Смени жената 2019

  • 40 139
  • 720
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 35 103
Как може да се докара на 22 г. да изглежда като 48 г. лелка с пиньоар - образно казано?

Защо наистина изглеждаше по този начин??? Момиче на 22 а толкова неподдържана
Защото има деца. Това явно е оправданието на доста жени, които излизат навън, по площадки по анцуг, доста често с три линии кант  и по тялото и косата вързана като "л@йно " най- отгоре на главата. Не искам да обидя никого, но масово така изглеждат майките на площадките, на които съм била.

# 451
  • Мнения: 2 220
Чак на лелка-не, но изглежда по-възрастна, което е разбираемо в нейния случай.

# 452
  • Мнения: 35 103
Няма значение как изглежда, беше толкова крива , че мъжът ѝ не можеше да си завърши изречението без да му се изрепчи. Колкото и да си изнервен, да държиш на реда и чистотата , децата ти сега растат. Гушкай ги, смей се на нещата , които правят. После има да ги строяваш и да се ядосваш цял живот.
Не съм казала, че е лесно с две деца с толкова малка разлика. Но те ще пораснат и времето няма да се върне. След време я е с тия чехльо , я не. Но децата са за цял живот. Ако сега виждат в теб киселата леля, то занапред като почнат да разбират няма да е по- добре.

# 453
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази серия беше от типа "да покажем на едните колко са тъпи и нещастни, а другите как трябва да ги научат. Интересно, че "добрата" ходи при психолог с медийни изяви. На кого правят пиар в случая? Всъщност аз го подозирах това, че "добрата" е ходила на терапия още като й чух първите думи и се започна с представянето на семейството в началото на серията, този речник си личи, клишетата, колко сме позитивни, колко сме готини, колко сме супер, самоусъвършенствам се... За мен още в момента, в който се спомена за психолога, а после след като показаха кой е, разочарованието беше пълно, дори ми стана и леко гнусно, защото така "лошите" изглеждаха като разпънати на кръст, жал ми стана за тези хора. Не разбирам защо едната двойка трябва да бъде докарвана до пълно психическо разбиване и унижаване.  Те бяха използвани като средство за чужда реклама.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 09:02 от Andariel

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 26 298
Познат на мм,чието семейство участва в този сезон,казал,че им платили 800лв Confused малко ми се струва,мисля, че е послъгал ,но пък защо би го направил Thinking

# 455
  • София
  • Мнения: 62 595
За да станат за резил.

# 456
  • Мнения: 9 865
То резилът цена няма, де, ама за дребни суми да си пуснеш гащите по тв и то в най-гледаното време, когато секундите реклама струват в хиляди, просто... не разбирам мотивацията на участниците.

# 457
  • Мнения: 2 220
Е аз мислех, че поне по 5 бона им дават. То гати излагацията 😁

# 458
  • София
  • Мнения: 11 520
Аз не видях такава излагация този епизод, но видях едно момиче, което се е фиксирало, че е неудовлетворено от живота си и едно семейство, което ако го кара така, ще се разпадне. Аз мисля, че си извадиха поуки и предаването може да им е от голяма полза. Реално нямат кой знае какви проблеми и при промяна на нагласите, ще си живеят добре.

# 459
  • Мнения: 2 184
Мария разбра, че е неудовлетворена от живота, едва, след като успяха да я убедят в това. Преди това си бе подредила живота според разбиранията си - мъж под чехъл, чистене и готвене. Може да не е много, но за нея явно си беше достатъчно.

# 460
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз не знам има ли изобщо щасткиви семейства след участието в предаването, с изкючение на пиарските герои като онзи от Телерик и Мариана Попова. След такова вмешателство не зная как биха оцеляли отношенията.

# 461
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Съсем са свалили бюджета, ако им плащат само по 800 лв. Миналата година някой издаде, че хонорарите са били по 2000 лв.

# 462
  • Мнения: 1 925
Да и аз знаех за 2000. Че то за 800 изобщо не си заслужава цялото това нещо.. макар, че ММ казва, че и за 2000 пак не би допуснал някой вкъщи и да се занимава с глупости Joy

# 463
  • Мнения: 3 886
Преди малко в реклама на Лидъл разпознах жената с трите деца. Тази в, която пеят, че “така е прекрасно и почти нез пари” Simple Smile

# 464
  • Мнения: 2 184
Може ли линк?

Общи условия

Активация на акаунт