важното че върши работа. В момента е намален на 1,70.



Друг от който съм доволна, е крема с коноп на Боди Шоп. Мирише гадно за мен, но през зимата ме спасява буквално и сега отново. Сутрин се събуждам с филм, обаче ръцете ми са други след него. Малката тубичка от 30 мл е 12 лв по спомен, а 100 мл около 25 лв.

От бюджетните много харесвам на Oriflame с мед и мляко. Гъст и богат е, него както и с конопа ползвам вечер и в студовете. През лятото са тежки и оставят мазно, хлъзгаво усещане.

Общи условия

Активация на акаунт