Лакове за нокти - 128

  • 44 684
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 816
Според мен 8 в 1.

# 166
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
В момента съм с него и вече месец се боря с разслояването.
Скрит текст:
Пия добавки и пак продължава да се люспи. Спира за седмица, тъкмо загладя връхчетата и айде, пак някой се обелил. Изравняваща основа започнах да слагам след заздравителя, за да замажа положението. Трябва да ги изпиля до здраво, което значи съвсем да остана без нокти. Днес гледах диамантения, но не се реших да го взема. Пишеше, че е баш за такива случаи. Та, който го е пробвал, моля да сподели впечатления.

# 167
  • Мнения: 2 237
Пробвайте заздравителя на Mavala ако имате възможност да заделите малко повече парички, защото е около 25лв в зависимост откъде го купите. Аз съм го купувала преди цели 9г и още имам съвсем малко на дъното от него. Dizzy Face но определено когато го ползвам редовно има ефект и ноктите ми винаги се оправят с него. Нанася се на връхчетата само и попива в нокътя и така излиза доста икономичен.
https://aptekamedea.bg/mavala-zazdravitel-za-nokti-5ml-v1.html

# 168
# 169
  • Мнения: 1 420
Много ми цепят ноктите,с какво да ги подхраня ?С evelin8:1не се получи при мен .

На мен Евелин 8 в 1 изобщо не ми помогна, даже имах чувството, че стана по - зле положението с разслояването. Взех си Микросел 2000 и го ползвам като основа. Ноктите ми се оправиха и лакът държи много повече. Минус е, че е с формалдехид, но в днешно време кое не е отровно Simple Smile

# 170
  • София
  • Мнения: 1 434
И аз съм от 10 - на дни с Евелин 8 в 1 и положението е още по-зле! До абсолютното дъно ги отрязах и пак растат на люспи. Прави ми впечатление, че спра ли да се лакирам и се започва с разслояването. Иначе пия Геритамин вече месец.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 4 444
При мен също не направи нищо  Евелин. OPI Nail envy за сухи нокти също. От споделеното тук през годините съм останала с впечатление, че Микросел трябва да е закупен от Германия, за да е истински и да върши работа.

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 10:42 от Blue Turquoise

# 172
  • UK
  • Мнения: 203
Аз пък съм доволна от Евелин, това е едно от нещата, които ми е помагало против разслояване на ноктите..
Исках да попитам- имате ли предложения за много бледолилав пастелен лак? Благодаря предварително! Purple Heart

# 173
  • Мнения: 2 816
Този ли е Микроцел 2000 от който сте доволни? От къде го купувате и колко струва? Благодаря!

# 174
  • Мнения: 13 082
В Ремедиум го има, околко 25-6 лева е.

# 175
  • Мнения: 4 396
Аз пък съм доволна от Евелин, това е едно от нещата, които ми е помагало против разслояване на ноктите..
Исках да попитам- имате ли предложения за много бледолилав пастелен лак? Благодаря предварително! Purple Heart

Колко бледо лилав?
 - GR Prodigy 05?

# 176
  • Мнения: 5 478
Мда, 05 е много хубав, скоро бях пускала май снимка с него.
Снощи се докарах с розово, жълто и синьо. Днес е ноември....

# 177
  • Мнения: 20 144
Касиерката в супера беше с неоново зелен маникюр, стана ми едно свежо и пролетно Grinning

# 178
  • София
  • Мнения: 1 170
Готова за началото на седмицата


# 179
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Професионален маникюр на 5 дни, че и гел - без коментар!

Общи условия

Активация на акаунт