Помощ за АМ

  • 342
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, може ли съвет за избор на АМ.
Бебето ми е на 2 месеца, по стечение на обстоятелствата не можахме да се кърмим. В родилното беше захранено с Хип Комбиотик, но се запаче. Педиатърът ми препоръча Аптамил комфорт, който не ни помогна. И от тогава сме на Фризовом + Фризолак, проблема със запека се реши, но бебето получи обриви.
По съвет на педиатърът смених праха за пране, козметиката и давам фенистил капки, но обривът си продължава.
Според доктора е от млякото, и ме съветва да взема хипоалергично мляко.
Проблема е, че детето страшно се запича, само от фризовома има ефект.
Бихте ли ми препоръчали мляко, което не запича? Дори да не е ХА. Предполагам обрива е от Фризото, защото от предните две АМ нямаше.

# 1
  • Мнения: 4 660
Защо сменяте млякото на бебето постоянно. В родилното даваха Хип след като се прибрахме минахме на Аптамил. В началото се запичаше ,но с времето се оправи.

# 2
  • Мнения: 24
Ами всичко това е по съвет на педиатъра, но щом казвате, че се оправя с времето, може би е трябвало да изчакам повече.

# 3
  • Мнения: 4 660
Обрива едва ли с времето ще се оправи, казах че запека се оправи с времето и най вече след захранване.

# 4
  • Мнения: 24
Благодаря много, явно ще трябва да избутаме някак си още два месеца, надявам се след захранването запека да се оправи.

# 5
  • Мнения: 2 988
Не два, а ЧЕТИРИ месеца трябва да изчакате. Особено при проявена алергия.

Общи условия

Активация на акаунт