Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 341
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 39 041
Ленд, козунак с едно втасване на Лабрекс. Препоръчвам!

# 1 231
  • Мнения: 1 659
Много малко се писали....
Или месите козунаци, или миете прозорци!
Добро утро!


Аха...или домашните се мъчат да ме докарат до състояние да мечтая да меся козунаци или мия прозорци, вместо текущите ми дейности Imp

Добро ви утро!

# 1 232
  • София
  • Мнения: 18 635
Добро утро,дъжд се лее тук.

# 1 233
  • Бургас
  • Мнения: 7 203
Само яйца ще боядисваме. Нито курабии, нито козунаци ще правя. Ще купим един, колкото да не е без хич

# 1 234
  • Бургас
  • Мнения: 6 399
Добро утро!

Точно сутринта ми се дояде козунак и чакам сега хлебопекарната да омеси тестото. Майка пък се обади в 7.30 да каже, че ни правела курабии. Като видя, че звънят рано и се стряскам да не е станало нещо, а тя сакън да не се объркам рано рано да заправя аз, понеже споменах тези дни, че имам желание да пробвам.

Вчера с Марто не ни било ден: първо падна той и ожули нос, над устата, после пък аз, тичайки с него, като се спънах, наляво, надясно, аха да паднем на кълбо, и днес куцук куцук.

Хубав ден на всички ви!

# 1 235
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Ех, Селесте, бързо да минава Hug

Нищо няма да меся, вече хапнах веднъж козунак и май не ми се полага повече.

Мн странно виждам с новите стъкла, а са хубави, японски. На тъмно се получават едни сини отблясъци като мечове на джедаи Joy Ако успея днес ще мина да питам нормално ли е.

Вчера гинеколога леко ме обърка и притесни, но каквото - такова!

# 1 236
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Здравейте момичета! И момче!
Поизпуснах ви,ама нямам много свободно време.
Чета ви,когато мога,каквото мога.

Мари,Фонс,само хубави резултати ви пожелавам!
Фонсе,преди години и аз имах едни очила,които стъкла бяха с такива синьо-лилави отблясъци,някакво покритие беше,против надраскване,доколкото помня.
Трябва и аз да си правя нови очила,но пусто,така и не си харесвам рамки.....Нищо не ми отива.

Честита рожденичка на Веси! Здрава и щастлива да е!

Честито на именниците, които бяха тези дни!

Я,да ви питам,макар,че е много относително,но....може ли на почти 40 години да започнат признаци на критическата?

Яйца ще боядисам,за козунаци - незнам. Месила съм,по една моя си рецепта,която имам,бърза и лесна е.Стават много хубави. Ако имам време,може да се пробвам пак.
Чакам да минат тези три дена и да почиваме до 1. На 2ри пак на тръстиката за малко. Обаче,много ни изпързаляха на работа. Уж отработихме 30 април,а вчера ни пуснаха отпуска за същия ден.....гадняри!

# 1 237
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Карзче, за съжаление може Confused
Ако искаш пиши ми на лични Hug

От компютърната защита са сините отблясъци на моите очила.

# 1 238
  • Бургас
  • Мнения: 6 399
Fonce, странно е, че виждаш тези отблясъци. В нас сме с блу филтър стъкла, и ги виждаме един на друг или при свалени очила, а твоите щом са и японски /блу контрол/, които са най_доброто към момента, не би трябвало така явно да ти се набиват на очи.

На външен вид имам готови козунаци, на вътрешен не е ясно още.

Карз, здрасти! Смени ли позицията вече?

# 1 239
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Здравейте и от мен Simple Smile
Ходихме сутринта семейно да ни взимат кръв. Голям цирк бяхме. Стиснете по едни палци за добри резултати при всички ни.
Днес ни чакат разни плащания и административни задачки. Довечера ще попием с приятелки, а мъжа ми ще води децата на кино. Нещо много бързо почна да се източва ваканцията. Не ми се прибира обратно...

# 1 240
  • Мнения: 14 242
Мони, стискам!

Моите очила без малко да ме изкарат далтонистка 😂 Нали за медицинското за книжка ти дават да гледаш едни шарени кръгчета, дето има числа  в тях, пак шарени. Гледам, мигам, не виждам числата. ЛЛ се опулва, аз се опулвам... Махам очилата и воала- не съм далтонистка 😂 Много смотани ми ги направиха, с корекция на астигматизма, а аз нося лещи без. Не виждам добре с очилата и има зелени отблясъци 😁 Рядко ги нося извън дома, защото се блъскам и спъвам в неща.

# 1 241
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Фонсе,когато имам време ще ти пиша,че сега ще бягам на работа.Благодаря ти!

Селесте,не още,но обучението ми мина успешно. Имат готов кадър вече.

# 1 242
  • Мнения: 39 041
Мони, всичките ми 4 палеца днес са за вашето семейство!

# 1 243
  • Мнения: 10 982
Пък аз съм решила какъв козунак ще си купя и откъде Simple Smile

Селесте, бързо оздравяване на двама ви с адашчето.

Мони, стискам!

# 1 244
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Мони, стиснати палци.

Мога да си отдъхна, излязоха ми кръвните резултати - нямам диабет. Вече си мисля, че всичко е с цел да източват застраховките  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт