АГ Селена-19

  • 42 277
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 597
Здравейте ! Колко се заплаща за преглед в спешните кабинети на Селена ?

# 706
  • Мнения: 1 666
Нещо между 55-60лева е прегледът в момента .

# 707
  • Мнения: 3 597
Наложи ми се посетя спешния им кабинет преди около 2 месеца . Беше вечерта към 21 ч. Прегледаха ме и ми пуснаха изследване на ЧХГ . Въпроса е , че платих само изследването , за прегледа не ме таксуваха . От тогава се чудя дали вече и при тях в спешното прегледа не минава през ЗК ? Интересно ми е защо не ме таксуваха .

# 708
  • Мнения: 1 669
Мери, а останахте ли в отделението?

# 709
  • Мнения: 1 666
През Май миналата година, за същото в ден Събота платих 75лв. Не разбрах кое по колко точно го таксуваха.

# 710
  • Мнения: 3 597
Не , не се наложи да оставам . И въпреки това очаквах да заплатя примерно 70 лв. ,20 изследване + 50 преглед 🤷♀

# 711
  • Мнения: 7 708
списъкът за прием от първия пост актуален ли е? за бебето съвсем нищо ли не трябва да се носи (изключвам дрешки за изписване)?

# 712
  • Мнения: 64
Аз също имам същият въпрос,като на еlle.n ?Може и някоя мама ,която скоро е раждара да ни каже ,какмо се изисква!

# 713
  • Мнения: 800
За бебето нищо, за майката - бельо, козметика /паста за зъби, четка и т.н/. Всичко друго дават. Вече ти си преценя тяхното ли ще ползваш или ще си носиш твой неща.

# 714
  • Мнения: X
Бих добавила, за майката - чехли, които да са подходящи и за баня, зарядно за телефона. Имайте предвид, че реално вещите ви трябва да се поберат в едно нощно шкафче, така, че не прекалявайте. За всичко останало може да помолите близките ви, ако потрябва. А за бебето наистина няма нужда от нищо. Дрешките за изписването е удачно да ви ги донесат последния ден.

# 715
  • Мнения: 3 998
Аз бих добавила ако ще раждате секцио да си вземете спортно шише за вода с чучурче които са, на мен лично ми беше много удобно особено първите 2дни .

# 716
  • Мнения: 197
Аз бях онзи ден да си оставя изследванията в родилното отделение и жената каза, че само четка и паста за зъби и чехли за баня и нищо друго. Оттам нататък аз допълнително имам следродилни превръзки и бельо и смятам да ги взема, въпреки че не е нужно.

# 717
  • Мнения: 264
Нещото което аз не носих при първото ми раждане, а се оказа, че щеше да ми е полезно е помпата за кърма.  Беше ми супер натоварващо в малкото време в което дъщеря ми спеше да ходя да се цедя с тяхната помпа и то по няколко пъти на ден. Освен това понякога беше заета, трябваше да чакам, а през това време почваха да ме болят гърдите.
Втория път си носех моята и ми беше много полезна. Естествено това е една от покупките, които не всяка мама прави преди да роди, но винаги може някой да купи и да донесе в последствие.
Успех на всички, които чакат скоро появата на бебчета Flowers Hibiscus

# 718
  • Мнения: 237
+ 1 за помпата, задължително! Гърдите в един момент много се подуват и болят и ако сте решили беба да не е постоянно до вас, за да суче трябва да се изцедите.
На мен не ми дадоха кърпа да баня. Не знам дали по принцип дават, но нито аз, нито момичето от стаята получихме. Та добре,че си носих Simple Smile

# 719
  • Мнения: 50
На мен също не ми дадоха никакви кърпи. След молба от моя страна намериха и ми дадоха една малка, но големи хавлии нямало - прането не било готово 🙄
Също така и чехли не ми дадоха. Общо взето някои неща трябва да си го поискаш, за да ти ги дадат - дори превръзки, постелки и тн.
Вземете си и нещо енергийно за след раждането, защото храната е под всякаква критика - в деня на раждането ми сервираха и за обяд и за вечеря безвкусни картофени кюфтета.
Водата е автомат в коридора, тоест трябва да станеш да си налееш или да чакаш да мине някой, за да помолиш. Ако си секцио нямам идея как се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт