Пазаруване от H&M (30) ➤ Април 2019

  • 45 532
  • 967
  •   1
Отговори
# 45
  • rousse
  • Мнения: 19
Здравейте,в очакване на код за БД

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 14:54 от bebinson

# 46
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
0000009986

# 47
  • Мнения: 444
Ей.....удържаха ми 4,90лв. за връщане на едни детски уголемени обувки.Криво ми стана,защото ги бях поръчала на детето за РД и ѝ дойдоха големи.Тъпка салфетки да може да ги запълни отпред,защото ги хареса много,но пак не станаха за носене и ги върнах.Детето се разплака и цял ден обикалях да намеря долу-горе същите обувки.Намерих,даже по-хубави,но ми стана криво за причинените неприятниятности и приключвам с тия играчи на дребно....Ще дебна за кодове,ще дебна за БД,ще правя излишни регистрации за да ползвам поне БД....айде,нЕма нужда....не си струва нервите....

# 48
  • Мнения: 47 973
О милото
Стана ми мъчно

# 49
  • Мнения: 5 384
И аз изтрезнях и разбрах, че почти не си струва, поне до гол.степен не си заслужава. От 3 седм. не съм поръчвала, имам няколко блузи и сутиен с етикети, които май няма да се носят и не се наканвам да върна. Причината е , че всяко нещо е поръчвано от различен акаунт.
Днес се натъкнах на много добре зареден магазин за чанти. В него продавачът слагаше етикети Акция 10 лв., а когато се загледах по ненамалените чанти, ми каза, че каквото си избера - ще ми направи отстъпка.  Това в центъра на града ми. Е, ми, хората се морят да си спасят бизнеса и да продадат стоката....

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз съм доволна от обувките им, имам доста - сандали, боти, ботуши, гуменки, всички са ок.
Аз чакам бански тия дни. Мерих в реала, та не очаквам изненади, но ще видим като дойдат.
Време е и за код, необвързан със сума или все едни и същи стари артикули, на които се нагледахме вече.Rolling Eyes

# 51
# 52
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Имате ли мнение за тези сандалки. Имам едни черно чантЕ, много ще си ходят...

Имам ги, и оранжевите, надявах се да са коралови, но не.. Оранжеви са хаххаха

# 53
  • Мнения: 68 629
Пуснали са ми ботите...хм...

# 54
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
И аз се ядосах на НМ  Tired
Получих преди дни имейл, че променят политиката и вече няма да има безплатна доставка, а ще е обвързана със сума и също други промени се очаквали, но тепърва ще ни информират.
Определено няма да правя гимнастики за безплатна доставка и търсене на работещ код. Така и така някой неща идвам по-скъпо от други хубави магазини. Ще ги видя какви ще ги сътворят ...  
Става дума за Германия

# 55
  • ново
  • Мнения: 5 957
Пуснах две такива блузки за мен и щерката. Сега гледам, че вече е изчерпана. Дано ми ги изпратят.
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0547867001.html

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 22:00 от Г&В

# 56
  • Мнения: 9 124
Снежи, то и тук така ще стане, а и май вече е станало. Само дето не са ни уведомили, като в Германия. Виж откога не пускат код за БД. Ако има то е за над 50 лв , откога си стои.
Пиши за полата, като я получиш как е.

# 57
  • Мнения: 1 379
Пуснах две такива блузки за мен и щерката. Сега гледам, че вече е изчерпана. Дано ми ги изпратят.
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0547867001.html
А тази блуза дали си отговаря, нещо не намирам размери в чуждите сайтове.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 714
И мен ме губят напоследък като клиент, не съм доволна от парцалите им, отстъпките са мижави, пък и доставка трябва да плащам! Твърдо ТЦ!

# 59
  • Мнения: 173
И мен!! Цяла вечер се мъча да пусна поръчка и не става и не става. От неделя им звъня да им кажа за проблема. Веднъж бил оправен, в следващия разговор - ще го оправим . Кога се питам аз. Скъсах си нервите и това е. При финализирането ми изписва, че формулярът не може да бъде приложен, моля коригирайте информацията. Какво искат от мен? Всичко е наред и не пускам поръчка за първи път ..ох много тъпо. На вас излизал ли ви е такъв надпис накрая?

Общи условия

Активация на акаунт