WIZZ AIR - 34

  • 44 231
  • 799
  •   1
Отговори
# 660
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Това е стандартен отговор, получавала съм го във връзка със запитване по друг повод, Отговорих им, че проблемът ми още не е разрешен.

# 661
  • Мнения: 3 875
Пак имам проблем със застраховките, Сега ги виждам и  уж са по 4 лв на човек, а накрая бам по 20 лв на човек в сметката

Редактирам се :  отговорих си 4лв/ човек / ден, ама защо да вземат да го напишат Simple Smile

На връщане смятам да резервирам места, че да се чекирам още от БГ
До вчера Priority беше 27 лв, от днес 29 лв....

# 662
  • Мнения: 2 124
Аз си сключвам пътническа застраховка  към застр. дружество. Излиза на символична цена, включва дори обезщетение за изгубен багаж.

# 663
  • Мнения: 3 875
Подозирам, че ме объркаха, но никога не сме пътували с нискотарифни компании.. Та може ли чадър сгъваем в ръчния багаж?
Носила съм го в ръчния, а когато Вали съм го и ползвала , докато чакам да се кача.

# 664
  • Мнения: 4 808
Аз си сключвам пътническа застраховка  към застр. дружество. Излиза на символична цена, включва дори обезщетение за изгубен багаж.
И аз.

# 665
  • Мнения: 3 875
Speranza, и аз звъннах на застрахователната ни, цената за същите неща е на половина

# 666
  • Мнения: 3 359
Разбра ли се имейлите, които бяха разпратили дали бяха от wizz или пак е някаква измама?

# 667
  • Мнения: 4 322
Подозирам, че ме объркаха, но никога не сме пътували с нискотарифни компании.. Та може ли чадър сгъваем в ръчния багаж?
Носила съм го в ръчния, а когато Вали съм го и ползвала , докато чакам да се кача.

Самата авиокомпания не се интересува какво имате вътре в багажа. Секюрити се интересува, но там е еднакво навсякъде

# 668
  • Мнения: 2 124
По повод запазването на места с оглед на по-ранна възможност за чекиране - ако се закупи само място за родител, ще може ли и детето да бъде чекирано по-рано или трябва да се изчака 24 часа преди полет? Някой отигравал ли го е?

# 669
  • Мнения: 4 322
Не може, само когато му е време без зап. място

# 670
  • Варна
  • Мнения: 291
Разбра ли се имейлите, които бяха разпратили дали бяха от wizz или пак е някаква измама?
Не са измама, аз успях да вляза в профила си само с изпратената по имейла парола, след което трябваше да си сменя старата парола с нова.

# 671
  • Мнения: 597
Здравейте,
Докато следях цените на билетите и ми предложи опция срещу 12 лв. за 48 часа да се запази цената на билетите каквато съм я видяла в дадения момент. Направих го, за да изчакам два дена и ако на датата на която повече ме устройва намалят цената да закупя съответно за нея дата, ако не - ще си платя запазената резервация.
Днес, няма все още 24 часа и получавам следния мейл:

Уважаеми Пътници,
Ние забелязахме, че има дължима сума от 233.98 BGN в резервацията ви (номер на потвърждение:
).
Моля, бъдете така любезни да влезете на на сайта ни wizzair.com и да коригирате резервацията си. Ще можете да платите дължимата сума с:
- кредитна карта; или
- WIZZ Сметка.

Ако желаете да върнете обратно направените от Вас промени и да отмените дължимата сума, моля, свържете се с Телефонния ни център.
Моля, да действате възможно най-бързо, ако вече не сте извършили плащането, в противен случай билета ви няма да се появи в списъка на пътниците и ще ви бъде отказан достъп до борда на самолета. *
Благодарим ви за съдействието.
Wizz Air, Обслужване на клиенти


Въпросът ми е ще има ли проблем, ако не довърша резервацията и закупя билети на друга дата? Мислех, че това е вид услуга, а те те притискат със съобщения няколко часа след като си решил да ползваш услугата им ....

# 672
  • Мнения: 139
Здравейте, опитвам се да направя резервация за двама възрастни и две деца като използвам Wizz Discount Club. Искам са избера 3 Basic пакета и един Priority( трябва ми един голям куфар). Но опциите, които ми дава са 4 базик или 4 приорити. Има ли такава възможност или когато ползваш отстъпката Dicount club, всички билети трябва да са еднакви?

# 673
  • Мнения: 597
Здравейте, опитвам се да направя резервация за двама възрастни и две деца като използвам Wizz Discount Club. Искам са избера 3 Basic пакета и един Priority( трябва ми един голям куфар). Но опциите, които ми дава са 4 базик или 4 приорити. Има ли такава възможност или когато ползваш отстъпката Dicount club, всички билети трябва да са еднакви?
Последния път пътувахме един възрастен и едно дете. Ползвах wizz discount club и добавих един куфар 20 кг. и priority само към моя билет /на възрастния/.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 291
Трябва да изберете 4 Basic, а на следващата стъпка ще изберете Priority и/или чекиран багаж на всеки пътник поотделно, на който както искате

Общи условия

Активация на акаунт