Лакове за нокти - 128

  • 44 730
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 976
Както казва бай Ганьо, отде го вземате?  Laughingнамерих го в ибей, ама ако има по-пряк път...
Оттам, оттам Grinning


От Vintage Collection на PP нищо няма да взема, нямам дори колебания. Пазаруват ми се лакове, но с тия перли и седефи - хром ли се нарича ?! - страшен тренд, няма що.

# 211
  • Мнения: 2 239
Привет момичета! Честит празник на всички с имена на цветя! От мен бебешко розово Flowers Hibiscus на живо е една идея по-наситено розово.

Скрит текст:
Скрит текст:
Много съм доволна от заздравителя, топ лака и особено от капките на Есенс Simple Smile и кожичките ми стават супер от тях Simple Smile

# 212
  • Мнения: 15 313
bl00dflowerz, много нежно се е получило. Heart Eyes

# 213
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Определено е слаба колекцията на ПП, такива лакове се намират и за левче, дано занапред да са по-креативни. Винтидж е, но не от хубавият.

# 214
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Честит празник! Днес избрах Zoya Dream:

# 215
  • Мнения: 4 403


bl00dflowerz, Тъй като имам (струва ми се) същото розово, да те питам:
Върху бяло ли е нанесено или самостоятелно, и колко слоя? На мен ми е почти телесен сам по себе си, и само за основа на френски го ползвам...

# 216
  • София
  • Мнения: 22 735
Ползвали ли сте лакове Pupa? Качествени ли са? Заслужава ли си вложение в тях?

# 217
  • Мнения: 31 172
Ползвали ли сте лакове Pupa? Качествени ли са? Заслужава ли си вложение в тях?
Най-обикновени лакове.

# 218
  • София
  • Мнения: 22 735
Ползвали ли сте лакове Pupa? Качествени ли са? Заслужава ли си вложение в тях?
Най-обикновени лакове.


Най-обикновени, но с цени 13-15-16 лв.

# 219
# 220
  • Мнения: 282
Както казва бай Ганьо, отде го вземате?  Laughingнамерих го в ибей, ама ако има по-пряк път...
Оттам, оттам Grinning


От Vintage Collection на PP нищо няма да взема, нямам дори колебания. Пазаруват ми се лакове, но с тия перли и седефи - хром ли се нарича ?! - страшен тренд, няма що.

Благодаря, значи и аз оттам ще го взема  Simple Smile.

Разочарована съм от тази колекция на Picture Polish и аз. То и от предходните не бях особено щастлива, но все по 1-2 лака се намираха интересни. Сега според мен са се съсредоточили в линията си за гел лакове и са зарязали създаването на нови и интересни цветове и текстури. Не знам кой ще ги купува тези бабешки лакове, винаги съм си мислела, че марката уж е насочена към по-млада и динамична аудитория.

Дори OPI в последната си Токио колекция са извадили 2-3 интересни лака, дето все си мислех, че няма вече с какво да ме изненадат приятно. А любимите ми пикчъри нещо...  Sad

По повод питането за лак PUPA: моето мнение е, че за тия пари по-добре OPI. И като качество, и като количество, и като избор на цветове.

# 221
  • Мнения: 31 172
Определено Опи е по- добре.

# 222
  • Мнения: 20 163
bl00dflowerz много нежно! И мерси за отзивите за Есенс крайно време е да пробвам нещо тяхно - топ, капки.... Simple Smile
Десислава, циламеното е разкош 😍
Кое е?

# 223
  • Мнения: 5 478
На Блъд розовкото е супер пролетно! 💕

Ще вадя аз вече цикламените лакове май Grinning

# 224
  • Мнения: 2 239
Luchia, мисля че 48 номер се води. На живо е по-наситено розово. На снимка изглежда доста по-бледо. Това е на 2 слоя. Няма бяло отдолу. Ама аз слагам повечко на един слой, за да не прозира.
А за топа на Есенс - мисля че този вече го няма по магазините. Аз го уцелих на 50% в Beautyzone, един единствен беше останал.

Общи условия

Активация на акаунт