Лакове за нокти - 128

  • 44 608
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 20 085
Е тамън ме нави, и ми попари идеята Grinning

# 226
  • София
  • Мнения: 22 517
Топа на Есенс го има! В нова опаковка е. Мился, че мернах и розовия лакочистител за който ми казаха,че е спрян. И той е в нова опаковка.

# 227
  • Мнения: 1 420
Честит празник ♥ От доста време не бях се франкосвала Stuck Out Tongue Не съм свикнала с толкова бледо на ноктите и ще видя до кога ще го търпя Stuck Out Tongue

# 228
  • Мнения: 20 085
Топа на Есенс го има! В нова опаковка е.
Не писаха ли за него, че е кофти, или има друг още по-нов?

# 229
  • София
  • Мнения: 22 517
Топа на Есенс го има! В нова опаковка е.
Не писаха ли за него, че е кофти, или има друг още по-нов?


Няма друг нов топ. Аз ко купих, но още не съм го ползвала и не мога да дам мнение.

# 230
  • Мнения: 1 306

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 17:55 от ~Di~

# 231
  • Мнения: 2 232
Аз отдавна търсех точно този с гел ефект, но никъде го няма и по случайност го видях в Beautyzone. Иначе в Лили съм виждала един в черна опаковка extreme shine.
Аз сега се запасих с 2 на голдън с гел ефект, че съм доволна. И този на Есенс. Ако кажете къде го има ще е супер да знам къде да го търся като ми свърши Blush

# 232
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
Както казва бай Ганьо, отде го вземате?  Laughingнамерих го в ибей, ама ако има по-пряк път...
Оттам, оттам Grinning


От Vintage Collection на PP нищо няма да взема, нямам дори колебания. Пазаруват ми се лакове, но с тия перли и седефи - хром ли се нарича ?! - страшен тренд, няма що.
Разочарована съм от тази колекция на Picture Polish и аз. То и от предходните не бях особено щастлива, но все по 1-2 лака се намираха интересни. Сега според мен са се съсредоточили в линията си за гел лакове и са зарязали създаването на нови и интересни цветове и текстури. Не знам кой ще ги купува тези бабешки лакове, винаги съм си мислела, че марката уж е насочена към по-млада и динамична аудитория.

Дори OPI в последната си Токио колекция са извадили 2-3 интересни лака, дето все си мислех, че няма вече с какво да ме изненадат приятно. А любимите ми пикчъри нещо...  Sad

По повод питането за лак PUPA: моето мнение е, че за тия пари по-добре OPI. И като качество, и като количество, и като избор на цветове.
Съгласна, но е добре да си спомним, че ния тия перли сме ги носили и 80-тте и 90-тте и затова са ни "бабешки", а младата и динамичн аудитория, която сега ще си ги купи не е била родена или не се е лакирала още, та за тях липсва тази конотация Wink Т.е. проблемът е в нас, не в лаковете!

И аз имам Пупа,  не са лоши, но за тия пари и ОПИ и А Ингланд и PP и СС.

Какво си хареса от ОПИ Токио, прекрасна?

И весел празник на всички китки!

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 13 376
Lemy,  не е циклама обаче...

# 234
  • Мнения: X
Честит празник!

От мен един не много успешен опит на дъга. Лакът в ръката ми е kbshimmer salt water, но успях да го нанеса само на палеца, защото бях лакирана, когато пристигна.

# 235
  • Мнения: 5 242
Супер е 🌈.
Честит празник и от мен!

# 236
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/Bwi_uWjD7ah/?utm_source=ig_share_she … hid=1oa63t04nv8gc Наживо е по-студен тон, прилича на малинов цвят.

# 237
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Аз още съм във „вамп” настроение:

# 238
  • Мнения: 1 847
Аз още съм във „вамп” настроение:


Кой е лака?Blush

# 239
  • Мнения: 5 105
Аз fashionably late благодаря за темата Purple Heart

Общи условия

Активация на акаунт