Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 344
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 3 010
Ха, че тя и Пепе ще напише книга, само да ѝ остане малко свободно време, че сега не смогва. Ето дадохте ѝ идея - Филип може да напише книга, какво е да си баща в България, тя да пише за майчинството в Дания, нищо че почти не го е карала там, ама е живяла там ако не знаете, сравнение между живота с деца в двете държави, как се гледат деца и се гради кариера и още и още полезни съвети. Толкова инфо има в главата ѝ, че видеата не стигат да изкаже всичко, друго си е на книга.

Изобщо материал има достатъчно да симулираш, че правиш нещо и да си добавяш още "титли" при присъствието на разни събития.

# 1 636
  • Мнения: 35 069
Пиринка е близка с оная funkydobie, то са простоянно тагване ,споменаване. Като Мери и Милена. Не са се виждали с години ама много се обичат... Мерси ти, според мен това си е само в ИГ и главите им

# 1 637
  • Мнения: 2 643
Доживях да видя хаш таг "sponsored" от Пепа. Явно някои нейн върл фен ни чете и преразказва.Joy

# 1 638
  • Мнения: 286
На мин Милита ми харесва,малко по-разчупена и различна е от Пепе,Валери,Гергана и компания. Снимките и по бельо и на мен ми идват too much,но е по-различна,което пък ми допада. Мое мнение.

# 1 639
  • Някъде там
  • Мнения: 15 941
  https://invite.viber.com/?g2=AQANxXz%2B2eztY0mIKQKamJaLe6 … SBG7y&lang=bg
Ето който питаше за групата.
Пепе ми е като рекламите които се харесват на първо гледане защото са зарибяващо зареждащи, но след мильонното гледане на една и съща "позитивност" ти се иска да живееш в средновековието и тази лудост да е далеч от теб.

# 1 640
  • Мнения: X
Само като видях препаратите, се отрових.

# 1 641
  • Мнения: 9 478
Повръща ми се от мазната и физиономия и това как супер много се натяга и бута!!! Какъв инфлуенсър може да бъде това мазно създание с обща култура, клоняща към нулата.
И само вижте разликата, межди нея и останалите:



Деси я познавам задочно, много мил и интелигентен човек. Симо също ми е симпатичен.

Пепето ми е чудно какво има да каже по темата детско здраве, как да водиш болно бебе в мола ли?

# 1 642
  • София
  • Мнения: 3 830
Доживях да видя хаш таг "sponsored" от Пепа. Явно някои нейн върл фен ни чете и преразказва.Joy

Те четат, но си имат и подсказвачи. Отделно си имат някакви групи, където обсъждат. Нали не само на мен ми прави впечатление, че някоя като публикува нещо в Инстаграм и другите започват да й коментират, то само те си коментират?
Скрит текст:
Знам как се бяха гъбаркали с една блогърка във Фейсбук и понеже тя много се впечатлява когато друг има повече от нея, беше поканила лъжепотребителя в затворена група за споделяне, дето не е за простосмъртни.

# 1 643
  • Мнения: 2 569
Повръща ми се от мазната и физиономия и това как супер много се натяга и бута!!! Какъв инфлуенсър може да бъде това мазно създание с обща култура, клоняща към нулата.
И само вижте разликата, межди нея и останалите:


Ако не я бяха поканили да участва, нямаше да е в програмата. Това е грешка на организаторите, които явно разчитат на нея за да привлече с присъствието си повече посетители.

# 1 644
  • Някъде там
  • Мнения: 15 941
Пиринка е близка с оная funkydobie, то са простоянно тагване ,споменаване. Като Мери и Милена. Не са се виждали с години ама много се обичат... Мерси ти, според мен това си е само в ИГ и главите им

Такива лозунги ме докарват до лудост.Съжалям но не мога да се съглася че трябва да сравняваш по този начин две трагедии само за да се покажеш какъв достоен българин си,как милееш за страната си и прочие...Ако едното не те интересува,просто не го отразявай,не използвай чуждата мъка за да пропагандираш собствените си възгледи..
Пирина все повече губи от това което ме впечатли в началото в нея.
Беше естествена и непринудена,споделяше добронамерено идеи,държеше се мило с последователите си.Нямаше го това налагане на мнение и несъобразяване с останалия свят.Тръгва по стъпките на Зорнида и не е първата и последната.
Не мога да си го обясня това явление.
Малкото влогъри които ми харесваха стават все по-малко.

# 1 645
  • Мнения: 1 859
Те четат, но си имат и подсказвачи. Отделно си имат някакви групи, където обсъждат.

Представям си типичен разговор в тези групи: Smile

Б1: "Направих си унииикаален тост с яйца и авокадо...Уникаленнн еее" /снимка на сандвича/ "Довечера ще впечатля милото с кулинарните ми способности... като му забъркам миш-маш...

Б2: "Сладкишиии, ако знаете какви фибички и розови прасенца /декорация за хола/ са пуснали в Джъмбоо"

Б3: "Мадами, пристигна ми пратката от SheIn, у-никал-ни неща са ми пратили този път. При следващото ми посещение в любимата ми чалготека "Хопа-Тропа" - ще направя истински фурор!"

Б4: "Дриймъри, да ви се оплача, някакви хейтъри са ми налазили видеата, но аз им пожелах да са по-щастливи и ги сразиххх"




# 1 646
  • Мнения: 1 695
На Симо съм фенка, но той си има и дар слово, което е доста далеч от Пепка. Аз наистина не знам какви съвети ще дава като нейните деца не знаят що е болест. И то не не знаят, а живи здрави, са по събитие, молчета и на пазар на HM дрешки.
Не знам чия е вината наистина, че организаторите са олигофрени - олигофрени са, ама Пепка пък да си има цедка, вчера на събитие на ГоТ - ми изгледай поне няколко епизода, за да не изглеждаш толкова нелепо бе момиче. /не че другата, дето е фенка уж, каза по-различно от “много ми хареса”/
Явно си има ново Канонче Пепка, веднага пуснала пост в инстаграм, подарък ще да е есте, тя пари не вади

# 1 647
  • Мнения: 1 859
Сигурно ще ги учи да правят бумеранг за снимка. Laughing То иначе не се сещам какво може да каже/покаже, освен някаква простотия и пълна излагация. Да не си отваря много устата, че видяхме при последния й публичен досег с възрастни- как се изложи като кифладжия.

Между другото, много е нелепа с тоя бумеранг. Да реши веднъж завинаги в ролята на млада майка ли ще влиза или на разлигавена хлапачка, какви са тия биполярни разстройства?!

# 1 648
  • Мнения: X
Такива лозунги ме докарват до лудост.

Мен също. Използването на една трагедия за промотирането на друга е отвратително. Сякаш само е чакала нещо такова да се случи, за да може ни в клин, ни в ръкав да се изкаже.

# 1 649
  • Мнения: 6 930
Такива лозунги ме докарват до лудост.

Мен също. Използването на една трагедия за промотирането на друга е отвратително. Сякаш само е чакала нещо такова да се случи, за да може ни в клин, ни в ръкав да се изкаже.

+1!
Сега чакам да се появят и тия, дето ще се възмущават колко милиони ще се дадат за възстановаването на Нотр Дам, вместо да ги дадат на гладните дечица и бездомните кученца .

Общи условия

Активация на акаунт