Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 апр. 2019, 20:13 ч.

АГ Селена-19

• 12 070
  • 272
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
Мен пък безумно ме дразнят спрелите на булеварда коли пред Пълмед, които не влизат в платения паркинг на Пълмед. На мен често ми се налага да посещавам Каспела. Там плащам паркинг в едни треви и гледам да не нацеля някое дърво.  Паркингът не е на Каспела, но откакто ми срязаха гумата пред един блок, вече не рискувам. Живея в центъра, плащам за едната кола паркомясто. Да другата не можело. Спирам на туба бензин от къщи. Страшно стана в Пловдив, откакто Пазарджик, Хасково, Кърджали и т.н. се преместиха тук. На мястото на срутени къщи построиха 5-6 етажни кооперации. Всички кърове са застроени.....
Пишете жалби до ръководството. Аз винаги пиша жалби. Последно пак писах жалба до институция. Отговориха ми. Глобиха дебилите, които ме правеха на маймуна. Търсете си правата. Да, частен е имота, но вие като пациенти имате право да се оплачете на лекарите, които са собственици......Форумът е глас в пустиня. И Лекси какъв го отнесоха. Спирам, отивам до аптеката на Селена и после пазарувам при тях за 150 лева. Излизам. Скоба. Е няма такъв скандал. А аз съм търпелив човек. Сега не смеят да ми доближат колата.

# 271
Здравейте мами!
Бих искала да ви попитам дали някоя от вас е имала планувано секцио за ден Неделя? И променя ли се цената в случай, че денят е Неделя?

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 22:23 от ((Keiti))

# 272
От години, в ценоразписа им пишеше, че планово секцио за събота, неделя и официални празници се за плаща +50% от цената за секцио. Това е само за планово такова, не говорим за спешно секцио. Не мисля, че сега има някаква промяна.

Общи условия

Активация на акаунт