Лакове за нокти - 128

  • 44 722
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Вчера си купих най-красивия цвят за последните месеци и ето ме пак (да сменям лак на 1 ден не ми е в стила,но не удържах). Влюбена съм


Снимките не показват тази красота

# 511
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/Bxtuo8ajp9z/?igshid=1s70ixv4blhyo
Този лак нямам идея кой е и от кога е дори...

# 512
  • Мнения: 5 108
Папурче, кажи после как е трайността. Свекърва ми ми подари един такъв, но бял с ефект, и за мае съжаление мнооого тегаво се нанася, на три пласта дори трудно става и се разваля на втория ден. А като ми го донесе толкова се зарадвах...

# 513
  • Мнения: 1 881
Има ли доволни от този топ лак???

# 514
  • Мнения: 2 230
Ужасен, с часове не изсъхва.
Но пък аз много се разглезих покрай бързосъхнещите, слагам по 4 щедри слоя и очаквам след 10мин да са бетон Smile

# 515
  • Мнения: 1 881
А друг топ лак който да е бетон няма ли????😍😍😍😍

# 516
  • Мнения: 2 230
На ГР ми върши добра работа, предвид че е 3лв и го подменям през 3-4 месеца.
Преди си играех да купувам Есита, да поръчвам от чужбина, но нямасмисъл, този върши същата работа.

# 517
  • Мнения: 819
https://www.instagram.com/p/BxuplbWhY4u/?igshid=1dluq1t8kjdf7
Днес се лакирах набързо с това и разбира се се омазах по кожляците, но да не изпадаме в подробности Joy. Лакът е Essence - City of stars, като отгоре мацнах и един слой от син брокат на Перфект, но номерчето се е изтрило.

# 518
  • София
  • Мнения: 1 420
Страхотни неща показвате момичета. Днес заведох 3-те деца на Витоша, но ги върнах всичките Grinning
Ето какво успях да сътворя докато карах.

# 519
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Аман от розово, но нямах време и покрих предишния с този, утре ще го сменя!

# 520
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Милена, за пореден път се чудя - как успяваш да се лакираш в колата? Аз с моите леви ръце първо ще се омажа до уши, а после и цялата кола ще омажа Joy

# 521
  • Мнения: 1 976
Скрит текст:
Аман от розово, но нямах време и покрих предишния с този, утре ще го сменя!
Оо каква красота, как ти е хрумнало - като онези оптични илюзии, че картината се движи!  Heartpulse

Лита, любим, любим Катрис! Heart Eyes

# 522
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Милена, за пореден път се чудя - как успяваш да се лакираш в колата? Аз с моите леви ръце първо ще се омажа до уши, а после и цялата кола ще омажа Joy
Абсолютно същото ми е непонятно и на мен Grinning
Да не говорим, че ще удуша с голи ръце всеки, който си позволи да внесе в моята кола лак за нокти! Grinning Grinning

Оо каква красота, как ти е хрумнало - като онези оптични илюзии, че картината се движи!  Heartpulse
Нали остарях наскоро, та очевидно съвсем съм се вдетинила на дърти години и си играя с новия ми телефон Roll Eyes

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 07:15 от Agent Provocateur

# 523
  • Мнения: 1 976
Нали остарях наскоро, та очевидно съвсем съм се вдетинила на дърти години и си играя с новия ми телефон Roll Eyes
Честита да си! Flowers Bouquet  И все такива детинщини да те спохождат!

# 524
  • Мнения: 1 048


Използвани лакове:
A-england Anne Boleyn,  A midsummer night's dream и  Crown of thistles.

Общи условия

Активация на акаунт