Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 537
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: X
Скрит текст:
Такива лозунги ме докарват до лудост.

Мен също. Използването на една трагедия за промотирането на друга е отвратително. Сякаш само е чакала нещо такова да се случи, за да може ни в клин, ни в ръкав да се изкаже.

+1!
Сега чакам да се появят и тия, дето ще се възмущават колко милиони ще се дадат за възстановаването на Нотр Дам, вместо да ги дадат на гладните дечица и бездомните кученца .

Вече имаше възмутили се, точно за гладните деца ставаше дума, ама не запомних къде го прочетох.

# 1 651
  • Мнения: X
Те четат, но си имат и подсказвачи. Отделно си имат някакви групи, където обсъждат.

Представям си типичен разговор в тези групи: Smile

Б1: "Направих си унииикаален тост с яйца и авокадо...Уникаленнн еее" /снимка на сандвича/ "Довечера ще впечатля милото с кулинарните ми способности... като му забъркам миш-маш...

Б2: "Сладкишиии, ако знаете какви фибички и розови прасенца /декорация за хола/ са пуснали в Джъмбоо"

Б3: "Мадами, пристигна ми пратката от SheIn, у-никал-ни неща са ми пратили този път. При следващото ми посещение в любимата ми чалготека "Хопа-Тропа" - ще направя истински фурор!"

Б4: "Дриймъри, да ви се оплача, някакви хейтъри са ми налазили видеата, но аз им пожелах да са по-щастливи и ги сразиххх"





ХАХАХАХАХХА Е, не! Падам! С две мозъчни клетки толкова.

# 1 652
  • Мнения: X
Вярвам, че Пепето е изпаднала в криза на личността, когато Иванчето и ВалериЕ се появиха в Мастършеф, а тя - не и е решила да удари с невероятен миш-маш аудиторията си и да срази двете кулинарни гурута, но уви, нямА късмет.

# 1 653
  • Мнения: 3 609
https://www.facebook.com/BulgariaONAIR/videos/1123352427837343/?t=78

Maзната физиономийка... Да и имам "амбициозността", която няколко пъти спомена.

# 1 654
  • Мнения: X
Колко е естествен Дарин Ангелов Blush

На Пепето са й направили лоша услуга, че са я сложили до него. Толкова ли не може да се усмихне нормално?

# 1 655
  • Мнения: 139
Пепето е известна с това,че е известна Joy Клана Кардашиан да гледа.. Щом Пепето е известна с това,че е родила,ми то половин Бг трябва да е известна. Толкова не обичам хората да се слагат в етикети от рода на вдъхновител,ама кой ти каза,че си,статистика ли направихте? За национален герои ли те обявиха,че разбра. Как всеки вече е някакъв ?

# 1 656
  • Мнения: 1 775
Вече всеки се стреми да събере последователи в инстаграм и пише безумни неща в био. Всеки се мисли за супер специален и интересен, а всъщност всички са еднакви и с едничка цел, да са харесвани и търсени от спонсори.

# 1 657
  • Мнения: 878
Пепето така се е вживяла в ролята на естествена и позитивна, че става за смях вече Joy Няма такава претенция, заученост и поза, като тези, които тя демонстрира (и в това видео и по принцип).

# 1 658
  • Мнения: 1 870
В тоя клип има продуктово позициониране, пак е излязла по "Триумф". Satisfied

По-изкуствен човек отдавна не съм виждала. От луната си личи, че си е заучила какво да каже и декламира като някаква зубрачка.

#КилМиНао

Отивам да си направя един бумеранг, за да се успокоя малко...Satisfied

# 1 659
  • Мнения: 5 903
Триумф станаха за смях. Преди години Катя от Ритон им рекламираше сутиените, а днес Антоанета. Трябваше да й дадат да рекламира потничета, а не сутиени.

# 1 660
  • София
  • Мнения: 3 853
А според мен с тази усмивка е най-добре да раздава флаери пред магазина на Триумф.

# 1 661
  • Мнения: 6 930
Пепа и тя се записала на танци. Да не остане по-назад от Ели. .

# 1 662
  • Мнения: 1 870
Не, не, това е покрай кампанията за повече бебета. Ще се състезава в благотворителен бал.

На мен ми стана смешно, защото беше публикувала стори как си взима специални танцувални обувки. Още basics не е схванала и вече специални обувки. Е, може и да ги видим скоро на спонсорирана снимка...това е друга бира.

За сравнение: преди години ходих три години н салса и всички си ги взимахме след първата-втората  година, когато започнеш да ходиш усилено по партита и спреш да приличаш на клатещо се пате.

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 17:00 от Yogurina

# 1 663
  • Мнения: 1 530
А според мен с тази усмивка е най-добре да раздава флаери пред магазина на Триумф.
Veka мнението ти е един път!

# 1 664
  • София
  • Мнения: 17 775

Представям си типичен разговор в тези групи: Smile

Б1: "Направих си унииикаален тост с яйца и авокадо...

Б2: "Сладкишиии, ако знаете какви фибички и розови прасенца /декорация за хола/ са пуснали в Джъмбоо"

Б3: "Мадами, пристигна ми пратката от SheIn, у-никал-ни неща
Б4: "Дриймъри, да ви се оплача, някакви хейтъри са ми налазили видеата, но аз им пожелах да са по-щастливи и ги сразиххх"
Хаххаахха Joy
Това е като "Банан 1, и ти ли си мислиш това, което и аз си мисля?"
"Да, Банан 2, че как иначе, нали си делим един мозък"

Общи условия

Активация на акаунт