Лакове за нокти - 128

  • 44 705
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 171
И аз предпочитам да са ми по-къси ноктетата. Blush
От мен един GR WOW 75

# 271
  • Мнения: 5 478
Предпочитате, защото имате нормална плочка Grinning Ако ме видите мен с нокти до дъно, няма да предположите, че е моята ръка Joy

# 272
  • INFJ
  • Мнения: 9 342
Аз пък най-харесвам добре оформен, къс маникюр. И за мен самата е супер, нито мога да понасям когато ноктите ми пораснат, нито мога да работя с дълги нокти, пречат ми Simple Smile

# 273
  • Мнения: 2 239
И моите нокти напоследък са изтощени.. и сега са къси от 2-3 седмици. Иначе много искам дълги нокти, но в същото време като са прекалено дълги почва да ме боли плочката Hushed
Сега определено ми допадат къси и ще ги държа така известно време Blush

# 274
  • Мнения: 5 108
Моите бяха до преди десетина дни бяха много дълги като за мен и много здрави. Обаче такива нокти много хубаво се чупят в основата и точно така стана. Много ме хвана яд, защото исках да им сложа някакви големи ваденки, дето все ги отлагам да не ги хабя на къси нокти...
Така става, да бе нокти навреме направило, не би дълги нокти похабило Joy
Все пак за нокти няма да страдам, растат...

# 275
  • Мнения: 1 420
Дълги нокти не търпя от последните две - три години. А преди ми бяха ужасяващо дълги Stuck Out Tongue От вчера нещо семпло и естествено до живец изпилено Stuck Out Tongue

# 276
  • Мнения: 20 157
Моите нокти не са добре, иначе ехее, веднага бих ги отпуснала.

# 277
# 278
# 279
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Вижте какво са ни приготвили A-England! Красавецът Тристам имал рожден ден! 🐱 💐 Жалко, че двата лака, които искам, отдавна са изчерпани.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 13:51 от Blue Turquoise

# 280
  • русе
  • Мнения: 414
Някой ползвал ли е от тези лакове?Взех го днес ще дам отзиви скоро иначе цвета е супер

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 23:06 от HopeMichaelson

# 281
  • Мнения: 5 108
На снимката цветовете са странни, някак по-синкав излиза лака, а реално е ментово зелен.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Milena_318

Essence Shine Last & Go №35

# 283
  • Мнения: 13 082
Някой ползвал ли е от тези лакове?Взех го днес ще дам отзиви скоро иначе цвета е супер

Кои лакове?

# 284
  • русе
  • Мнения: 414
Някой ползвал ли е от тези лакове?Взех го днес ще дам отзиви скоро иначе цвета е супер

Кои лакове?

Пропуснала съм да кача снимката-редактирах Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт