Лакове за нокти - 128

  • 44 704
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 171
За първи път слагам бяло не като акцент. Не знам дали ми харесва

# 106
  • Мнения: 1 420
Вече ми е тотално пролетно Stuck Out Tongue

Много е красиво. Heart Eyes Цветята стикер ли са?
Да, стикери са. Поръчах ги от Ree 😊

# 107
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Защо ми изчезна  поста. Имах питане за поръчка. Какво стана.?

# 108
  • Мнения: 15 311
Бубана11, доколкото знам колективните поръчки не са позволени във форума и вероятно затова поста е изтрит.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 420
Защо ми изчезна  поста. Имах питане за поръчка. Какво стана.?
Аз ще правя поръчка, но към края на другата седмица и ще ти пусна ако още ги искаш и никой не го е направил Simple Smile

# 110
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Бубана11, доколкото знам колективните поръчки не са позволени във форума и вероятно затова поста е изтрит.
Благодаря, не знаех. Извинявам се, няма да се повтори🎉😘💖

# 111
  • Мнения: 1 789
Да се запиша чак на 8-ма страница в новата тема Simple Smile
Най-добрият продукт, който съм ползвала за кожички, е под формата на гел (Sally Hansen Moisture Rehab), а не олио - всички олиа, които съм пробвала не попиват, а стоят мазно върху кожата и след измиването все едно нищо не съм слагала... Гелът попива, омекотява и помага за избутването на кутикулите, за съжаление Sally Hansen се изтегли от българския пазар и ще трябва да го поръчвам от чужбина или онлайн.

# 112
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 749
Нещо като нищо е този Golden Rose Color Expert 04 и то на цели 3 слоя:

Смятам да го подарявам, не ми хрумва как да го ползвам (за декорации или нещо друго  newsm78). Ако имате идеи - моля споделете. Simple Smile

# 113
  • София
  • Мнения: 1 002
Като основа за ваденки? И на мен не ми стоят добре такива цветове, като умряла съм.

# 114
  • Мнения: 2 239
Аз съм фенка на такива умрели цветове Grinning

# 115
  • София
  • Мнения: 1 002
А, няма лошо, просто моята кожа е много светла и все едно, че нямам нокти. Няма ли драма, не е моята бира Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 239
О аз не съм сигурна, че и на мен ми стоят добре, ама ми харесват Grinning Но сега отскоро се опитвам да слагам и различни цветове от телесното Stuck Out Tongue

# 117
  • Мнения: 1 048

SNB Теодора

# 118
  • INFJ
  • Мнения: 9 342
KBShimmer - Full Bloom Ahead + OPI - A Red-Vival City



Скрит текст:
Поръчах си 2 бурканчета handmade лосион за ръцете и кожичките, че и при мен тези дни е много сухо положението, а с каквото и да мажа, само стои мазно. Това лосионче го рекламират като хидратиращо, но не и мазно, в него ми е надеждата.

# 119
  • София
  • Мнения: 4 304
За съжаление не полагам никакви грижи точно сега и това си личи по разпластените ми нокти. Разпластяването е дълбоко и не виждам кога ще се оправи.
Колкото и да мажеш протеин отгоре, ако тялото ти не получава от храната достатъчно, то започва да го краде от "ненужности" като нокти и коса.

Общи условия

Активация на акаунт