Лакове за нокти - 128

  • 44 700
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 478
Аууу Heart Как постигна това съвършено омбре?

Агентче, да си здрава! 💕

# 526
  • Мнения: 1 048
Правих около два часа с гъбичка. Пропуснах да отбележа, че използвах силиконовият гел за маникюр на essence за предпазване на кожичките. Останах много доволна от него.

# 527
  • Мнения: 15 311
Диди, може ли да покажеш този силиконов гел за предпазване. Или поне как се изписва, за да го потърся.

Много хубав маникюр между другото. Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 5 108
Агентче Heart Рогатите не остаряваме! Отлежаваме и генерираме още прекрасност, защото сме изключително скромни! И аз скоро добавих единичка, но малката вади зъбки тогава и се покрих Joy
Диди, ще го кажа кратко и ясно - к-р-а-с-о-т-а!

# 529
  • Мнения: 1 048
Благодаря ви! Blush
Поръчах го от Pink Panda: Easy To Polish Manicure Helper - Peel Off Polish Barrier

# 530
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Диди, великолепно! Благодаря за идеята, ще потърся този Есенс продукт.

# 531
  • Бостън
  • Мнения: 13 476

Използвани лакове:
A-england Anne Boleyn,  A midsummer night's dream и  Crown of thistles.

Браво! Красота!! И то в моя любима гама!!!

Благодаря ви, девойки бивши! Не знам, мило, дали генерираме прекрасност, но какъв инат да не се даваме на годините генерираме не е истина. Заринала съм се с мазила, а ММ ме свали от гребната машина онази вече към 11,30ч. Имам си план за тренировки, диети и разкрасителни процедури до края на годината, в този ред Grinning

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:01 от Agent Provocateur

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Вчера си купих най-красивия цвят за последните месеци и ето ме пак (да сменям лак на 1 ден не ми е в стила,но не удържах). Влюбена съм


Снимките не показват тази красота
Прекрасен цвят,много обичам такъв цвят.

# 533
  • Мнения: 5 108
Агентче, моите планове за възвръщане на спортната форма рязко се пренаписват от децата... Започвам да се отчайвам...
Диди, не го намирам туй нящо в пандата Sad

# 534
# 535
  • Мнения: 1 048
Да, в момента не е наличен.

# 536
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Лакът сте го виждали 100 пъти и ви е писнал вече, но точно тази моя китка  в тази и фаза на цъфтеж май не сте Simple Smile)))))


PS Отивам да завъртя една баница за колегите, че вчера туркинята донесе бюрек, преди 3 дни рускинята носи някаква друга вариация по темата и Агентката не може да остане по назад и да не спаси честта Българска. Само да не бях на диета, мамкаму!

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 18:44 от Agent Provocateur

# 537
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Скрит текст:
Лакът сте го виждали 100 пъти и ви е писнал вече, но точно тази моя китка  в тази и фаза на цъфтеж май не сте Simple Smile)))))


PS Отивам да завъртя една баница за колегите, че вчера туркинята донесе бюрек, преди 3 дни рускинята носи някаква друга вариация по темата и Агентката не може да остане по назад и да не спаси честта Българска. Само да не бях на диета, мамкаму!
Какъв топ лак използвате?  Хубав цвят, но и блясъкът е зашеметяващ!

# 538
  • София
  • Мнения: 1 171
И става син, и става и зелен, и блести, ама като заговори свраката в мен...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 539
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Какъв топ лак използвате?  Хубав цвят, но и блясъкът е зашеметяващ!
Имам 2 шепи топове, но днес беше ред на Perfect UV Top, черно шише, квадратно, последни издихания, доста сгъстен Simple Smile))
Купуван на пазара в Младост 4 и обичан в тази тема!


Общи условия

Активация на акаунт