Лакове за нокти - 128

  • 44 723
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 15 313
Едините ми точкатори си ги бях взела от Елитис, там където стоят топовете, задравителите, декорации, и т.н., а другите от Джъмбо, бяха при декорациите за нокти.

# 406
  • Мнения: 819
Аз съм си взимала инструменти за точки от Джъмбо и от квартален китайски магазин. Предполагам и че в някои магазини за 1 лев също ще има Simple Smile

# 407
# 408
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
В ДМ също има инструмент за точки Simple Smile

# 409
  • Мнения: 13 082
И по големите китайски магазини.

Габрини Брилянт има в Елитис. ✌🏻

# 410
  • Мнения: 1 880
В Jumbo има всичко.Grinning

# 411
  • Мнения: 13 929
И в Лили има вече такива инструменти.

# 412
  • Мнения: 4 403
Много интересен цвят - хем розовее, хел оранжавее, но не е неон
Моооля, коя марка и номер е? Издирвам такова ярко коралово

А аз днес си направих първия ми маникюр с ваденки. Не съм "уау", но..за пръв път и на къси нокти, май става..Пък и е ново умение, хахаха Grinning

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 22:41 от Luchia^^^

# 413
  • Мнения: 2 239
Мммм много добре стои това синьо Heart Свеки ми донесе подобно от Турция ама не ми вдъхваше доверие как ще стои.. ама сега като го виждам на нокти изглежда супер, ще взема да се намажа тези дни Simple Smile

# 414
  • Мнения: 4 403
bl00dflowerz,
Благодаря ти Simple Smile
Много обичам тъмно синьо. А и в момента ми отива и на униформата, и на студеното време Grinning
Този точно лак е на trend it up. Лично аз не го препоръчвам - много бързо ми пада (а други, пак дрогерийни, ми държат по седмица), но заради цвета..

# 415
  • Мнения: 1 420
Много интересен цвят - хем розовее, хел оранжавее, но не е неон
Моооля, коя марка и номер е? Издирвам такова ярко коралово

А аз днес си направих първия ми маникюр с ваденки. Не съм "уау", но..за пръв път и на къси нокти, май става..Пък и е ново умение, хахаха Grinning


Лакът е на Голън Роуз от серията Рич Колор № 50. Плътно покри на три слоя, но аз слагах по - тънки. Два по - дебели ще е ОК.

# 416
  • Мнения: X

С какво си чистите кожичките след лакиране? На мен ми е изкючително трудно с лакочитител да ги изчистя напълно.
Розовият лак е Essie Lovie Dovie.

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Добър вечер,ползвали ли сте лакове на H&M  и как са издържливи ли са ???.Blush
не особено издръжливи на моите нокти. Имам 3-4 за цвят.
Макс 3 дена и почва да се лющи при мен,имам едно много готино розово.

# 418
  • Мнения: 20 161
Adisun, много сладурско.

# 419
  • Мнения: 5 478
От няколко седмици съм на едноцветна вълна. Без брокати, без ваденки, нищичко... Не знам защо така стана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт