Лакове за нокти - 128

  • 44 685
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 20 144
PPS, бих ти препоръчала топа на Месауда, но не е от бюджетните.

# 631
  • Мнения: 155
Благодаря, Lemy. В момента особено съм в бюджетен режим, но ще го имам предвид Simple Smile Винаги е полезно да се знае кои са добрите продукти.

# 632
  • Мнения: 1 863
Момичета получих вдъхновение имате ли неонови лакове ,давайте от тях на мода са HugHeart Eyes

# 633
  • Мнения: 4 397
Лееле, колко е готино! Много обичам, даже обожавам неони! А този е така съчетан, че изглежда много приемливо и умерено.
Май само на China Glaze съм виждала толкова красиви и наситени.
BTW,  тях с превозвач ли си ги купувате? Моля, ако някоя се кани да поръчва, да ми пише

# 634
  • Мнения: 819
До колкото знам имат магазин в София на Дедеагач.

# 635
  • русе
  • Мнения: 1 316
Започнах да се мажа с калциев гел,наистина ноктите стават твърди и не се белят😊

# 636
  • Мнения: 1 381
Преди време бях писала, че и аз нямам късмет с ТОП лаковете. От месец използвам този на Eveline X-Treme Gel Effect. Доста е редичък, като олио и първия път бях скиптично настроена, но в интерес на истината никак не е лош. Придава страхотен блясък и съм доволна. Simple Smile

# 637
  • Мнения: 13 082
Браво! Един доволен да има от този топ. Преди време масове се оплаквахме от него, може би са му оправили формулата. При мен, а помня че и при други правеше балончета.

# 638
  • Мнения: 1 381
Браво! Един доволен да има от този топ. Преди време масове се оплаквахме от него, може би са му оправили формулата. При мен, а помня че и при други правеше балончета.
Това е първия топ от който нямам нито едно балонче или цепене на лака Grinning Отново стигам до извода, че плочката на всяка от нас е изключително индивидуална.  П.С Последните ми 5, 6 публикации са с този топ. Relaxed

# 639
  • Мнения: 4 397
Започнах да се мажа с калциев гел,наистина ноктите стават твърди и не се белят😊

Какъв калциев гел ползваш?
По-рано имах един на Импала, калциев заздравител май се водеше, полу-прозрачно син, но вече не намирам никъде такъв. дори по цвят.

Благодаря, BlackOpium19, ако имам път към София и на близо, ще го посетя

# 640
  • Мнения: 155
А, да, знаех си, че пропускам нещо като споменах The Shield - изключително лесно прави балончета при мен :/ И то още от шишето, като развинтиш и завинтиш капачката няколко пъти... може и да е защото се сгъстява, но с лаковете им не е така. И съхне сравнително бавно. Но пък има друго интересно свойство - ако остане малка неравност при нанасянето (консистенцията му е малко особена за мен), обикновено до ден-два някакси се самоизглажда.

Знам, че Perfect имат калциев гел. Една приятелка ползваше, но не знам дали е доволна.

# 641
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Когато съм с един лак повече от 2-3 дни аз лично си подновявам топа отгоре му, защото и най-качественият и твърд топ при мен се матира донякъде. В момента свалям корала, който обра одобрението ви (толкова харесван лак на моите ръце от вас не съм имала, направо зяпнах, а дори не го харесвам!) - поне 2 пъти му добавих по още един слой лак (рядък е) и топ отгоре и го свалям в безупречен вид, но ми писна вече.

# 642
  • Мнения: 1 048
Момичета, поръчавали ли сте си лакове през Доставка Англия?

Скрит текст:


# 643
  • Мнения: 4 397
На мен калциев гел ми спаси ноктите след (единственото ми слагане на) гел на ноктите. Едно време беше мода за абитуриентските Grinning
Та, това прозрачно синьо го имаше на Флормар и на Импала. От години обаче не съм намирала заздравител, който да е син в шишенцето.
* Идея нямам защо, но заздравители, които са бледи телесни като цвят, при мен водят до обратен ефект - ноктите ми се белят в пъти повече с тях, отколкото без тях. Затова и толкова пъти споменавам цвета Grinning

# 644
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Днес ходих до Елитис, добре напазарувах Joy
Скрит текст:
Видях, че на Перфект бяха останали само няколко лака, те си имаха отделен щанд само с техни лакове, но явно е премахнат. Чудя се вече какво става с тях?

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 19:30 от Elunaria

Общи условия

Активация на акаунт