Лакове за нокти - 128

  • 44 617
  • 754
  •   1
Отговори
# 300
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317

# 301
  • Мнения: 1 420
Благослове Великден, момичета ♥ Освен този светъл празник, днес празнуваме със съпруга ми една година брак Stuck Out Tongue Та се спретнах така Stuck Out Tongue

# 302
  • Мнения: 1 847
Честит празник момичета,показвайте все такива хубави маникюри,носят страхотно настроение!!!

# 303
# 304
  • Мнения: 2 232
Христос Воскресе! Да сте много здрави!
От мен Gabrini 310 Simple Smile четката не е особено удобна за мен и си нацапах кожичките докато и схвана цаката Wink

# 305
  • София
  • Мнения: 1 156
Честито Възкресение христово, момичета!!! Пожелавам на всички много здраве!!!

# 306
  • София
  • Мнения: 22 526
Честито Възкресение Христово!

Rimel 60 secondsSuper Shine 873 и 203. За първи път днес ползвах новия топ на Essence Extreme Shine. Съхне много бавно. Капки сложих, пак същото. Дясната ръка се наложи да я прелакирам.... Малко се изнервих....





Зеленият лакочистител на Лили е ужасен. Много трудно се изчиства от кожата. И на снимките си личи...

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 20:53 от Amiamo

# 307
  • Мнения: 1 048
Скрит текст:

Христос Воскресе!
Днес се лакирах с този лак. Не знам дали е от него или от новата база на Есенс, но лака се нанесе ужасно неравномерно и на черти. И двете ползвам за първи път.
Успях да поправя положението със синята симфония на A-England.

# 308
  • Мнения: 5 105
Тази Калина я получих при една промоция на SNB като подарък към поръчката и я избрах колкото да не е без хич... Ами срам ме е че съм я подценявала, много ми харесва, за втори път я слагам. Нанася се лесно, и един пласт би бил достатъчен, цветът е красив, свежо недоматено червено Heart

Маникюрът е наклепан набързо, не съм чистила кожички по безкрайно сухите ми ръце, но празнично между печката, мивката и децата - толкоЗ Joy
Също за сега похвалвам UV топ лака на SNB. За трети път го слагам, съхне ми бързо на обикновена дневна светлина, има добър блясък, не се отдръпва, не се напуква. Маникюрът с Джесика Прима дона издържа 3 дни, а обикновено джесиките ми се развалят в същия ден. Продължавам да го тествам.

# 309
  • Мнения: 9 564
purpletka, страхотен маникюр! Heart Eyes
Бях си приготвила същите ваденки и лак за днес  Joy

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 09:30 от 🎀 Осмичка 🎀

# 310
  • Мнения: 5 105
Осмичка, Kissing Heart Давай с ваденките, да те налазят и теб калинките Heart Eyes
Аз ги купих преди повече от година, най-после им дойде реда Joy

# 311
  • София
  • Мнения: 1 864
Христос воскресе! Светли празници, момичета! Имам един въпрос: топ лакът - бързо съхнещият на GR - винаги ли така отдръпва маникюра откъм кожичките? Много е грозно, а съм си взела две шишенца, и ако все така  се случва, ще ги хвърля на боклука. Има ли някаква хитрина да го излъжа и да не се отдръпва или това е causa perduta?

# 312
  • Мнения: 2 232
С Golden rose Prodigy Gel е същата работа. Отдръпва се отвсякъде Grinning особено като остарее и се сгъсти малко, не става за ползване. А в началото много го харесвах.
Сега пробвам на Есенс гел топа и засега съм доволна. Няма го това отдръпване по крайчетата.
Като го свърша съм си купила и UV Powergel на Trend it up и него да изпробвам Grinning

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381


Тези дни и аз ще купувам топ лак, направо не знам какъв да взема

# 314
  • София
  • Мнения: 1 156
Христос воскресе! Светли празници, момичета! Имам един въпрос: топ лакът - бързо съхнещият на GR - винаги ли така отдръпва маникюра откъм кожичките? Много е грозно, а съм си взела две шишенца, и ако все така  се случва, ще ги хвърля на боклука. Има ли някаква хитрина да го излъжа и да не се отдръпва или това е causa perduta?
Този топ го ползвам от близо три години и нямам никакъв проблем с него. Минавам първо връхчетата и след това щедър слой отгоре като даже малко хващам и по кожичките.

Общи условия

Активация на акаунт