Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 412
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Честит имен ден на хората с имена на цветя. Честито да е и моето цвете в къщи.
Днес празнуваме и РД. 13 години откак сме семейство.

# 1 186
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 681
Честита годишнина, Титина. Да сте здрави, щастливи и да се обичате!

# 1 187
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
Честито Титина! Още дълги години заедно!

Мари, и аз днес се чувствах като тийн, но с ММ Joy

Разглобена съм от добре прекаран ден! Grinning

# 1 188
  • Мнения: 6 282
Честити да са именниците!Много здрави, щастливи и усмихнати!
Тититна,честит ви рожден ден и на вас!Още много по 12 да празнувате в любов и разбирателство!
Мързелувам аз два дни,да не ме мисли Алича 🤗!Само кръста дето ме стегна,но май е от почиване 😆.И още доста почивни дни се очертават при мен,чак не мога да повярвам.Ама дали тогава ще измия и останалите прозорци,следва да разберем Grinning .

# 1 189
  • Мнения: 11 664
Титина, честита годишнина!

Много цветя днес, много нещо. Прибрахме се и съм се опнала на дивана. Няма да ям поне до вторник 😂
Моето "цвете" не хареса гривната. Пусти тийнки. Казах й да си я прибере, някой ден може да си промени мнението 😆

# 1 190
  • София
  • Мнения: 3 705
Честит празник на всички цветя! Живи и здрави и много красиви като цветята! Весел празник! Flowers Rose
 Ние ходихме до Драгалевска манастир за върбичка и се разходихме.
Вчера и аз бях на очен лекар и ми махнаха астигматизъм на едното око. Докога ще ми се променят очите не знам? newsm78

# 1 191
  • Мнения: 39 299
Титина, честит да е Калин! Честити да сте и вие! Още много годишнини, и всичките да са щастливи!

# 1 192
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Титина, честит да е Калин! И честита годишнина!

Мериан, как така ти махнаха астигматизъм?

Удивлявам се каква разлика има при мен с/без очила, а не съм с голям диоптър.

Разходих се днес с приятелка, напазарувах малко козметика, доволна.

# 1 193
  • Мнения: 350
Здравейте, дами!
Ще започна с извинение, че пиша така темата, но се обръщам с молба към Вас!
Преди доста време случайно попаднах на Вашата тема и тогава имаше една публикация с линк за лекарство за стави от чужбина, май от Америка. Потребителят казваше, че го купува за бабите, когато се прибира вкъщи и бабите казвали, че само то им помагало. Сега имам нужда от такова лекарство и възможност да ми го закупят от Америка, но не мога да намеря линка. Прегледах темите 154, 155, но не го открих. Моля, ако някой си спомня и е съхранил линка да ми го изпрати на лични съобщения.
Още веднъж моля за извинение и Ви пожелавам приятна вечер!
Благодаря!  

# 1 194
  • София
  • Мнения: 3 705


Мериан, как така ти махнаха астигматизъм?

Удивлявам се каква разлика има при мен с/без очила, а не съм с голям диоптър.


Лошо се изразих-при прегледа установиха, че вече нямам астигматизъм на едното око. И сега очилата ще бъдат без астигматизъм на това око, т.е. махнаха го.

# 1 195
  • София
  • Мнения: 5 953
Честит имен ден на всички, които са именици днес! Да са здрави! Малките да пораснат големи, големите да младеят и хубавеят!  bouquet
Честита годишнина на Титина! Много семейно щастие!

# 1 196
  • Мнения: 12 976
Честит празник на всички именици, носете си със здраве хубавите имена!
Аз днес на връх празника получих муза и измих ця-ла-та къща! Прозорци, тераси, всичко, опасявах се да не ми мине ентусиазма и като почнах, та се забравих. Но до 14 часа бях готова и успях и за черква и върбичка да си взема, и разходка да направим с децата. Много съм доволна, че успях преди Великден да си свърша това така омразно задължение- прозорците.

# 1 197
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
Жаки, ти си чисто лудичка! GrinningHug

# 1 198
  • Мнения: 1 680
Жаки, ти си чисто лудичка! GrinningHug

Минавам да се подпиша под това, да ви кажа честита Цветница, да пожелая с хубаво да се споменава името на празнуващите имен ден днес, здраве на всички, а аз се потапям отново в блатото, дето съм затънала 😁

Тит, здраве и щастие на цялото семейство, да се имате и празнувате още много по много 🤗😘

# 1 199
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Честити да са всички празнуващи днес! bouquet
Покрай нас няма цветя, дървета, храсти и малко го подминаваме тоя празник!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт