Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 534
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 931
Мне, това е изненада от майка й за празника. 😉
Филий с лютеница 🥴🤔😳...хахахаха

# 2 161
  • Мнения: 47
Домашна лютеница, фешън хляб от "Фабрика дъга" - три филии с лютеница и сирене 5-6 лева.
Фабриката трябва да й извадят карта за намаление, всеки уикенд е там.

# 2 162
  • Мнения: 3 743
Айде честито нови family vloggers на хоризонта:



Да не са някои звезди, които не знам? Много гледания и абонати, а едва ит ден са в yt.

# 2 163
  • София
  • Мнения: 11 761
Разголог*зен ...ама есте,как няма да си покажеш г*за след като имаш такава възможност,че и видеото му не съм гледала,а плъзвайки тубата ми изкочи наг*зен.
Не го гледам уж,защото не му изтрайвам скороговорката,ама ей,на..каквото сам си причиниш,друг..нали.

 Даам, с Тана двамата бяха хвани едния удари другия, пуснаха видео в канала на Тана как обсъждат дрехите на другите ютубъри на Коачела...

Попова и друг път е споделяла че е пила хапчета за паник атаките. Хубаво са решили тук да живеят, Джош е някакъв ИТ, свободно ще изкарва по 3-4к минимум, няма наем, та ще си издържа Тонито

# 2 164
  • Мнения: 2 990
Айде честито нови family vloggers на хоризонта:



Да не са някои звезди, които не знам? Много гледания и абонати, а едва ит ден са в yt.

Това е семейството на сестрата на Християна от Айде БГ. На мен са ми симпатични

# 2 165
  • Мнения: 878
Пепа си е изкрънкала нови очила от Леонардо и пита в стори Филипчо “Ар ю джелЯс, ар ю джелЯс?” Joy голям проблем се оказва “ла-то” на английски..
Как пък не му дадоха и на момчето едни очила, значи.. горкинкия. Дано да се усетят от Леонардо, че ми е мъка.

# 2 166
  • Мнения: 1 870
Пепа си е изкрънкала нови очила от Леонардо и пита в стори Филипчо “Ар ю джелЯс, ар ю джелЯс?” Joy голям проблем се оказва “ла-то” на английски..
Как пък не му дадоха и на момчето едни очила, значи.. горкинкия. Дано да се усетят от Леонардо, че ми е мъка.

E, Пепа иначе е много против комерсиализацията на ютубър професията, която никак не разбираме. Че даже има и наглостта да обвинява другите т.нар.инфлуенсъри в меркантилност. Сигурно ги е взела тия очила и споменава с отвращение...Satisfied Много е нелепа, милата.

Филипчо, иначе, си преследва мечтите в България, но май нещо не успява. Най-много да извади келепир по един сандвич, като на премиерата на "Игра на Тронове".

P.S. Къде мога а видя последната му творба, която беше споделена тук преди няколко поста? На мен ми заприлича на детска рисунка на тричане на кучета, затова питам...Дайте насам да я видя по-отблизо и анализирам. Stuck Out Tongue

# 2 167
  • Мнения: 9 484
Арт профила на Фичо:

https://instagram.com/philipzdravei_art?utm_source=ig_profile_sh … hid=1boz9ui1f7ses

Много са й зле тези очила на Пепе, предните поне й отиваха.
Като й ги дават поне не я ли консултират или тя сама си избира?

# 2 168
  • Мнения: 1 870

Разгледах, благодаря! Simple Smile

Ми, какво да кажа?!

Котки на релсовата линия в кланицата?! Stuck Out Tongue Closed Eyes Доста шизо..или просто дотам му стигат силите на човечеца. Все пак за рисуването на прасе или крава се изискват умения на малко по-напреднал. Stuck Out Tongue

Късмет му пожелавам на момчето в преследването на мечтите. Не, че нещо, но шестгодишното ми съседче прави доста по-добри рисунки от него.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 20:13 от Yogurina

# 2 169
  • Мнения: 5 993
Не му разбирам изкуството на г-н Здравей, обаче сигурно геният е изпреварил времето си Grinning
Не мога да повярвам, че живеем във време, в което е модерно да налагаш собствената си тъпотия и баналност.

# 2 170
  • Мнения: 9 484
Само художник липсва 😃

# 2 171
  • Мнения: 1 695
Арюджелюс?

# 2 172
  • Мнения: X
Такива картинки за семейства има ли?
Гледам Зейнеб, и се чудих кога точно ще изпляска реклама и хоп чайчеее
https://www.youtube.com/watch?v=GB7wKO7dfxk&t=318s

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 20:47 от Анонимен

# 2 173
  • София
  • Мнения: 6 219
Пепе накупила празничен обяд от ресторанта, филии с лютеница в картонени кутии. Много фешън! По-голяма тъпня неможеше да измисли.


Всъщност неделен брънч от Фабрика Дъга - доста са вкусни нещата там и ги обожавам, особено в парка пред Народния или в Борисовата... Не виждам нищо тъпо, но много се радвам на хората, които не харесват Фабриката, защото и без това има достатъчно клиенти. Simple Smile

# 2 174
  • Мнения: 1 695
Смешното е, че редовно си снима кутиите с храна, тези деца домашно сготвена храна не са яли..

Общи условия

Активация на акаунт